>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Minęło 5 dnia, ale ludzie wszystkich loginów i tak nie dostarczyli. To co miałem puściłem dziś Marcinowi, teraz dobijajcie się do niego jeżeli ktoś zapomniał. ;)
Pewnie kilka dni potrwa weryfikacja kont itp po czym bonusy zostaną dopisane. Przed MŚ powinno być już wszystko ok. Z mojej strony tyle
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Minęło 5 dnia, ale ludzie wszystkich loginów i tak nie dostarczyli. To co miałem puściłem dziś Marcinowi, teraz dobijajcie się do niego jeżeli ktoś zapomniał. ;)
Pewnie kilka dni potrwa weryfikacja kont itp po czym bonusy zostaną dopisane. Przed MŚ powinno być już wszystko ok. Z mojej strony tyle
Dzięki za wyjaśnienie. Mógłby jeszcze wyjaśnić admin ;) Pewnie wie więcej.
Pozdrawiam
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proponuję od kolejnych edycji ustanowić termin dostarczenia loginów we wszystkich konkursach. Kto nie wyśle, temu przepada ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Proponuję od kolejnych edycji ustanowić termin dostarczenia loginów we wszystkich konkursach. Kto nie wyśle, temu przepada
Sprawa jest banalnie prosta - nie wysłali loginów nie chcą nagród i tyle. A wszyscy którzy wysłali muszą cierpliwie czekać, aż się obudzą.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Zgadzam się z &quot;przedmówcą&quot; ,że trzeba się skupić na Mistrzostwach Swiata, Bonus pewnie się pojawi w Sportingbet, ale najważniejsze jest odpowiednie zaopatrzenie w prasę, tygodniki , miesięczniki i okazjonalne wydania. Bukmacherzy tez nie ogarniają tematu jak w Ligach, tak więc trzeba się przygotować merytorycznie do obstawiania. Sprawdzić telewizor, kable, jakieś zabezpieczenie, bo u mnie wali piorun raz a dobrze (peryferie miesta). W ogóle sie zastanawiam nad wywleczeniem LED do innego pokoju. Jest tego trochę do ogarnięcia. Mały odpoczynek od bukamcherki też jest niezbędny. Zaczynam np czytać szachowe wydawnictwa, aby otworzyć inne zastygłe komórki w mózgu. Do stu piorunów,........... nie wiedziałem ,że aż tego tyle jest. bo przypadkiem to można wygrać , ale loda na odpuście .......... Pozdrawiam uczestników Uczty ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam złą informacje. Musicie dosłać swoje ID konta, ponieważ po loginach nie można zaksięgować bonusów.
ID wysyłacie do mnie
Wzór:
login z Sportingbet - ID
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
U mnie też, wielkie dzięki !
Pytanie jeszcze co do obrotu. Ma być 1,50 , ale AKO czy może być np 1,3*1,3.
Dzięki za przeprowadzenie konkursu ! Pozdro
 
Do góry Bottom