>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Loginy u Marcina. Był ponad tydzień na podanie loginów, ale z tego co widzę część miała to gdzieś, więc teraz Ci co mi nic nie wysłali niech nie spamują mi skrzynki. Jak coś to proście Marcina
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
a mu mnie nie ma ???? . Piszę do supportu,moze równowartość nagrody mam wpłacić. Bo depozyt w trakcie konkursu był robiony
 
W 26

wislaks

Użytkownik
a mu mnie nie ma ???? . Piszę do supportu,moze równowartość nagrody mam wpłacić. Bo depozyt w trakcie konkursu był robiony
U mnie też nie ma, pewnie nie wypłacą od razu wszystkim trzeba spokojnie poczekać, po co od razu pisać do suportu, nie pracują tam roboty które wypłacą natychmiast bonusy kilkudziesięciu osobom.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
a mu mnie nie ma ???? . Piszę do supportu,moze równowartość nagrody mam wpłacić. Bo depozyt w trakcie konkursu był robiony
&quot;W celu otrzymania nagrody musi zostać dokonany minimum jeden depozyt w ciągu ostatnich 60 dni. &quot;

Nigdzie nie jest napisane, że ma to być równowartość nagrody (swoją drogą byłby to zwykły debilizm), dlatego pewnie jest tak jak pisze kolegą powyżej.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
&quot;W celu otrzymania nagrody musi zostać dokonany minimum jeden depozyt w ciągu ostatnich 60 dni. &quot;

Nigdzie nie jest napisane, że ma to być równowartość nagrody (swoją drogą byłby to zwykły debilizm), dlatego pewnie jest tak jak pisze kolegą powyżej.
mial byc depozyt zrobiony tylko. moglbyc nawet 20zl
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Tak dostałem odpowiedź od Oddsring: cytuję: Witamy,
Jako że to administrator konkursu odpowiada za konkurs przez niego
organizowany, a my jedynie dostajemy finalną listę zwycięzców - bardzo
prosimy o kontakt z administratorem konkursu na stronie
forum.bukmacherskie.
Koniec cytatu.

Tak więć proszę administrację forum o zainteresowanie się tematem,,,,, nick z oddsring przekazałem do moderatora
 
Do góry Bottom