>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

win1988 164

win1988

Użytkownik
Kurs minimalny to 1.40 (regulamin!)
Jest napisane o kursie maksymalnym, ale o minimalnym nie widzę, może dlatego, że zmęczony jestem więc proszę wyprowadźcie mnie z błędu jak coś : ) Poza tym, sami daliście w przykładach kursy 1.3, oraz piękne tłumaczenie :
DLa przykładu user XX może trafic wszystkie mecze tj 5 z kursami po 1,15 każdy za co otrzyma AKO Trafione 2,01
To w końcu jest ten kurs minimalny, czy go nie ma ? Pozdro.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
no bez przesady. ok, mogłem to zrobić, ale przecież automatycznie napisałem o braku ako i strona też odpowiednia. chora jest ta decyzja. wiem, że to zabawa, ale właśnie powinniście dać możliwość rywalizacji, a nie zabierać ją przez niedopatrzenie. i tak AKO musisz sam wyliczać, bo wszystko chyba jeszcze nikomu nie weszło. ale ok , nie ja tu rządze. pozdro
 
B 4

bot_13

Użytkownik
2 kolejka 29.09.2012
Bodzio9- bot_13

1. Oostende - Lommel Utd - X2 @ 1.68
2. Monako -GFCO Ajaccio - 1 @ 1.35
3. Beira Mar - Setubal - X2 @ 1.64
4. Frankfurt - Frankfurt - 1 @ 1.77
5. Lechia Gdańsk - Lech Poznan - 2 @ 2.15

Ako: 14,15

0

/ zła data, niewłaściwa para, tego posta traktuję jako brak typów
Para jest właściwa!!! A co do daty masz rację.
Mogę jeszcze na dziś oddać typy?
Miłego wieczoru
 
B 4

bot_13

Użytkownik
2 kolejka 29.09.2012
Bodzio9- bot_13

1. Oostende - Lommel Utd - X2 @ 1.68
2. Monako -GFCO Ajaccio - 1 @ 1.35
3. Beira Mar - Setubal - X2 @ 1.64
4. Frankfurt - Frankfurt - 1 @ 1.77
5. Lechia Gdańsk - Lech Poznan - 2 @ 2.15

Ako: 14,15

0

/ zła data, niewłaściwa para, tego posta traktuję jako brak typów
Para jest właściwa!!! A co do daty masz rację.
Mogę jeszcze na dziś oddać typy?
Miłego wieczoru
sorrki nie zajrzałem do Terminarza
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
1. Użytkownik, który w trakcie konkursu nie wykazywał aktywności w działach sportowo-bukmacherskich może nie otrzymać nagrody.
Mam pytanie dotyczące tego punktu. Obecnie nie mam czasu na pisanie analiz itp., ale raczej nikt mi nie może zarzucić że zarejestrowałem się tylko dla konkursów, więc moje pytanie, czy ten punkt odnosi się do wszystkich czy raczej jest skierowany do osób które np. napisały kilkanaście postów tylko żeby brać udział w konkursach i teraz już nie wykazują żadnej aktywności?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Punkt odnosi się do wszystkich. Spokojnie, konkurs trwa około 2 miesiące (60dni), więc w tym czasie na pewno każdy da radę napisać kilka konstruktywnych postów np. analiz, pomeczowa relacja, opinii o firmie, promocji, pomóc innemu graczowi itd. Pole do popisu jest duże oraz stosunkowo dużo czasu.
Dacie radę ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
czy jak mój przeciwnik podał typ 2, to czy ja mogę podać HT/FT X/2 ?? bo regulamin w 100% jasno tego nie precyzuje..
 
Do góry Bottom