>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

G 277

geryx

Użytkownik
sory mati ale nie ma obowiązku podawania aco, w Reg jest tylko że &quot;opcjonalnie można je dodać&quot;
/ mati89
i tak bukmachera nie podał, konsultowałem się z adqs, spokojnie ;)
bardzo spokojnie, ale wymogu buke też nie ma w Reg.:)
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Witam, podałem typy do 3 kolejki wcześniej, poniewaz chwilowo mam przerwe w &quot;dostawach internetu&quot; i kiedy wszyscy juz pograli podałem typy do 3 kolejki - wygrałem mecz a mój wynik zostal zweryfikowany na 0 z powodu regulaminu. Nie było moim celem wyłapanie kursów tylko uniknięcie oddanie meczu walkoverem (co jest najgorszym wyjsciem). Czy mozna jeszcze raz zweryfikować mój mecz w 3 kolejce 5 ligi?
http://forum.bukmacherskie.com/f396/liga-nr5-82060-2.html
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Typy rozliczone są zgodnie z regulaminem i nie można nic z tym zrobić. Złamałeś najważniejszy punkt odnośnie podawania typów więc nie ma zmiłuj. Mogłeś poprosić jednego z opiekunów konkursu (jest ich aż 5, a na pewno jak byś się zwrócił do Adminów albo innych moderatorów to też by nie odmówili) by wstawił typy za ciebie w odpowiednim czasie to nie byłoby problemu.

Ligi 1 i 2 będą rozliczone w tym tygodniu, obecnie mam kłopoty z komputerem. Sorry za opóźnienia ;)
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
a co w przypadku jakbym wysłał typy do prowadzącego i one by zostały wklejone później niż mojego rywala i okazałoby się, że niektóre typy sie powtarzają? Czy one by były zaliczone, czy może któremuś z nas by je anulowano?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
a co w przypadku jakbym wysłał typy do prowadzącego i one by zostały wklejone później niż mojego rywala i okazałoby się, że niektóre typy sie powtarzają? Czy one by były zaliczone, czy może któremuś z nas by je anulowano?
Osobie której przekazujesz typy podajesz typy rezerwowe.
 
Do góry Bottom