>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

prof 8,8K

prof

Użytkownik
6 kolejka sie konczy a w grupie 2 jest tylko 1 kolejka podliczona. Dodatkowo przydalaby sie jakas tabela. W innych grupach widze ze opiekunowie dodaja tabela po kazdej kolejce a tu nic sie nie robi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
poprawione, ale lepiej sie zdecyduj czy bierzesz udzial w zabawie i podajesz co kolejke typy czy nie, bo to sensu nie ma
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
poprawione, ale lepiej sie zdecyduj czy bierzesz udzial w zabawie i podajesz co kolejke typy czy nie, bo to sensu nie ma
czekam na założenie internetu w PO i niestety zawsze staram się podać, ale są takie sytuacje że nie mam szans ????
Wiem, że to bez sensu, ale co poradzę, mam nadzieję, że do końca już będę podawał typy
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Kiedy pojawi się jakaś tabelka w lidze 1? Jeżeli nie macie osób do podliczania to mogę ogarnąć jakąś ligę/ligi.
Problem rozwiązany. Ale liga zostaje przejęta przez osobę nieznającą excela, zatem trudna sprawa.
dawid// ????
A tak na poważnie, dla nie wtajemniczonych, ligę nr 1 przejmuje Qozi, co prawda jak skończę aktualizować ligę nr 2 to mu pomogę nadrobić zaległości w podliczaniu, ale tabela to już w jego gestii. A Ci co ciągle się upominają o tabelki, podliczenia, niech wyjdą wreszcie z HP i też zrobią coś pożytecznego ???? ja też mam swoje życie.

// Wal się.Kozi :p.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
@Juan Roman08: to może zaktualizuj ligę 7 po zamknięciu dzisiejszej kolejki? Chyba, że to miałeś na myśli pisząc, że w nocy ???? Pozdrawiam ????
 
K 71

kogut

Użytkownik
Prosiłbym o zmianę. Podałem zły typ przy meczu Atletico - Malaga rozpoczynającym się o 21:30. Powinno być under 2.5 po kursie 2.05 a nie over 1.5 po kursie 1.20. AKO 73.87 wyliczone jest właśnie dla tego pierwszego typu. Jeżeli zmiana zakładu jest niemożliwa AKO dla typu z over 1.5 powinno wynieść 43.24.
 
T 133

thorngal

Użytkownik

No ja się z tą tabelą akurat nie do końca zgadzam.. - przynajmniej jeśli chodzi o moje &quot;duże&quot; punkty.. Różnica bierze się zapewne z rozliczenia meczu z czwartej kolejki, w której moim przeciwnikiem był kokocz.. Chylę czoła przed rywalem, bo kurs na Chelsea trafił przedni:

http://forum.bukmacherskie.com/f396/liga-nr4-82059-3.html#post3105169

ale jednak post napisany został już.. po rozpączeciu spotkania.. dlatego zaliczenie tego typu będę kwestionował.. Zakładów live.. zdaje się.. nie gramy;) ????
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
ale jednak post napisany został już.. po rozpączeciu spotkania.. dlatego zaliczenie tego typu będę kwestionował.. Zakładów live.. zdaje się.. nie gramy;) ????
Nie mam tutaj władzy, a podliczam tabelę nie patrząc na takie szczegóły, więc jeśli szefostwo uzna, że typ kolegi jest nieprawidłowy (mecz trwał już 3 minuty), to rzecz jasna uwzględnię to w tabeli ;)
Jeszcze jedna kwestia. Typy napisane bez AKO i buka bierzemy pod uwagę czy wszystkie na &#39;zero&#39;? Proszę &#39;władzę&#39; o odpowiedź. Pozdro.

BB: Zaraz postaram się przejrzeć niepodliczone kolejki i naniosę ewentualne poprawki.
 
Do góry Bottom