>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności.

dominic 0

dominic

Użytkownik
Jest taka sprawa: dzisjeszy typ mi nie wszedł. Dlaczego?
Wczoraj podczas analizowania meczu drugiego Boston - LA na stronie z prawdopodobnymi pitcherami wkradł się błąd i było podane, że w meczu przecwko sobie zagrają Lackey i Beckett dlatego postawiłem under. Jeśli ktoś wchodził tam w tym czasie to może potwierdzić. Poprawka pojawiła się dopiero koło 21-22.
Może ktoś naprawi w klasyfikacji i unieważni mój typ?
:wowsdf: Ej koleś ty chyba chory jesteś ???? zle wytypowales niewszedl Ci typ to daj spokoj, po co jakies cyrki i oszutwa i cofanie danego typu, jestes facetem czy babą, a moze niemasz nieznasz sie na mlb ?? mi np 1 typ niewszedl i nieplacze o to, gram w konkursie dalej, a moze powinienem tak jak ty napisac do moda i sprobowac oszukac zeby go uniewaznil i bede 3 miejsca w tabeli wyzej ?? ale po co to ?? jest jecze 2 miesiace konkusu i kilkadziesiat typów do dania i kazdy moze jecze z pierwszego miejsca spasc na ostatnie lub z ostatniego awansowac na pierwsze. no i wogole co bedzie jak Ci kazdy kolejny typ niewejdzie, bedziesz pisal o uniewaznienie bo zle grali lub w innym skaldzie wyszli ??
pozatym wiesz co to znaczy &quot;probable pitchers&quot; ?? to znaczy prawdopodobni piczerzy czyli wcale niemusza tacy zaczynać meczu !! trener moze zmienic go przed meczem bo zle sie czuje, kontuzja mu sie odnawia czy dostal srake ???? trzeba korzystac z wiekszej ilosci zrodel a najlepiej z mlb.com bo tam raczej podaja &quot;prawdopodobnych&quot;, a czasami ich zmieniaja, ja obserwuje mlb juz 2gi sezon i nieraz juz tak sie zdazylo ze zmieniali startera na jakiegoś cieniasa i mecz mi niewszedl i buki jakos kasy nie zwrocily ????
jak ty chcesz zwrotu stawki to moze reszta niech tez sie upomnie zeby im zwrocili stawke za jakis mecz ktory im niewszedl bo chujowo grali zawodnicy lub wyszli i w innym skladzie ?? pomysl logicznie czasami zanim cos napiszesz
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Co fakt to fakt, ma mlb pitcherzy zostali odwróceni (tak jak było już w meczu czyli beckett nie grał z lackeyem) jakieś 2 godziny, ale na kazdym innym serwisie z mlb i bukach gdzie są podawani pitcherzy było od początku dobrze z pitcherami w których meczach grają. Na przyszłość jak są dwa mecze w jeden dzień trzeba uważnie patrzeć na różnych serwisach kto z kim gra.
 
K 0

kajetan-krzakle

Użytkownik
Wnioski racjonalizatorskie:

1. Tabelka z wynikami jest jednak nieczytelna. Czy mozna uprzejmie poprosic o prosta, nieozdobnea czcionke - typu Arial albo Verdana?
2. Tabelka jest wrzucana w postaci graficznej - czy mozna uprzejmie poprosic o wersje tekstowa - wtedy latwiej bedzie cos w niej znalezc i znikna problemy z nieodszukaniem w tekscie.
3. Czy zasada nietypowania czegos co juz bylo ma jakies glebsze uzasadnienie, czy tez jest to decyzja arbitralna. Czy chodzi jedynie o to aby nie &quot;malpowac&quot; typow.

Fajne forum
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
1. Może zmienie czcionke
2. Graficzna jest i bedzie
3. a jak se wyobraszasz że 99% osob podajcych typy bedzie miala taki sam typ ??
 
K 0

kajetan-krzakle

Użytkownik
1. Bede wdzieczny - na pewno bedzie czytelniej.
2. Trudno, jak sie nie da to sie nie da.
3. Wyobrazam sobie ze czesc bedzie typowala to samo, a czesc bedzie typowala co innego - jak w przyrodzie - roznorodnosc jest wskazana. Na pewno czesc osob i tak wybiera wylacznie wysokie kursy, czesc gra &quot;bezpiecznie&quot; - na faworyta. Wprowadzone ograniczenie jest dosc uciazliwe bo wymaga sprawdzenia czy ktos juz nie podal takiego zdarzenia, i mozna sie latwo pomylic.

Pozdrawiam
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Standardowo u buka jest 12 , UO i handi , w expekcie jest alternativer runline i UO drużyn , w gamebookers polowa/wynik koncowy , 1st inning itp. - wiec na kazdy mecz wychodzi we wszykich bukach kolo 20 typow lacznie - no moze troch mniej , wiec wychodzi na 15 meczy okolo 200 typow - wiec jest w czym wybierac , a to ze wiekoszosc wybiera 12 i runline to niemoj wybor. Pszeszukujac mecze i piczerwo mona znalsc perelki i ladne kursy ???? A to czy ktos niedal wxzesnie daje to ze lepiej miec kilka typow przygotowanych.

Wyobrazam sobie ze czesc bedzie typowala to samo, a czesc bedzie typowala co innego - jak w przyrodzie - roznorodnosc jest wskazana
Wiec nietrza grac tylko ruenlinu i 12 a jakies inne ciekawe wydarzenia typu First Inning WIn czy inne ????

Runline = handicap - dla niewiedzacych
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Witam dlaczego moj pierwszy postw konkursie z trafnym typem został usuniety?? i tak jakbym nie mogl brac udzialu w konkursie nie wyczytalem w regulaminie ze jest dzail z zapisami !!
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
1. Powtórzyłeś typ ????
2. Trudno że pierwzsy post w konkursie :]
3. Niema zapisów , trza mahnąc30 yupów do końca i jestes sklastfikowany ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Z tego co wiem to jak ktoś ma zakaz pisania na 30 dni tak jak Escolate to nikt nie może za niego podać typu tak jak dziś. Pisze to bo ja miałem tę samą sytuację 2 miechy temu i walczyłem o TD ale niestety ten kto za mnie podawał kasowano typ i było wyraźnie napisane że nie może.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
[center:bd4e4b61e6]Ogłoszenie

W Czwartek nie będzie aktualny punkt regulaminu mówiący o powtórzeniu typu ???? ponieważ jest tylko 5 meczy ???? [/center:bd4e4b61e6]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a czasami ich zmieniaja, ja obserwuje mlb juz 2gi sezon i nieraz juz tak sie zdazylo ze zmieniali startera na jakiegoś cieniasa i mecz mi niewszedl i buki jakos kasy nie zwrocily ????
Troche stary post ale dopiero dziś przeczytałem. Jakiś czas nie zaglądałem tutaj. Małą rada. Jeśli ktoś chce grać tak, żeby w przypadku zmiany pitczera miał zwrot to są buki gdzie dając mecz zaznacza się czy istotne jest start pitczer czy też nie. Tak jest np. w bet365. Tam zaznacza się przy dawaniu, że tylko i wyłącznie Ci pitczerzy Nas interesują. Mozna grac w bukach co dają takie możliwości. A co do konkursu...to chyba Panowie moderatorzy mieli racje, że nie ma sensu unieważniać typów z tego powodu.
wiec wychodzi na 15 meczy okolo 200 typow - wiec jest w czym wybierac , a to ze wiekoszosc wybiera 12 i runline to niemoj wybor
Zgadza się. Oferta jest dość szeroka. Każdy buk daje standardowe pozycje ale są buki co dają dodaktowe ciekawe pozycje do obstawiania.
A konkurs moim skromnym zdaniem jest bardzo fajny. Tak na moje dział Baseballa na tym forum to najlepszy dział na forach do których zaglądam. A konkurs tylko potwierdza, że to forum jest &quot;mocne&quot; z mlb.

Pozdrawiam!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Przypomnienie.

Przypominamy wszystkim uczestnikom,aby otrzymać ewentualne nagrody,wymagana jest liczba 30 oddanych typów.Do końca sezonu zasadniczego pozostało 18 spotkań + PO.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
12,13 i 14 podlicze jutro ???? Tabela będzie gotowa ???? opznienia po wkacjach wynikaja ze szkoly i dlugich lekcij :] hehe

Przypominam o dawaniu typów , ponieważ aby dostać nagrode nalezy mahnac 30 typow ????
 
alocha 0

alocha

Użytkownik
12,13 i 14 podlicze jutro ???? Tabela będzie gotowa ???? opznienia po wkacjach wynikaja ze szkoly i dlugich lekcij :] hehe

Przypominam o dawaniu typów , ponieważ aby dostać nagrode nalezy mahnac 30 typow ????
Kiedy będzie aktualna tabela??
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Przypominam wszystkim , żeby nagrody zostały wypłacone minimlanie 20 osób miało przynajmniej 30 typów lub więcej.
Osoby które mają mało typów zachęcam do dawania typów - nietrzeba być znawcą baseballu ani nigdzie sie zapisywac by brać udział w konkursie. Przed nami Postseason , gdzie od klubów będzie zależało ile dni będzie trwał konkurs.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Od Play-offow można powtrazać typy.
A temtay kasowalem dzis , bo dzis niema meczy , a jak nijestescie w stanie to napiszic mi PW to dam za was typ.
 
Do góry Bottom