>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności.

cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Przypominam wszystkim , żeby nagrody zostały wypłacone minimlanie 20 osób miało przynajmniej 30 typów lub więcej.
Osoby które mają mało typów zachęcam do dawania typów - nietrzeba być znawcą baseballu ani nigdzie sie zapisywac by brać udział w konkursie. Przed nami Postseason , gdzie od klubów będzie zależało ile dni będzie trwał konkurs.
J/w panowie gramy gramy, już niedługo ;) Szkoda, że nie ma shoutbox&#39;a żeby zareklamować konkurs ???? Swoją drogą czemu go wyłączyli?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
10. Mecze mogą się powtarzać, ale nie można dać tego samego zdarzenia, co przeciwnik.
Pan zaszkins podał ten sam typ co ja... teraz są PO i meczów jest malutko tak więc ten punkt nadal obowiązuje?
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Nie , obowiazywalo wczesniej bo bylo 15 dziennie , teraz sa 2 , ale wczroaj oferta Bwin na NYY - Indians byla ....... zaj***ta , takie rzeczy byly ze OMG , 45 zakladow dodatkowych bylo :]
Mozna powtrzac bo meczy jest malo dziennie , a wiadomo jak to bywa
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Tabela bedzie jutro , brak czasu
Ogloszenia odtyczace konkurs :
1. Nie będzie nagród , zwycięsca dostanie range Typer , ponieważ z tego co liczyłem niema 20 osob z minimlanie 30 typami , wiec przykro mi. Było napisane ale niewszyscy uważnie czytali.
2. Jako orgaznizator dziękuje wszytkim za grę.
3. Mam nadzieje że nauczyliscie sie czegos o MLB :]
4. Tabela bedzie jutro [czyt. środa 31.10]
Od siebie napisze , że było trąbione i spwamowanie , ale jak piłka w Europie ruszyła to już o MLB nuiekotrzy zapomnieli.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Jaja sobie człowieku robisz ?? to po co niektorzy marnowali czas na analizy...?? poco bylo zaczynac konkurs...?? smiech 15 osob podalo ponad 30 typow reszcie zabraklo niewiele zmienam forum na ******** od momentu zmiany wygladu wszystko sie wali nara &lt;lol2&gt; nikomu niebede polecal tego forum !!!
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Lol przeciez wiadomo bylo ze osoby ktore niemaja szans niebeda podawac swoich typow ... a i niebedzie walczylo 30 osob o czolowke ... ehh tak jak sie spodziewalem NIC Z TEGO NIEBEDZIE ;/
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jaja sobie człowieku robisz ?? to po co niektorzy marnowali czas na analizy...?? poco bylo zaczynac konkurs...?? smiech 15 osob podalo ponad 30 typow reszcie zabraklo niewiele zmienam forum na typosfere od momentu zmiany wygladu wszystko sie wali nara &lt;lol2&gt; nikomu niebede polecal tego forum !!!
Ten post mnie rozwalił... regulamin był znany od dawna. Zerknąłem na tabele i widze, że jesteś chyba 3. Choć w tabeli masz 28 typów. Więc nie wiem czy przekroczyłeś 30. Tyle czasu poswięcałes na analizy, żeby &quot;zgarnąć&quot; 20 pln? hehe...W tym konkursie wybitnie nie chodziło o kase ale o dobrą &quot;zabawe&quot; i jakąs tam rywalizacje.
Nie wiem czego Ty oczekiwałes.
Grzesio starał się żeby ludzie podawali typy. Ja podałem 31 tak żeby zostać sklasyfikowanym. Ale jak nie podawałem jakiś czas typów to Grzesio napisał do mnie na PW, żebym jak tylko moge podawał. Więc się staral żeby było jak najwiecej ludzi.
Andreoid- całkowicie nie wiem o co Ci chodzi...
A co do wyglądu forum to mi też poprzedni lepiej się podobał.
Nikt Ci tu nie nakazuje być. Możesz iść gdzie chcesz.
pozdr
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Spamowałem , walilem o sciane , pisalem - kasa bexdzie jak bedzie 20 osob z 30 typami , ja sie niedlioczylem tylu , bylo 14 - malo.
Decyzja podjeta po rozmowie z Marcinem- Odrą.
Chcoiaz widze , ze niekorrzy sie wciagneli w baseball
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
miałem 28 typow do tego 2 nie policzone czyli 30zł a o 20zl to mniejsza o to bede chcail to sobie wygram i juz niepoblem chodzi o rzecz !!
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
09-08-2007, 10:45
Regulamin konkursu &#39;&#39;Typer MLB&#39;&#39;
12. Nagrody zostaną wypłacane , jeżeli w konkursie min. 20 userów będzie aktywnych.
13. Żeby zostać sklasyfikowanym w klasyfikacji końcowej trzeba podać minimalnie 30 typów.
Ponad 2.5 miecha temu było wiadomo. Ja chiałem by było te 20 osob , alen z tego co liczyle to z 20 lub wiecej typami bylo 20 osob , no to sory , ale nietreza sie znac na MLB by brac udzial w konkursie. I tak by wyszlo kto sie zna
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
A ja gralem w typerze pomimo ze sie na nim za dobrze nie znam.
Zajalem miejsce w pierwszej 10 i sie ciesze ????
Szkoda ze za podium nie ma nagrod, bo by sie napewno cieszyli. Szkoda tez nie slaba frekfencja byla...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Myśle ze wszyscy się dobrze bawili i poznali swoje umiejętnosci typerskie MLB.Ja osobiście spełniłem swój cel numer jeden czyli oddałem najwiecej typów ze wszystkich bioriacych udział i zająłem pierwsze miejsce...od końca ???? Cóż regulamin był taki jaki był nie został spelniony wiec moim zdaniem nie można mieć pretensji.

pozdRawiam sutek
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
miałem 28 typow do tego 2 nie policzone czyli 30zł a o 20zl to mniejsza o to bede chcail to sobie wygram i juz niepoblem chodzi o rzecz !!
regulamin był jasny... nie rozumiem o jaką rzecz chodzi... był punkt w regulaminie? był! Nie zostało osiągnięty stan 20 typerów? Nie! Więc kasy nie ma. Poza tym jak konkurs trwał 2,5 miesiąca to jednak sporo czasu i można było sobie &quot;miliony&quot; razy więcej wygrać niż 20, 30 czy nawet 50 zł.
Udało mi się jakoś podać 31 typów- mimo, że nie wyszedłem na plus to i tak zabawa była fajna.
Gratki dla zwycięscy!!! Ładny wynik.
Ale także dobry wynik ma Cerber. Mimo, ze ostatecznie ma lekki minus to i tak ladnie bo podał 56 typów!!! Gratki!!!
Dzięki wszystkim za zabawę.
pozdr
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Andreoid 20 zł to dla Ciebie chyba cały świat,jeżeli sie obrażasz o taką kwote na wszystko co istnieje...
Sutek zasada &#39;odwróc tabele,a bede na czele&#39; obowiązuje ???? a typów dużo mi nie brakowało do Ciebie :p
dzieki vader123 troche farta i tak wyszło ????
Konkurs mimo wszystko :spokodfhgfh: dzieki
 
Do góry Bottom