>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności.

telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Troche ten konkurs polega na tym: &quot;kto pierwszy ten lepszy&quot;. Wiadomo kto wstanie wcześniej wybiera najlepsze spotkania. Ale nie każdy ma taka możliwość. Wiele osób musi pracować itd. wtedy zabawa w tym konkursie jest niemozliwa. Proponowałbym aby ustalić jedną godzinę od której mozna podawać typy. Np. 17.00 wtedy zakładany jest temat i wszyyscy mogą umiesczac typy. Do tej godziny mają czas na przeanalizowanie spotkań oraz wybór najlepszych z nich. Jak do tej pory trzeba było wstawać rano i śpieszyc sie z dobraniem najlepszy gier. Pewnie nic tą prośbą nie zdziała ale zawsze warto spróbować.
Pozdrawaim,
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Troche ten konkurs polega na tym: &quot;kto pierwszy ten lepszy&quot;. Wiadomo kto wstanie wcześniej wybiera najlepsze spotkania. Ale nie każdy ma taka możliwość. Wiele osób musi pracować itd. wtedy zabawa w tym konkursie jest niemozliwa. Proponowałbym aby ustalić jedną godzinę od której mozna podawać typy. Np. 17.00 wtedy zakładany jest temat i wszyyscy mogą umiesczac typy. Do tej godziny mają czas na przeanalizowanie spotkań oraz wybór najlepszych z nich. Jak do tej pory trzeba było wstawać rano i śpieszyc sie z dobraniem najlepszy gier. Pewnie nic tą prośbą nie zdziała ale zawsze warto spróbować.
A ja np mam czas tylko rano,bo później mnie nie ma do wieczora na kompie i o 17 bym nie mogł podac typów.

Tak,ze widzisz wszystkim nie dogodzisz :]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zawsze można napisać PW do Grzesia że taki i taki typ obstawiasz.. ale bez przesady żeby z tym było. OSoby które pracują niech tylko tak robią czy do mnie to umieszcze go.

PS. O ile Grzesiu się zgodzi.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
OK , czcionka to Montype Corvisia , a akurat żeby wszytskich objeło - wziołem 75% :] Jutro mahne w normalnych rozmiarach tabele.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Moze dawac jedno &#39;ostrzezenie&#39; slowne za podawanie tych samych typow co przeciwnicy ? Bo z tego co widze to chyba ludzie nie czytaja regulaminu i jest masa postow z powtorzonymi typami :sad:
 
S 0

sweter

Użytkownik
juz siebie znalazlem w tabeli i dzieki za wykasowanie mojego postu choc podalem go chyba w odpowiedznim temacie :&quot; Pytania , propozycje, niezgodności. &quot;, a teraz proszę o uwzględnienie mojego typu z dnia 14-08-2007bo chyba zostal przeoczony.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
1. Za pytanie o miesce w tabeli mglem ci dac ostrzezenie bo debilizm niektorych na tym forum niezna granic :]
2. Jak przeoczylem to wal odrazu a nie jak ci sie zachce to powiesz ze jedenm typ mniej policzony , za rok trzebabylo powidziedziec :] moze bym wkleil :]
 
S 0

sweter

Użytkownik
jak pytalem o miejsce w tabeli to nie widzialem siebie tam i po wykasowaniu uznalem ze mnie dopisales i sprawdzilem jeszcze raz. Wtedy dopiero siebie znalazlem i dostrzeglem blad.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam!
Nie wiem jak to sie stało ale nie zauważyłem, że ktoś inny dał wcześniej typ który ja chciałem dać. Wiem, że ten typ jest nieważny. Tylko pytanie czy moge dać typ zastępczy?Jak tyko wstałem to odpaliłem forum, żeby zapodać ten typ i...za bardzo chciałem chyba go dać, że nie zauważyłem.
Więc? Moge dać zastępczy typ?Dzięki za odpowiedz.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Tak , ale daj w dniu i napisz ze sie pomyliles , bo chodzi ci o CWS - no nie ?? , dobrzez ze dales teraz a nie pozniej , bo typ bym wykasowal :]
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak , ale daj w dniu i napisz ze sie pomyliles , bo chodzi ci o CWS - no nie ?? , dobrzez ze dales teraz a nie pozniej , bo typ bym wykasowal :]
OK. Dzięki. Jak szedłem rano sprać to miałem 2 typy do konkursu. Ale okazało się, że juz oba zostały podane. Podam zaraz typ jako zastępczy.

Pozdrawiam!
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Jest taka sprawa: dzisjeszy typ mi nie wszedł. Dlaczego?
Wczoraj podczas analizowania meczu drugiego Boston - LA na stronie z prawdopodobnymi pitcherami wkradł się błąd i było podane, że w meczu przecwko sobie zagrają Lackey i Beckett dlatego postawiłem under. Jeśli ktoś wchodził tam w tym czasie to może potwierdzić. Poprawka pojawiła się dopiero koło 21-22.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
POMYŁKA w zaliczeniu wyniku.
Jako, że typ koegi:telprzem był zaraz obok mojego to zauważyłem błąd.
telprzem typował wynik:Cleveland Indians -1.5. Natomiast Clev wygrało ale tylko przewagą 1 runu. Wynik jest poprawnie wpisany 2-1. Ale to jest niestety przegrana dla telprzema.

Grzesio // Zrobione :]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Jest taka sprawa: dzisjeszy typ mi nie wszedł. Dlaczego?
Wczoraj podczas analizowania meczu drugiego Boston - LA na stronie z prawdopodobnymi pitcherami wkradł się błąd i było podane, że w meczu przecwko sobie zagrają Lackey i Beckett dlatego postawiłem under. Jeśli ktoś wchodził tam w tym czasie to może potwierdzić. Poprawka pojawiła się dopiero koło 21-22.
Może ktoś naprawi w klasyfikacji i unieważni mój typ?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
:] a co to expekt czy pinnacle , ze SP sie zmienil i zwrot , w regulaminie nic niepisze , zwrot jest tylko jak zostanie mecz przelozony or w UO bedzie taka sam liczba punktow. Niema unieważnienia. Ja też za wszytkie nitrafione chce miec zwrot !!! niema tak , jeju kolejny ktory chce oszukac ???? Nie oszukj SP sie zmienilo przed piwerszym meczemi nie po .

-100 jest i bedzie i koniec.
 
Do góry Bottom