>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

M 794

musampha

Użytkownik
Można poznać powód niepodliczenia mi typów długoterminowych oraz nieuwzględnienia w tabeli końcowej?

maer 11,4K

maer

Typer NHL
Miasto
Swidnica
Przykro mi, niestety nie podałeś żadnej analizy więc zgodnie z regulaminem nie mogę uwzględnić w tabeli:

" 27. Aby otrzymać nagrodę należy podać przynajmniej 1 analizę w dziale dotyczącym Turnieju Czterech Skoczni w czasie trwania konkursu. Analizy mają być merytoryczne, oceniać będzie opiekun działu. Nie musi być koniecznie podany typ ale można też napisać przemyślenia na temat następnego konkursu, faworytów i otoczki turnieju. "
Fakt, przy nawale świąt zapomniałem o tym punkcie i poszło się rypać ale z tego co widziałem tabelkę to chyba i tak bym się na premiowanie miejsce nie załapał.
Mógłbyś to dla mnie z ciekawości typerskoki typerskoki sprawdzić które zająłbym miejsce gdybym tą analizę jedną napisał?
Sorki za zamieszanie.

typerskoki 8K

typerskoki

Wieloletni typer
Członek Załogi
Fakt, przy nawale świąt zapomniałem o tym punkcie i poszło się rypać ale z tego co widziałem tabelkę to chyba i tak bym się na premiowanie miejsce nie załapał.
Mógłbyś to dla mnie z ciekawości typerskoki typerskoki sprawdzić które zająłbym miejsce gdybym tą analizę jedną napisał?
Sorki za zamieszanie.
Pewnie.
842pkt - 11 miejsce ;)

Waldi1979 85,7K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Moja decyzja!

Akceptuję tabelę, którą podał typerskoki typerskoki i może zacznę od wyjaśnienia. A Alpmma faktycznie zaczął się udzielać od konkursu TCS, wcześniej jak sam pisał pomimo, że ma konto od sierpnia to się nie udzielał, bo sport w minionym roku wyglądał jak wyglądał, dla mnie najważniejsze, że w konkursie oprócz typów pisał analizy na każdy konkurs (nie było wymogu), teraz już po turnieju nadal się udziela w skokach, może go to zachęciło i "odblokowało"? Gdyby podał tylko same "suche typy" i jakimś cudem znalazł się w generalce to na pewno bym nie zaakceptował takiego wyniku, bo zawsze twierdziłem, że dla mnie ważniejsza jest aktywność użytkownika w dziale, napisanie analizy niż podanie tylko typów (były nie jedne dyskusje przy okazji innych konkursów). Co do argumentu H Hiroo o multikoncie to mogę cię zapewnić, że o to nie musisz się martwić, mamy swoje narzędzia i gdyby tak było to nie byłoby nagrody a ban na oba konta. Co do argumentu kacper091097 kacper091097 że nie powinien być brany pod uwagę to powiem tylko tyle, że jest tu przynajmniej kilka osób, które mimo dużej ilości postów i stażu to w ostatnich miesiącach ich aktywność ogranicza się do analiz, które są wymagane w danym konkursie, nie będę tu wymieniał żadnych nicków ani nic, kto tak robi ten wie, zawsze staram się iść "na rękę" użytkownikom stąd taka decyzja. To czy ktoś dostał 5 zł mniej czy więcej uważam, że jest sprawą drugorzędną, priorytet powinna stanowić zdrowa rywalizacja i dobra zabawa.

Otrzymane punkty reputacji: +166
T 3,7K

tofik015

Użytkownik
Błąd w podliczeniu moich typów na Bischofshofen. W tabeli mam -45 a powinno być 15

moje typy:

peplenson 857

peplenson

Użytkownik
Miasto
Wroclaw
Dzięki za dobrą zabawę,gratuluję osobą top10 za zaginięcie nagród oraz teamowi czuwającym nad konkursem za poświęcony czas. Pozdro✌✌

typerskoki 8K

typerskoki

Wieloletni typer
Członek Załogi
Poprawiłem błędy i zaktualizowałem tabele. Tym samym tabela jest ostateczna. W sekcji Nagrody rozpiska kto jakie ma nagrody.

Waldi1979 85,7K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ranga specjalna dla zwycięzcy oraz reputacja dla czołowej dziesiątki przyznana, loginy do Fortuny przekaże jak otrzymam komplet od prowadzącego konkurs, do niego je wysyłajcie.