>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

seba23 137,6K

seba23

Użytkownik
No dokładnie, też nie widzę nigdzie zakładów na nadchodzący konkurs a typy parę minut temu się pojawiły w temacie. Nie miałem wcześniej dostępu do kompa i teraz nie mogę nic podać. W STS np. jest jeszcze oferta a w Fortunie już nic.
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik

Bardzo proszę o dopisanie do tego postu takiej drobnej rzeczy że jest to POST 1. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czy jeśli nie zdążyłem napisać postu o anulowanie typów kwalifikacyjnych bo nie miałem takiej możliwości gdyż byłem w pracy a było na to bardzo mało czasu to jest szansa na anulowanie ich teraz?
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Zgodnie z regulaminem nie jest to ujęte. Ma spotkania czy to z piłki nożnej czy siatkowki dodawanie typów 5 minut przed spotkaniem nienjest obce więc nie wiem dlaczego zagranie przed konkursem jest problemem. Mam nadzieję że administracja forum pozytywnie rozpatrzy mój wniosek ponieważ jakby typowanie było na oficjalnej stronie to bym po prostu ich nie podawał a że były to podałem.
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zgodnie z regulaminem nie jest to ujęte. Ma spotkania czy to z piłki nożnej czy siatkowki dodawanie typów 5 minut przed spotkaniem nienjest obce więc nie wiem dlaczego zagranie przed konkursem jest problemem. Mam nadzieję że administracja forum pozytywnie rozpatrzy mój wniosek ponieważ jakby typowanie było na oficjalnej stronie to bym po prostu ich nie podawał a że były to podałem.
Podajemy typy z oferty Prematch. Live nie wchodzi w grę zgodnie z regulaminem:

14. Typujemy wszystkie zdarzenia na dany konkurs z oferty bukmachera - Fortuna oprócz oferty live.

Czytajcie regulamin skoro go zaakceptowaliście.
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Czy jeśli nie zdążyłem napisać postu o anulowanie typów kwalifikacyjnych bo nie miałem takiej możliwości gdyż byłem w pracy a było na to bardzo mało czasu to jest szansa na anulowanie ich teraz?
Niestety był na to czas tylko do wycofania ofert. Nie nasza wina że FIS doprowadza do niejasności na 5minut przed konkursem.
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Prośby zgłoszone w odpowiednim czasie będę poprawiał jutro. Jutro też rozliczę typy i stworzę tabelę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ale anulowanie typów z kwalifikacji chyba nie ma większego wpływu na to czy nastąpiło to po rozpoczęciu treningów do konkursu czy nie bo to nie miało absolutnie żadnego wpływu na konkurs i inne typy a FIS tak czy tak anulował te wyniki. Rozumiem jakbym to zrobił po kilku dniach albo odnośnie typów na konkurs który byłby uznany a zrobiłem to najszybciej jak mogłem i takie to trochę nie fair że jedni mogli anulować swoje typy a drudzy nie
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ale anulowanie typów z kwalifikacji chyba nie ma większego wpływu na to czy nastąpiło to po rozpoczęciu treningów do konkursu czy nie bo to nie miało absolutnie żadnego wpływu na konkurs i inne typy a FIS tak czy tak anulował te wyniki. Rozumiem jakbym to zrobił po kilku dniach albo odnośnie typów na konkurs który byłby uznany a zrobiłem to najszybciej jak mogłem i takie to trochę nie fair że jedni mogli anulować swoje typy a drudzy nie
OK, w drodze wyjątku mogę to rozpatrzyć na Twoją korzyść. Myślałem, że chciałeś anulować i podać nowe lub nie zmieścisz się w ilości, ale w Twoim przypadku jest OK. Napisz proszę w temacie na Oberstdorf "ANULUJE SWOJE TYPY KWALI - jest zgoda od typerskoki". Jutro wszystko podliczę.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
OK, w drodze wyjątku mogę to rozpatrzyć na Twoją korzyść. Myślałem, że chciałeś anulować i podać nowe lub nie zmieścisz się w ilości, ale w Twoim przypadku jest OK. Napisz proszę w temacie na Oberstdorf "ANULUJE SWOJE TYPY KWALI - jest zgoda od typerskoki". Jutro wszystko podliczę.
Edytować post z kwali czy napisać nowy post?
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Podliczyłem typy za Oberstdorf. Prośba o sprawdzenie czy nie ma pomyłek.

W dalszej części dnia będę przenosił do arkusza i pojawi się tabela z oficjalnym wynikiem po 1 konkursie.
 
Do góry Bottom