>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Liga Europejska grupa C - zdaje się, że jeśli jedna osoba nie typuje przez więcej niż połowę kolejek, to w takich przypadkach przyznaje się walkowery we wszystkich jej meczach (przynajmniej ja tak zawsze podliczałem). W takim wypadku mam 3 pkt więcej, bo raz z tą osobą przegrałem, i awansuję dalej.
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Liga Europejska grupa C - zdaje się, że jeśli jedna osoba nie typuje przez więcej niż połowę kolejek, to w takich przypadkach przyznaje się walkowery we wszystkich jej meczach (przynajmniej ja tak zawsze podliczałem). W takim wypadku mam 3 pkt więcej, bo raz z tą osobą przegrałem, i awansuję dalej.
Jeżeli moderator potwierdzi tę interpretację to jutro wrzucę zmienioną tabelkę, ale dla mnie ten regulamin jest niejasny..
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Ja mam pytanie czy jest w ogóle możliwość poprawy typów. Wiadomo zawsze może zdarzyć się jakieś lekkie przeoczenie i ktoś czegoś zapomni, ale jest tego świadomy i chce to poprawić.

W regulaminie napisane jest:

&quot;12. Każdy uczestnik konkursu jest zobowiązany podać typy na daną kolejke w jednym poście. NIE MA EDYCJI POSTÓW! Prośby dotyczące edycji będą ignorowane. Wklejanie kolejnych postów na tą samą kolejkę będzie traktowane jako prośba o poprawienie i nie będą uwzględniane.&quot;

Jakiś czas temu zwracałem uwagę na mój typ, w którym nie podałem numeru kolejki. Kilka sekund po podaniu typów puściłem drugi, żeby go poprawić. Nie został uwzględniony (post został skasowany). Jak więc miałem się zwrócić o poprawienie. Napisane jest, że prośby dotyczące edycji będą ignorowane, co jest jednoznaczne z tym, że nie mogę prosić w pytaniach i komentarzach. Niejasno to trochę skonstruowane. Uważam, że nie popełniłem dużego przewinienia, a na dodatek nie mam nawet możliwości poprawy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeżeli moderator potwierdzi tę interpretację to jutro wrzucę zmienioną tabelkę, ale dla mnie ten regulamin jest niejasny..
Jest tak jak pisze INTELOWIEC. Jeśli ktoś nie podał w 6. kolejkach swoich typów z automatu wszystkie pojedynki przegrywa (chyba, że rywal też nie postawił w rywalizacji z nim) i ma -30 pkt.
Ja mam pytanie czy jest w ogóle możliwość poprawy typów. Wiadomo zawsze może zdarzyć się jakieś lekkie przeoczenie i ktoś czegoś zapomni, ale jest tego świadomy i chce to poprawić.
Jakiś czas temu zwracałem uwagę na mój typ, w którym nie podałem numeru kolejki. Kilka sekund po podaniu typów puściłem drugi, żeby go poprawić. Nie został uwzględniony (post został skasowany). Jak więc miałem się zwrócić o poprawienie. Napisane jest, że prośby dotyczące edycji będą ignorowane, co jest jednoznaczne z tym, że nie mogę prosić w pytaniach i komentarzach. Niejasno to trochę skonstruowane. Uważam, że nie popełniłem dużego przewinienia, a na dodatek nie mam nawet możliwości poprawy.
Nie ma poprawy typów. Jeśli już to tylko zmiany kosmetyczne. Takimi na pewno nie jest dodanie/zmiana kolejki, typu, kursu czy bukmachera. Przed wklejeniem warto w podglądzie sprawdzić czy post jest prawidłowy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
W grupie A Ligi Europejskiej zostaje zdyskwalifikowany typer-grzegorz za kopiowanie typów od innych uczestników. Z racji, że jego pozycja w grupie premiowała awansem, a uczestnicy z 5. i 6. miejsca nie oddawali typów podczas fazy grupowej LE do kolejnej rundy z tego miejsca wejdzie osoba walcząca do tej pory w LE, która uzbierała najwyższe AKO i oddała typy we wszystkich 10. kolejkach. W przypadku gdy takiej osoby nie będzie poszukamy jej w LM na podobnych warunkach.
W razie pytań zapraszam do pisania.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tyle czasu marnować a tutaj przeszkadza taka pierdółka jakby to dałoby mi jakieš przywileje.
??? No bez przesady wszystkiego nie kopiowałem
Zostałeś raz przeze mnie upomniany kiedy skopiowałeś typy od innego usera. Już wtedy mogłem Cię wywalić ale liczyłem, że się opamiętasz. Kopiowanie typów jest niedopuszczalne, a Ty w kolejnych kolejkach kopiowałeś od dwóch, czasem trzech userów.
Nie będę tolerował dłużej takiego zachowania w konkursie którego jestem opiekunem. To, że kopiowałeś złe mecze i nie dawało Ci to przywilejów to nie moja sprawa.
Decyzja jest ostateczna i nie podlega negocjacji.
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
A co miałem robić innego strona sportingbet miała momentami takie zwiechy ża aż szlag trafiał. Typowałem i pisałem tylko i wyłącznie ze smartfona. Odkąd zmienili szatę na mobilnej wersji to takie cyrki mi się robiły
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A co miałem robić innego strona sportingbet miała momentami takie zwiechy ża aż szlag trafiał. Typowałem i pisałem tylko i wyłącznie ze smartfona. Odkąd zmienili szatę na mobilnej wersji to takie cyrki mi się robiły
Powody takiego postępowania są mało istotne. Z pewnością nie tylko Ty stawiałeś przez urządzenia mobilne, a jednak zostałeś złapany jak na razie Ty. Może taka kara da Ci do myślenia i kolejnym razem pomyślisz czy warto przed takim zachowaniem.
Decyzja została podjęta więc nie widzę sensu dalszego zagłębiania się w temat. Jeśli masz jeszcze coś do przekazania zapraszam na PW.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Podliczyłem grupę A i B w LM. Dodałem też końcową tabele w obu grupach. Jutro wieczorem pojawią się pary 1/8.
Przypominam o podawaniu danych aby otrzymać nagrodę, ponieważ jeszcze wielu z was nie przesłało mi danych do Sportingbetu.
Piszcie następujące PW:
Liga/zajęte miejsce:
Login w Sportingbecie:
Nr ID w sportingbecie:
 
Z 582K
Tabela A i B LE zaktualizowana. Po konsultacji z Moderatorem Sumada90, w dalszej części konkursu zagra bufu.
A dlaczego bufu,ja mam AKO 167,0i na dodatek jeszcze zmieniono kolejnosc w tabeli przez co spadlem na 5 miejsce

W grupie A Ligi Europejskiej zostaje zdyskwalifikowany typer-grzegorz za kopiowanie typów od innych uczestników. Z racji, że jego pozycja w grupie premiowała awansem, a uczestnicy z 5. i 6. miejsca nie oddawali typów podczas fazy grupowej LE do kolejnej rundy z tego miejsca wejdzie osoba walcząca do tej pory w LE, która uzbierała najwyższe AKO i oddała typy we wszystkich 10. kolejkach. W przypadku gdy takiej osoby nie będzie poszukamy jej w LM na podobnych warunkach.
W razie pytań zapraszam do pisania.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
A dlaczego bufu,ja mam AKO 167,0i na dodatek jeszcze zmieniono kolejnosc w tabeli przez co spadlem na 5 miejsce


W grupie A Ligi Europejskiej zostaje zdyskwalifikowany typer-grzegorz za kopiowanie typów od innych uczestników. Z racji, że jego pozycja w grupie premiowała awansem, a uczestnicy z 5. i 6. miejsca nie oddawali typów podczas fazy grupowej LE do kolejnej rundy z tego miejsca wejdzie osoba walcząca do tej pory w LE, która uzbierała najwyższe AKO i oddała typy we wszystkich 10. kolejkach. W przypadku gdy takiej osoby nie będzie poszukamy jej w LM na podobnych warunkach.
W razie pytań zapraszam do pisania.
A przepraszam, mój błąd. Oczywiście do dalszej fazy awansuje gracz zwyciestwo1960

Sorki za zamieszanie.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Przypominam o podawaniu danych aby otrzymać nagrodę, ponieważ jeszcze wielu z was nie przesłało mi danych do Sportingbetu.
pisałem pw, ale nie dostałem odpowiedzi, więc się powtórzę
skoro grałem w lidze europejskiej, a tam nagrody są dopiero od 1/2 finału, to chyba nie muszę Ci przesyłać danych ???? ?
 
Do góry Bottom