>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
witam,w drugim konkursie moje typy sa zaliczone jako po czasie mimo ze byly ponad godzine przed konkursem,ja i jak widzialem kilku graczy dalo na pierwsza serie bo fortuna na konkurs nie zrobila typow.ja czekalem ile moglem zeby zatypowac pary na na caly konkurs ale tego nie doczekalem!w tabeli takze mnie nie ma wiec juz mam po konkursie?pozdrawiam
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
witam,w drugim konkursie moje typy sa zaliczone jako po czasie mimo ze byly ponad godzine przed konkursem,ja i jak widzialem kilku graczy dalo na pierwsza serie bo fortuna na konkurs nie zrobila typow.ja czekalem ile moglem zeby zatypowac pary na na caly konkurs ale tego nie doczekalem!w tabeli takze mnie nie ma wiec juz mam po konkursie?pozdrawiam
Czas był do 12:30. O tej godzinie też Fortuna wycofała ofertę. Typy były 13:53 więc po całej serii próbnej, więc nie mogę ich zaliczyć.

W związku z tym nie masz żadnego podanego typu na Ga-Pa i zgodnie z regulaminem nie możesz być uwzględniony w tabeli konkursowej.
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
no ladnie,troche bez sensu ze przed konkursem nie mozna dac typu,czekalem dlugo na kursy i przez to nie moge grac dalej?typy podalem na ga-pa ale sa jako zwroty czy juz pozamiatane?
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Racja. Sorki za błąd. Tak masz 100 punktów więcej. Tabele zaktualizuje po Innsbrucku przed Bischo, będą naniesione poprawki.
Mam tylko takie pytanko, czyli można zgłaszać błędy po 3 dniach od rozliczenia ? Bo w regulaminie czytałem że do 3 dni.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
no ladnie,troche bez sensu ze przed konkursem nie mozna dac typu,czekalem dlugo na kursy i przez to nie moge grac dalej?typy podalem na ga-pa ale sa jako zwroty czy juz pozamiatane?
Każdy by chciał poczekać na serię próbną i zobaczyć kto ma jaką formę ;) Niestety jest to niezgodne z regulaminem i przez to nie będziesz uwzględniony w konkursie.
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Mam tylko takie pytanko, czyli można zgłaszać błędy po 3 dniach od rozliczenia ? Bo w regulaminie czytałem że do 3 dni.
Błąd był z mojej strony i w tym przypadku skorzystałem z prawa zmiany regulaminu. Poprawka, zgodnie z zasadą fair play nie krzywdzi nikogo.

Zapis w regulaminie bardziej się tyczy sytuacji, żeby się komuś nie przypomniało 20 stycznia po rozdaniu nagród, że są jakieś błędy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Błąd był z mojej strony i w tym przypadku skorzystałem z prawa zmiany regulaminu. Poprawka, zgodnie z zasadą fair play nie krzywdzi nikogo.

Zapis w regulaminie bardziej się tyczy sytuacji, żeby się komuś nie przypomniało 20 stycznia po rozdaniu nagród, że są jakieś błędy.
A no rozumiem, właśnie ten zapis wydawał mi się dziwny 🤣
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
to juz dla mnie konkurs zakonczony,niepootrzebnie dzisiaj skrobalem typy ale latwiej byloby zeby typy podawac przed konkursem,a nie przed rozgrzewka bo roznie godziny tego maja i jeszcze sie wstrzelic w fortune ktora daje typy tez z roznych godzinach szczegolnie na takie zdarzenie.konkurs ma fajna formule ale juz mnie nie interesuje i tez nie zagram kuponu na skoki.pozdrawiam
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Odnośnie do mojego typu cene Prevc w kwalifikacjach 1-10 , pewnie by nie był w dziesiątce ale dostał dyskwalifikację czy rozliczony zostanie czy zwrot? Jak zwrot to można za ten typ podać nowy czy już się liczy?
 
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Odnośnie do mojego typu cene Prevc w kwalifikacjach 1-10 , pewnie by nie był w dziesiątce ale dostał dyskwalifikację czy rozliczony zostanie czy zwrot? Jak zwrot to można za ten typ podać nowy czy już się liczy?
Zawodnik który ma DSQ jest ostatni i tak jest rozliczany. Zawodnik który ma DNS jest zwrot w jego parze.
 
G 277

geryx

Użytkownik
proszę o dodanie analizy , dzięki

 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Miało być ze Stękala wygra z Kobayashim po kursie 2.94, proszę poprawić
 
Do góry Bottom