>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Tutaj przy parze 1 - Nazarov - Leitner jest to para K.O. jeśli można poprawić będę wdzięczny.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Ostateczna tabela będzie maksymalnie do końca niedzieli. Do tego czasu sprawdźcie czy wszystko ok w podliczeniu typów (Czy dobrze przyznanie i za Bischo)
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Tabela za TCS gotowa. Prośba o sprawdzenie czy się wszystko zgadza do 11.01.2021 do godziny 20:36. Po tym czasie wyniki uznajemy za oficjalne i przyznajemy nagrody.

Dzięki wszystkim za uczestnictwo. Szkoda, że nam trochę namieszali w organizacji przed jego startem (sytuacja z Polakami). Czołówce gratuluje, na prawdę świetne wyniki punktowe :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Nagrody będą przyznane tylko użytkownikom, którzy aktywnie udzielają się na forum (dział Typy na Żywo nie jest tu wliczany). W takim przypadku nagroda przechodzi na kolejną osobę. Oceniać będzie to administracja forum wraz z opiekunem.

Użytkownik - Alpmma miejsce 8.

0 aktywnośći w innych działach. Tylko ten konkurs.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Nagrody będą przyznane tylko użytkownikom, którzy aktywnie udzielają się na forum (dział Typy na Żywo nie jest tu wliczany). W takim przypadku nagroda przechodzi na kolejną osobę. Oceniać będzie to administracja forum wraz z opiekunem.

Użytkownik - Alpmma miejsce 8.

0 aktywnośći w innych działach. Tylko ten konkurs.
Tak administracja rozpatrzy dokładnie sytuacje. Obecna tabela jest na podstawie regulaminu Turnieju. Ostateczne decyzje należą do administracji.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
I użytkownik Maniek81, źle podliczone punkty za ostatni konkurs, sam dodał wyżej post że jest błąd I jest poprawiony Ale punkty za ten typ ma nadal podliczone na +
 
M 15K

mijon

Użytkownik
Żałuje że nie dałem typów długoterminowych bo za późno podałem bo już była seria treningowa, myśle że byłaby wygrana ale nie o to chodzi mimo małego niedosytu, tylko o dobrą zabawe tak że, gratulacje dla tych którzy są w top 10 no i wszystkich uczestników i dla typerskoki za sprawne prowadzenie konkursu mimo małych zamieszań. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
maer 210,7K

maer

Typer A-League
typerskoki typerskoki albo już jestem bardzo śpiący albo mnie wogule w tabeli nie uwzględniłeś i wogule mnie nie ma w tabeli końcowej?
Czy mógłbyś to sprawdzić?
Z góry Dziękuję.
 
A 638

Alpmma

Użytkownik
Nagrody będą przyznane tylko użytkownikom, którzy aktywnie udzielają się na forum (dział Typy na Żywo nie jest tu wliczany). W takim przypadku nagroda przechodzi na kolejną osobę. Oceniać będzie to administracja forum wraz z opiekunem.

Użytkownik - Alpmma miejsce 8.

0 aktywnośći w innych działach. Tylko ten konkurs.
O mój boże aż taki ból tyłka masz, że ktoś jest lepszy? I do tego kłamiesz w swoim wpisie, żeby piąć się w górę tabeli, hipokryzja.
Owszem jestem nowym użytkownikiem, ale przez cały TCS podawałem w dziale z analizami typy, analizy a także brałem udział w dyskusjach "luźnych". Więc pisanie, że udzielałem się tylko w konkursie jest błędne czyt kłamiesz.
Ten sam regulamin zawiera też inne podpunkty, między innymi o tym że każdy użytkownik może wziąć udział oraz o tym że wystarczy wyłącznie jedna analiza do odebrania nagrody. Gdybym miał iść po najniższej linii oporu to napisałbym 1 analizę i nic więcej.
Obecnie czekam na rozpoczęcie sezonu tenisowego, żeby tam podawać typy z mojej koronnej dyscypliny, jak sam wiesz przez coronę turnieje były odwołane.

Dodatkowo zerkając na Twoje wpisy, to prócz konkursów i kilku pojedynczych wpisów wątpliwej jakości nie ma tam kompletnie nic merytorycznego. Także najpierw spójrz na siebie a później na innych.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
O mój boże aż taki ból tyłka masz, że ktoś jest lepszy? I do tego kłamiesz w swoim wpisie, żeby piąć się w górę tabeli, hipokryzja.
Owszem jestem nowym użytkownikiem, ale przez cały TCS podawałem w dziale z analizami typy, analizy a także brałem udział w dyskusjach "luźnych". Więc pisanie, że udzielałem się tylko w konkursie jest błędne czyt kłamiesz.
Ten sam regulamin zawiera też inne podpunkty, między innymi o tym że każdy użytkownik może wziąć udział oraz o tym że wystarczy wyłącznie jedna analiza do odebrania nagrody. Gdybym miał iść po najniższej linii oporu to napisałbym 1 analizę i nic więcej.
Obecnie czekam na rozpoczęcie sezonu tenisowego, żeby tam podawać typy z mojej koronnej dyscypliny, jak sam wiesz przez coronę turnieje były odwołane.

Dodatkowo zerkając na Twoje wpisy, to prócz konkursów i kilku pojedynczych wpisów wątpliwej jakości nie ma tam kompletnie nic merytorycznego. Także najpierw spójrz na siebie a później na innych.
Chodzi mi o to że każdy by sobie mógł założyć drugie konto I podawać typy do konkursu na dwóch kontach ;) Przed konkursem z twojej strony było 0 aktywności więc nie wiem o co ci Chodzi? Chyba każdy kto by założył swoje 2 konto by dodał kilka jakiś postów aby nie było za bardzo podejrzane, więc nie wiem w którym miejscu widzisz moje kłamstwo;)
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
typerskoki typerskoki albo już jestem bardzo śpiący albo mnie wogule w tabeli nie uwzględniłeś i wogule mnie nie ma w tabeli końcowej?
Czy mógłbyś to sprawdzić?
Z góry Dziękuję.
Przykro mi, niestety nie podałeś żadnej analizy więc zgodnie z regulaminem nie mogę uwzględnić w tabeli:

" 27. Aby otrzymać nagrodę należy podać przynajmniej 1 analizę w dziale dotyczącym Turnieju Czterech Skoczni w czasie trwania konkursu. Analizy mają być merytoryczne, oceniać będzie opiekun działu. Nie musi być koniecznie podany typ ale można też napisać przemyślenia na temat następnego konkursu, faworytów i otoczki turnieju. "
 
A 638

Alpmma

Użytkownik
Chodzi mi o to że każdy by sobie mógł założyć drugie konto I podawać typy do konkursu na dwóch kontach ;) Przed konkursem z twojej strony było 0 aktywności więc nie wiem o co ci Chodzi? Chyba każdy kto by założył swoje 2 konto by dodał kilka jakiś postów aby nie było za bardzo podejrzane, więc nie wiem w którym miejscu widzisz moje kłamstwo;)
Nie musisz się martwić. Admini mają narzędzie by sprawdzić czy to aby przypadkiem nie jest multikonto.
Ale żeby Ciebie uspokoić, konto nie zostało założone przed konkursem tylko kilka miesięcy temu. Nie brałem udziału w innych konkursach bo typuje tylko skoki i tenis, więc inne sporty i konkursy mnie nie interesują :) Więc nie jest to multikonto pod konkurs ...

Kończę na tym, bo to temat konkursowy i wątpliwości związane konkretnie z nim, nie ciągnijmy offtopu.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
O mój boże aż taki ból tyłka masz, że ktoś jest lepszy? I do tego kłamiesz w swoim wpisie, żeby piąć się w górę tabeli, hipokryzja.
Owszem jestem nowym użytkownikiem, ale przez cały TCS podawałem w dziale z analizami typy, analizy a także brałem udział w dyskusjach "luźnych". Więc pisanie, że udzielałem się tylko w konkursie jest błędne czyt kłamiesz.
Ten sam regulamin zawiera też inne podpunkty, między innymi o tym że każdy użytkownik może wziąć udział oraz o tym że wystarczy wyłącznie jedna analiza do odebrania nagrody. Gdybym miał iść po najniższej linii oporu to napisałbym 1 analizę i nic więcej.
Obecnie czekam na rozpoczęcie sezonu tenisowego, żeby tam podawać typy z mojej koronnej dyscypliny, jak sam wiesz przez coronę turnieje były odwołane.

Dodatkowo zerkając na Twoje wpisy, to prócz konkursów i kilku pojedynczych wpisów wątpliwej jakości nie ma tam kompletnie nic merytorycznego. Także najpierw spójrz na siebie a później na innych.
Jako aktywny forumowicz mogę stwierdzić, że jesteś klasycznym przykładem osoby, która nie powinna być uwzględniona w klasyfikacji. I nie ma tu nic do tego czy dostałbym 5 zł więcej nagrody czy nie, bo też widzę, że jestem za Tobą. Po prostu masz konto od sierpnia (wtedy tenis grał, były np. szlemy, więc nie tylko mniej znaczące turnieje), a nie napisałeś kompletnie nic. Żadnego postu, więc wg mnie nie możesz zasłaniać się tenisem. Owszem mógłbyś napisać tylko jedną analizę, ale tak samo można stwierdzić, że mogłeś chcieć sobie nabić liczbę postów. Prawda jest taka, że są i na tym forum konkursy, gdzie aktywność nie jest wymagana. Jeżeli mamy rozgraniczać jedną grupę konkursów od drugich to szczerze nie widzę podstaw byś dostał nagrodę. Szanujmy się i stosujmy regulamin. Akceptując go, zaakceptowałeś jego treści i powinieneś być świadom tego co może Cię spotkać w przypadku bycia w TOP 10. Uważam, że krytyka Twojej obecności na miejscu w TOP 10 jest jak najbardziej słuszna. Poczekamy na info od admina.
 
A 638

Alpmma

Użytkownik
Jako aktywny forumowicz mogę stwierdzić, że jesteś klasycznym przykładem osoby, która nie powinna być uwzględniona w klasyfikacji. I nie ma tu nic do tego czy dostałbym 5 zł więcej nagrody czy nie, bo też widzę, że jestem za Tobą. Po prostu masz konto od sierpnia (wtedy tenis grał, były np. szlemy, więc nie tylko mniej znaczące turnieje), a nie napisałeś kompletnie nic. Żadnego postu, więc wg mnie nie możesz zasłaniać się tenisem. Owszem mógłbyś napisać tylko jedną analizę, ale tak samo można stwierdzić, że mogłeś chcieć sobie nabić liczbę postów. Prawda jest taka, że są i na tym forum konkursy, gdzie aktywność nie jest wymagana. Jeżeli mamy rozgraniczać jedną grupę konkursów od drugich to szczerze nie widzę podstaw byś dostał nagrodę. Szanujmy się i stosujmy regulamin. Akceptując go, zaakceptowałeś jego treści i powinieneś być świadom tego co może Cię spotkać w przypadku bycia w TOP 10. Uważam, że krytyka Twojej obecności na miejscu w TOP 10 jest jak najbardziej słuszna. Poczekamy na info od admina.
Pisałem analizy i dodatkowe typy w jednym poście, żeby nabić sobie posty? Żebym chciał tak robić to rozbijałbym analizy od typów i od luźnej dyskusji i miałbym 3 razy więcej postów. Tenis w tamtym sezonie wiesz jak wyglądał? Turnieje to był śmiech na sali, co chwila ktoś rezygnował z udziału a szlem w Paryżu musieli w bluzach grać bo temperatura była kosmicznie niska jak na French Open. I uważasz że warto coś takiego obstawiać i dzielić się typami, które nijak mają się do sportowej formy tylko do jednego wielkiego przypadku?
Szanujemy się dlatego zaakceptowałem regulamin i spełniłem każdy jego warunek, bo przez cały okres trwania konkursu byłem aktywny a nie ograniczałem się jak Ty np do 1 analizy krótkiej po wynikach z treningu żeby zgarnąć punkty ;).
Akurat Was dwóch niżej ode mnie ma ból tyłka. Spoko, niech admin decyduje, mi się świat nie zawali, bo to tylko mały bonus względem tego jak fajna była rywalizacja.
 
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Pisałem analizy i dodatkowe typy w jednym poście, żeby nabić sobie posty?
Nie w jednym poście, ale odniosłem się do tego co napisałeś, że nie pisałeś jednej analizy, a 4.
Tenis w tamtym sezonie wiesz jak wyglądał?
Wiem jak tenis wyglądał, ale na skokach też Cię nie było. I jak to wytłumaczysz? Tym, że nie wiedziałeś jak kto będzie skakał przez pierwszy miesiąc, a potem nagle Cię olśniło i wiedziałeś co pisać od Oberstdorfu? ;) Co do moich analiz to pisałem analizy przez ostatni czas w temacie z darta i byłem dość często na tym forum, dlatego na skoki nie zawsze starczało czasu. Chcąc walczyć w konkursie pisanie analiz było dość ważne.
Akurat Was dwóch niżej ode mnie ma ból tyłka.
I nie akurat nas dwóch niżej tylko powiedz mi co ma do Twojej lokaty osoba, która skończyła jako 15 w konkursie?
Ja rozumiem to tak, że trzeba być zdecydowanie bardziej aktywnym niż przez ostatnie dwa tygodnie, a można stwierdzić, że Twoja działalność w temacie analiz TCS też była taka jak moja czyli wyłącznie pod konkurs. Zresztą wiem jak było to stosowane w innych konkursach, gdzie był taki zapis, więc jeżeli mamy to stosować, a tak jest w regulaminie to dla mnie sytuacja jest klarowna.
 
Do góry Bottom