>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
tzn długo terminowe moje typy pozostają , a 1 konkurs odpada bo po czasie dalem typy, ale jak miałem dac jak fortuna robi przerwę z kursami? trudno gram dalej ale usun moje minusy bo zwrot pisałes a znacznik to nie minus tylko kierunek
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
tzn długo terminowe moje typy pozostają , a 1 konkurs odpada bo po czasie dalem typy, ale jak miałem dac jak fortuna robi przerwę z kursami? trudno gram dalej ale usun moje minusy bo zwrot pisałes a znacznik to nie minus tylko kierunek
Typy po czasie. Tym samym kończysz Oberstdorf z liczbą typów 0, co automatycznie skutkuje tym, że nie będziesz sklasyfikowany w klasyfikacji konkursu, dlatego też Cię nie ma w tabeli.

" 10. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy na każdej z czterech skoczni i musi ich być co najmniej 18. "
 
seba23 137,6K

seba23

Użytkownik
Chyba nie do końca 1 konkurs jest rozliczony zgodnie z regulaminem. Jest parę typów podanych na 1 konkurs po rozpoczęciu treningów/kwalifikacji a więc po 14:30. Sam chciałem podać typy po tej godzinie ale nie mogłem ich znaleźć w ofercie:
Panowie, czytajcie regulamin. Nie, nie można. Do 14:30 było można (start serii próbnej).
W rozliczeniu paru ostatnich typów mamy
typy po czasie uznajemy jako zwrot zgodnie z regulaminem - typerskoki
Jak rozumiem taki gracz, który podał typy po czasie nadal pozostaje w konkursie i jest dalej uwzględniany w ostatecznej tabeli a ja jako, że nie spełniam pkt. 10.
10. Aby być sklasyfikowanym w ostatecznej tabeli uczestnik musi podać typy na każdej z czterech skoczni
już nie??
Problem w tym, że w czasie podawania tych typów np. o 15:18 czy 16:15 oferta na Fortunie nie była już dostępna co sam doświadczyłem, bo nie miałem co zagrać. Ale o dziwo np. user kokosek1960 kokosek1960 o 15:53 bez problemu podał 6 typów, które są żywcem skopiowane od innych użytkowników.
Idźmy dalej za regulaminem:
19. Kopiowanie typów jest karane dodatkowo ⛔ 300 punktów za każdy post. Za każde oszustwo, zawyżanie kursu jest automatyczna dyskwalifikacja
ale tu chyba user wykiwał regulamin bo nie skopiował całego posta ale wykorzystał po 1-2 typie od różnych graczy. Wygląda na to, że mogłem skopiować np. z 2 typy od matelke222 czy od zibi16 i dalej byłbym w konkursie??.
Jednak jako, że już nie spełniam pkt. 10 regulaminu rezygnuję z podawania typów bo i po co ale prowadzącemu konkurs proponuję przestrzeganie i egzekwowanie regulaminu, który sam opracował.
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Chyba nie do końca 1 konkurs jest rozliczony zgodnie z regulaminem. Jest parę typów podanych na 1 konkurs po rozpoczęciu treningów/kwalifikacji a więc po 14:30. Sam chciałem podać typy po tej godzinie ale nie mogłem ich znaleźć w ofercie:

W rozliczeniu paru ostatnich typów mamy

Jak rozumiem taki gracz, który podał typy po czasie nadal pozostaje w konkursie i jest dalej uwzględniany w ostatecznej tabeli a ja jako, że nie spełniam pkt. 10.
już nie??
Problem w tym, że w czasie podawania tych typów np. o 15:18 czy 16:15 oferta na Fortunie nie była już dostępna co sam doświadczyłem, bo nie miałem co zagrać. Ale o dziwo np. user kokosek1960 kokosek1960 o 15:53 bez problemu podał 6 typów, które są żywcem skopiowane od innych użytkowników.
Idźmy dalej za regulaminem:

ale tu chyba user wykiwał regulamin bo nie skopiował całego posta ale wykorzystał po 1-2 typie od różnych graczy. Wygląda na to, że mogłem skopiować np. z 2 typy od matelke222 czy od zibi16 i dalej byłbym w konkursie??.
Jednak jako, że już nie spełniam pkt. 10 regulaminu rezygnuję z podawania typów bo i po co ale prowadzącemu konkurs proponuję przestrzeganie i egzekwowanie regulaminu, który sam opracował.

Wszystko jest podliczone zgodnie z regulaminem. 4 osoby podały typy po czasie więc zgodnie z regulaminem te typy są tak jakby ich nie było (czyli zwrot). W związku z tym wszystkie te 4 osoby mają 0 typów za Oberstdorf, więc nie są uwzględnione w tabeli turnieju. Zerknij w tabele. Tych 4 osób w tabeli nie ma i nie będzie.

Jeżeli uważasz inaczej to wskaż konkretne przykłady o które Ci chodzi.
 
G 277

geryx

Użytkownik
mam to samo co kokosek, typów na 1 turniej nie byłem w stanie podać bo oferta wisiała skandalicznie krótko przez te wszystkie zawirowania a ludzie pracują, apel o jakies sensowne rozwiązanie tej sytuacji np za 1 konkurs mamy po -300 i zostało nam 15 typów na resztę
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
mam to samo co kokosek, typów na 1 turniej nie byłem w stanie podać bo oferta wisiała skandalicznie krótko przez te wszystkie zawirowania a ludzie pracują, apel o jakies sensowne rozwiązanie tej sytuacji np za 1 konkurs mamy po -300 i zostało nam 15 typów na resztę
Nie zmieniamy regulaminu w trakcie konkursu. To ostateczna decyzja. Jak skandalicznie krótko? Od wieczora dzień przed do 14:30. Zawsze tyle wisi. Jutro i w Innsbrucku będzie zamknięta o 12-12:30, wiec jak do 14:30 macie problem zdążyć to tutaj też nie zdążycie :)
 
G 277

geryx

Użytkownik
nie prawda, we wtorek oferta pojawiła się po g 8 rano ( pierwszy wpis 8.49 wieczorem/ w nocy nic nie było), a Ty jako opiekun konkursu powinieneś raczej starać się o frekwencje a nie wycinać, przecież wiadomo jak było z 1 konkursem ( burdel w archeo) więc jakas tolerancja powinna się pojawić a -300 na start to chyba uczciwe w miarę rozwiązanie
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi

Kobayashi przed Stękałą.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość

Kobayashi przed Stękałą.
Pytanie który Kobaysahi. Bo skakało dwóch.
Post automatycznie złączony:


Tutaj chyba błąd ;) Wychodzi 186 a nie 200.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
to jak nie będzie w tabeli uwzględnione tzn nagrod nie ma? czyli nie ma sensu podawać typów tak? odpisz konkretnie jak prowadzisz już ten konkurs, bo widać ze jest krytyka na to co się dzieje w konkursie
 
Do góry Bottom