>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

4 96

46ckm

Użytkownik
Liga nr 3: znalazłem trzy błędy w podliczeniach pierwszy to z wczorajszej kolejki grzeg232 ma zaliczone Torino na + a oni przegrali natomiast dwa pozostałe błędy są w kolejce 2: KARTONIK ma zawyżone trafione ako powinno być 69,37 a kolega leon92mielonka dostał gratisowe 3 punkty bo swój mecz przegrał i powinien mieć w sumie po 7k 0pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeszcze jedna kwestia. Typy napisane bez AKO i buka bierzemy pod uwagę czy wszystkie na &#39;zero&#39;? Proszę &#39;władzę&#39; o odpowiedź. Pozdro.

⛔ minus stawiamy wtedy gdy:
- nie ma podanej kolejki
- nie ma podanego rywala
- typy podane w złym czasie (paragraf 25 z regulaminu)


✅ kiedy liczymy normalnie:
- wtedy kiedy nie ma daty (paragraf 24 z regulaminu)
- wtedy kiedy nie ma ako (paragraf 24 z regulaminu)

Wymagane jest również podawanie bukmachera, pomimo że w regulaminie tego nie ma. Bo w końcu daje nie małą kasę na konkurs więc coś w zamian trzeba dać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
27. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:01 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 8:00 dnia 09.08.
przykro mi bardzo ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Liga nr 1 w miarę zaktualizowana, podliczałem wszystko hurtem więc mogą być jakieś błędy, w razie czego proszę o informacje na PW, jeśli wszystko będzie dobrze to na jutro wieczór zrobię tabelę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
29. Jeżeli użytkownik nie poda typów w danej kolejce, to otrzymuje automatycznie karę -3 punktów, a jego rywal, niezależnie od AKO (nawet gdy nic nie trafi i AKO wyniesie 0) wygrywa spotkanie (+3pkt.).
W przypadku, gdy obaj nie podadzą typów to para jest karana -3 pkt.
Czytajcie regulamin.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Bezsens... nie każdy ma choćby tą chwilę na podanie swoich typów. Kary powinny być, ale do np dwóch kolejek powinniście traktować nas bardziej łagodnie... w przypadku większej ilości minus jest uzasadniony.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Bezsens... nie każdy ma choćby tą chwilę na podanie swoich typów. Kary powinny być, ale do np dwóch kolejek powinniście traktować nas bardziej łagodnie... w przypadku większej ilości minus jest uzasadniony.
Przecież zaakceptowałeś ten regulamin zapisując się do konkursu więc nie wiem do kogo masz pretensje. Możesz je mieć tylko do siebie.
pzdr
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wiem,że mnie pewnie zaraz większość zjedzie ale jedna uwaga ode mnie. Kolejny konkurs na tym forum związany z piłką nożną,gdzie jest spora część użytkowników grających w jednym stylu: mam podać 5 typów? ok walę 5 remisów po najwyższych kursach i czekam czy wejdzie 1 czy 3 z nich..Bezmyślne typowanie moim zdaniem i nie przekonają mnie tu argumenty,że taki remis też trzeba umieć wytypować i wszyscy macie argumenty czysto sportowe za takimi właśnie rozstrzygnięciami.Wiem,że nie zmienicie regulaminu,że na 5 typów conajmniej 3 muszą być innymi typami niż tymi na remis,ale chociaż w tym poście chcę wyrazić szacunek dla tych graczy którzy wspomnianej wyżej metody gry nie preferują i jednocześnie wyrazić pogardę dla tych którzy w typowaniu 5xremis widzą drogę do wygranej w tym konkursie..
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Wiem,że mnie pewnie zaraz większość zjedzie ale jedna uwaga ode mnie. Kolejny konkurs na tym forum związany z piłką nożną,gdzie jest spora część użytkowników grających w jednym stylu: mam podać 5 typów? ok walę 5 remisów po najwyższych kursach i czekam czy wejdzie 1 czy 3 z nich..Bezmyślne typowanie moim zdaniem i nie przekonają mnie tu argumenty,że taki remis też trzeba umieć wytypować i wszyscy macie argumenty czysto sportowe za takimi właśnie rozstrzygnięciami.Wiem,że nie zmienicie regulaminu,że na 5 typów conajmniej 3 muszą być innymi typami niż tymi na remis,ale chociaż w tym poście chcę wyrazić szacunek dla tych graczy którzy wspomnianej wyżej metody gry nie preferują i jednocześnie wyrazić pogardę dla tych którzy w typowaniu 5xremis widzą drogę do wygranej w tym konkursie..
true true true, ale tak jak mówisz zapewne nic takiego do regulaminu nie wprowadzą :zoltakartka:
 
Do góry Bottom