>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
tzn długo terminowe moje typy pozostają , a 1 konkurs odpada bo po czasie dalem typy, ale jak miałem dac jak fortuna robi przerwę z kursami? trudno gram dalej ale usun moje minusy bo zwrot pisałes a znacznik to nie minus tylko kierunek
 
typerskoki 468,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
tzn długo terminowe moje typy pozostają , a 1 konkurs odpada bo po czasie dalem typy, ale jak miałem dac jak fortuna robi przerwę z kursami? trudno gram dalej ale usun moje minusy bo zwrot pisałes a znacznik to nie minus tylko kierunek
Typy po czasie. Tym samym kończysz Oberstdorf z liczbą typów 0, co automatycznie skutkuje tym, że nie będziesz sklasyfikowany w klasyfikacji konkursu, dlatego też Cię nie ma w tabeli.

" 10. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy na każdej z czterech skoczni i musi ich być co najmniej 18. "
 
seba23 141K

seba23

Użytkownik
Chyba nie do końca 1 konkurs jest rozliczony zgodnie z regulaminem. Jest parę typów podanych na 1 konkurs po rozpoczęciu treningów/kwalifikacji a więc po 14:30. Sam chciałem podać typy po tej godzinie ale nie mogłem ich znaleźć w ofercie:
Panowie, czytajcie regulamin. Nie, nie można. Do 14:30 było można (start serii próbnej).
W rozliczeniu paru ostatnich typów mamy
typy po czasie uznajemy jako zwrot zgodnie z regulaminem - typerskoki
Jak rozumiem taki gracz, który podał typy po czasie nadal pozostaje w konkursie i jest dalej uwzględniany w ostatecznej tabeli a ja jako, że nie spełniam pkt. 10.
10. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy na każdej z czterech skoczni
już nie??
Problem w tym, że w czasie podawania tych typów np. o 15:18 czy 16:15 oferta na Fortunie nie była już dostępna co sam doświadczyłem, bo nie miałem co zagrać. Ale o dziwo np. user kokosek1960 kokosek1960 o 15:53 bez problemu podał 6 typów, które są żywcem skopiowane od innych użytkowników.
Idźmy dalej za regulaminem:
19. Kopiowanie typów jest karane dodatkowo ⛔ 300 punktów za każdy post. Za każde oszustwo, zawyżanie kursu jest automatyczna dyskwalifikacja
ale tu chyba user wykiwał regulamin bo nie skopiował całego posta ale wykorzystał po 1-2 typie od różnych graczy. Wygląda na to, że mogłem skopiować np. z 2 typy od matelke222 czy od zibi16 i dalej byłbym w konkursie??.
Jednak jako, że już nie spełniam pkt. 10 regulaminu rezygnuję z podawania typów bo i po co ale prowadzącemu konkurs proponuję przestrzeganie i egzekwowanie regulaminu, który sam opracował.
 
typerskoki 468,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Chyba nie do końca 1 konkurs jest rozliczony zgodnie z regulaminem. Jest parę typów podanych na 1 konkurs po rozpoczęciu treningów/kwalifikacji a więc po 14:30. Sam chciałem podać typy po tej godzinie ale nie mogłem ich znaleźć w ofercie:

W rozliczeniu paru ostatnich typów mamy

Jak rozumiem taki gracz, który podał typy po czasie nadal pozostaje w konkursie i jest dalej uwzględniany w ostatecznej tabeli a ja jako, że nie spełniam pkt. 10.
już nie??
Problem w tym, że w czasie podawania tych typów np. o 15:18 czy 16:15 oferta na Fortunie nie była już dostępna co sam doświadczyłem, bo nie miałem co zagrać. Ale o dziwo np. user kokosek1960 kokosek1960 o 15:53 bez problemu podał 6 typów, które są żywcem skopiowane od innych użytkowników.
Idźmy dalej za regulaminem:

ale tu chyba user wykiwał regulamin bo nie skopiował całego posta ale wykorzystał po 1-2 typie od różnych graczy. Wygląda na to, że mogłem skopiować np. z 2 typy od matelke222 czy od zibi16 i dalej byłbym w konkursie??.
Jednak jako, że już nie spełniam pkt. 10 regulaminu rezygnuję z podawania typów bo i po co ale prowadzącemu konkurs proponuję przestrzeganie i egzekwowanie regulaminu, który sam opracował.

Wszystko jest podliczone zgodnie z regulaminem. 4 osoby podały typy po czasie więc zgodnie z regulaminem te typy są tak jakby ich nie było (czyli zwrot). W związku z tym wszystkie te 4 osoby mają 0 typów za Oberstdorf, więc nie są uwzględnione w tabeli turnieju. Zerknij w tabele. Tych 4 osób w tabeli nie ma i nie będzie.

Jeżeli uważasz inaczej to wskaż konkretne przykłady o które Ci chodzi.
 
G 277

geryx

Użytkownik
mam to samo co kokosek, typów na 1 turniej nie byłem w stanie podać bo oferta wisiała skandalicznie krótko przez te wszystkie zawirowania a ludzie pracują, apel o jakies sensowne rozwiązanie tej sytuacji np za 1 konkurs mamy po -300 i zostało nam 15 typów na resztę
 
typerskoki 468,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
mam to samo co kokosek, typów na 1 turniej nie byłem w stanie podać bo oferta wisiała skandalicznie krótko przez te wszystkie zawirowania a ludzie pracują, apel o jakies sensowne rozwiązanie tej sytuacji np za 1 konkurs mamy po -300 i zostało nam 15 typów na resztę
Nie zmieniamy regulaminu w trakcie konkursu. To ostateczna decyzja. Jak skandalicznie krótko? Od wieczora dzień przed do 14:30. Zawsze tyle wisi. Jutro i w Innsbrucku będzie zamknięta o 12-12:30, wiec jak do 14:30 macie problem zdążyć to tutaj też nie zdążycie :)
 
G 277

geryx

Użytkownik
nie prawda, we wtorek oferta pojawiła się po g 8 rano ( pierwszy wpis 8.49 wieczorem/ w nocy nic nie było), a Ty jako opiekun konkursu powinieneś raczej starać się o frekwencje a nie wycinać, przecież wiadomo jak było z 1 konkursem ( burdel w archeo) więc jakas tolerancja powinna się pojawić a -300 na start to chyba uczciwe w miarę rozwiązanie
 
chamberlain 468,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi

Kobayashi przed Stękałą.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość

Kobayashi przed Stękałą.
Pytanie który Kobaysahi. Bo skakało dwóch.
Post automatycznie złączony:


Tutaj chyba błąd ;) Wychodzi 186 a nie 200.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
to jak nie będzie w tabeli uwzględnione tzn nagrod nie ma? czyli nie ma sensu podawać typów tak? odpisz konkretnie jak prowadzisz już ten konkurs, bo widać ze jest krytyka na to co się dzieje w konkursie
 
Do góry Bottom