>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam tylko wasze loginy z Oddsring, ale dużo osób nie dokonało depozytu i przez to nie otrzymało nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mkr 32

mkr

Użytkownik
Depozyt złożyłem 1.02.2014, zapisy były od 6.03 czyli zmieściłem się w terminie.
W celu otrzymania nagrody musi zostać dokonany minimum jeden depozyt w ciągu ostatnich 60 dni.
Jeśli gracz nie dokonał w ostatnich 2 miesiącach depozytu należy to zrobić w ciągu najbliższych 30 dni od zgłoszenia.

U kogo mam reklamować powyższą sytuację?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ja robiłem, kilka depozytów w różnych terminach !! Na pewno w czasie trwania konkursu też !! Ktoś tu jest niepoważny ???? I gdzie zgłaszać tą sytuację ?? ( powtórzę za kolega wyżej)
Czemu z William Hillem nie ma takich problemów, jest sponsor , są nagrody, a nie takie jakieś nieprofesjonalne podejście do klienta...... To po co pchać się na Polski rynek ?! Oddsring duuuużo do poprawy
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Także robiłem wymagany depozyt. Pisanie, że z tego powodu nie ma nagród jest co najmniej nie na miejscu. Sprawa powinna zostać wyjaśniona.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja robiłem depozyt na kwotę 75zł, dokładnie 16 czerwca.
Brak depozytu. 16 czerwiec? Rok temu?
Także robiłem wymagany depozyt. Pisanie, że z tego powodu nie ma nagród jest co najmniej nie na miejscu. Sprawa powinna zostać wyjaśniona.
Nie wiem, który jest Twój login. Sprawa na obecną chwilę nie może zostać wyjaśniona.
edit: poświęciłem swój cenny wolny czas i dopasowałem login.
Sprawa jest w trakcie wyjaśniania.
@Arturro100
Brak Twojego loginu na liście. Kasa (pod warunkiem, że był depozyt) pojawi się do 48h.
Musicie podawać swoje loginy na PW w celu sprawdzenia, wróżką niestety jeszcze nie jestem.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nagroda jest już na koncie.
Informacyjnie dla innych osób: były pomieszane loginy, mój w ogóle nie dotarł do admina, a zamiast mojego brany pod uwagę był inny.
Pzdr.
 
Do góry Bottom