>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Witam mam zle policzone spotkanie grałem na over Chievo-Milan a mam policzone jako under jestem w grupie A
s90/ gdzie link do posta?? Poprawione. Zmiany będą widoczne w kolejnej tabeli.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ponieważ spotkanie
Estudiantes vs La Guaira zostało przerwane. (nie wiem czy zostanie wznowione), podaję na wszelki wypadek typ zastępczy.
Mój typ zastępczy:
Portland Timbers vs Saprissa @ Over 2.5 @ 1.571 sportingbet
Liga Mistrzów CONCACAF
https://forum.bukmacherskie.com/f558/liga-mistrzow-a-b-138542-4.html#post6153481

edit: W regulaminie jest coś nie coś o meczach przełożonych, a jak traktuje się przerwane ? ;)
s90/ Tym zostaje zamieniony z racji przełożenia meczu Estudiantes vs La Guaira
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Takie przemyślenia na kolejną edycję.

Nie lepszym rozwiązaniem byłoby nagradzać za wyjście z grupy dopiero w drugiej fazie konkursu (oczywiście z uwzględnieniem, że ci co grali w lidze europy dostaną mniej od tych co gali w lidze mistrzów)?

Aktualnie w pierwszej fazie gra teoretycznie 9 osób po 9 kolejek. W rzeczywistości jednak rezygnowały/odchodziły/porzucały grę z rozgrywki w każdej lidze średnio po 2 osoby (L1-2,L2-2,L3-3,L4-4,L5-2,L6-1, L7-1, L8-2). Czyli w praktyce gra 7 osób po 8 kolejek(bo jedną się pauzowało).

Rezultatem takich zmagań było chociażby to, że w Lidze 2 w praktyce o to kto zdobył awans do LM (i nagrodę w postaci bonusu) decydowały jedynie punkty z AKO, bo było tam aż 5 osób które zdobyło równo 15 punktów.

W następnej fazie kolejek jest już 10. I moim zdaniem prowadzi to do mniejszej losowości, wyżej jest ten kto jest lepszy, a nie ten komu wszedł jeden mecz, a z dwóch dostał punkty bo ktoś sobie poleciał w kulki i nie gra ????

I nie pisze tego jako aktualny lider grupy D ligi europejskiej ???? Ale ci co awansowali do ligi mistrzów w aktualnym typie rozgrywek dostają z automatu bonus, a ci co grają w lidze europy muszą dojść co najmniej do półfinałów (więc moim zdaniem jest pewna dysproporcja). Z czego wyjście z pierwszego miejsca z grupy wcale im nie gwarantuje tego, że do tego półfinału dojdą (bo przecież mogą przegrać z kimś kto zajął 4na6 miejsce) ????

Ogólnie to propozycja do rozpatrzenia, no bo chyba wszyscy chcielibyśmy, żeby ludzie brali udział (a nie tylko się zapisywali i odchodzili). No i żeby nie dochodziło do takich sytuacji jak teraz w jednej z lig europy (grupa A), że gość do niej awansował, pomimo tego, że nie grał i przez to w jednej grupie praktycznie gra 5 osób ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Takie przemyślenia na kolejną edycję.
Nie lepszym rozwiązaniem byłoby nagradzać za wyjście z grupy dopiero w drugiej fazie konkursu (oczywiście z uwzględnieniem, że ci co grali w lidze europy dostaną mniej od tych co gali w lidze mistrzów)?
Aktualnie w pierwszej fazie gra teoretycznie 9 osób po 9 kolejek. W rzeczywistości jednak rezygnowały/odchodziły/porzucały grę z rozgrywki w każdej lidze średnio po 2 osoby (L1-2,L2-2,L3-3,L4-4,L5-2,L6-1, L7-1, L8-2). Czyli w praktyce gra 7 osób po 8 kolejek(bo jedną się pauzowało).
Rezultatem takich zmagań było chociażby to, że w Lidze 2 w praktyce o to kto zdobył awans do LM (i nagrodę w postaci bonusu) decydowały jedynie punkty z AKO, bo było tam aż 5 osób które zdobyło równo 15 punktów.
W następnej fazie kolejek jest już 10. I moim zdaniem prowadzi to do mniejszej losowości, wyżej jest ten kto jest lepszy, a nie ten komu wszedł jeden mecz, a z dwóch dostał punkty bo ktoś sobie poleciał w kulki i nie gra ????
I nie pisze tego jako aktualny lider grupy D ligi europejskiej ???? Ale ci co awansowali do ligi mistrzów w aktualnym typie rozgrywek dostają z automatu bonus, a ci co grają w lidze europy muszą dojść co najmniej do półfinałów (więc moim zdaniem jest pewna dysproporcja). Z czego wyjście z pierwszego miejsca z grupy wcale im nie gwarantuje tego, że do tego półfinału dojdą (bo przecież mogą przegrać z kimś kto zajął 4na6 miejsce) ????
Ogólnie to propozycja do rozpatrzenia, no bo chyba wszyscy chcielibyśmy, żeby ludzie brali udział (a nie tylko się zapisywali i odchodzili). No i żeby nie dochodziło do takich sytuacji jak teraz w jednej z lig europy (grupa A), że gość do niej awansował, pomimo tego, że nie grał i przez to w jednej grupie praktycznie gra 5 osób ????
W tym co piszesz jest sporo ciekawych spostrzeżeń. Musisz jednak zauważyć, że konkurs tworzony jest dla 128 userów gdzie docelowo w pierwszej fazie ma być 8 lig po 16 uczestników. Problem polega na zgłaszaniu się kandydatów. Formuła jaką zastosowano w tej edycji jest pierwszy raz aby zmniejszyć do minimum awans ludzi którzy nie typują, a ponadto zwiększyć rywalizację w fazie II. Jak widać mimo to awans przypadł osobom które nie podawały typów regularnie. Podczas losowania grup nigdy nie ma pewności czy wszyscy biorą sobie konkurs na poważnie.
Ze swojej strony zapewniam, że jeśli będę nadal opiekunem tego konkursu to pomyślę nad zmianą regulaminu oraz przyznawania nagród. Chciałbym jednak zauważyć, że regulamin poprawiam przed każdą edycją. Musi być on dostępny przed informacją ilu uczestników się zapisze do konkursu.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
W tym co piszesz jest sporo ciekawych spostrzeżeń. Musisz jednak zauważyć, że konkurs tworzony jest dla 128 userów gdzie docelowo w pierwszej fazie ma być 8 lig po 16 uczestników. Problem polega na zgłaszaniu się kandydatów. Formuła jaką zastosowano w tej edycji jest pierwszy raz aby zmniejszyć do minimum awans ludzi którzy nie typują, a ponadto zwiększyć rywalizację w fazie II. Jak widać mimo to awans przypadł osobom które nie podawały typów regularnie. Podczas losowania grup nigdy nie ma pewności czy wszyscy biorą sobie konkurs na poważnie.
Ze swojej strony zapewniam, że jeśli będę nadal opiekunem tego konkursu to pomyślę nad zmianą regulaminu oraz przyznawania nagród. Chciałbym jednak zauważyć, że regulamin poprawiam przed każdą edycją. Musi być on dostępny przed informacją ilu uczestników się zapisze do konkursu.
w regulaminie jeszcze zapis że typy podajemy najpóżniej do godz 20 - tej [godziny spotkan moga pozostac bez zmian tzn mecze w ligach poludniowej ,polnocnej ameryki rozgrywane w porze nocnej typujemy jak dotychczasz , ale samo typowanie kuponu zamykamy do 20 tej :razz: taka moja propozycja
P/ Każda propozycja jest do rozważenia, aczkolwiek każdy przyjmuje swoją taktykę do pojedynków. Jedni podają AKO od razu, inni wyczekują. Stąd &quot;doba meczowa&quot; jest od 8 do 7:59 ;)
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
W tym co piszesz jest sporo ciekawych spostrzeżeń. Musisz jednak zauważyć, że konkurs tworzony jest dla 128 userów gdzie docelowo w pierwszej fazie ma być 8 lig po 16 uczestników. Problem polega na zgłaszaniu się kandydatów. Formuła jaką zastosowano w tej edycji jest pierwszy raz aby zmniejszyć do minimum awans ludzi którzy nie typują, a ponadto zwiększyć rywalizację w fazie II. Jak widać mimo to awans przypadł osobom które nie podawały typów regularnie. Podczas losowania grup nigdy nie ma pewności czy wszyscy biorą sobie konkurs na poważnie.
Ze swojej strony zapewniam, że jeśli będę nadal opiekunem tego konkursu to pomyślę nad zmianą regulaminu oraz przyznawania nagród. Chciałbym jednak zauważyć, że regulamin poprawiam przed każdą edycją. Musi być on dostępny przed informacją ilu uczestników się zapisze do konkursu.
Tak rygorystycznymi zasadami jakie są w obecnym regulaminie zdecydowanie zniechęca sie do zgłaszania się nowych osób. Podałem typ 15 minut (!) za wcześnie i mam już ako dzisiejsze rozliczone na 0 ;) bez przesady bądźmy ludźmi, rozumiem że zasady są po to żeby ich przestrzegać, ale takie postrzeganie regulaminu prowadzi do absurdu, takie zapisy jak ten o czasie podawania typów, zwłaszcza przy przedwczesnym podawaniu typów powinny mieć charakter instrukcyjny, bo inaczej zatraca się uczciwą rywalizację... podobnie rzecz się ma przy braku dopisania sponsora albo podliczenia ako , ja rozumiem, ze to wymogi sponsora itp., ale nie wiem co byłoby złego w dodaniu możliwości uzupełnienia tego braku przez moderatora, zgliszonego załóżmy w ciągu godziny? Ot takie moje luźne przemyślenia, odnośnie tego co może zniechęcać ludzi do udziału w tego typu zabawach/konkursach

P/ Trochę było by na fair, gdybyśmy zmieniali reguły w trakcie gry. Nie tylko Ty miałeś AKO 0 przez zbyt wczesne podanie typów. Oczywiście będzie to do przedyskutowania przed kolejną ew. edycją konkursu.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
w regulaminie jeszcze zapis że typy podajemy najpóżniej do godz 20 - tej [godziny spotkan moga pozostac bez zmian tzn mecze w ligach poludniowej ,polnocnej ameryki rozgrywane w porze nocnej typujemy jak dotychczasz , ale samo typowanie kuponu zamykamy do 20 tej :razz: taka moja propozycja

P/ Każda propozycja jest do rozważenia, aczkolwiek każdy przyjmuje swoją taktykę do pojedynków. Jedni podają AKO od razu, inni wyczekują. Stąd &quot;doba meczowa&quot; jest od 8 do 7:59 ;)
inni wyczekują i tu wlasnie o to chodzi zeby nie robic ``czajki``

ktos np poda spotkania na godz 20 ta i do 22 beda rozstrzygniete , a druga osoba znajac juz rezultat przeciwnika , ktory trafi np 1 wynik i malo punktow wtedy moze sobie dobrac odpowiednio zestaw spotkan i wygra taki pojedynek, moze nie zawsze, ale jest w lepszym połozeniu w takiej sytuacji , ale to moja sugestia , zapewnie beda zwolennicy jak i przeciwnicy z tym co tu napisalem.Nie wypowiadam sie juz wiecej w tej kwesti i pozostawiam to wlodarzo konkursu.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
przeciez nikt nie broni ci czekac na rozstrzygniecie typow przeciwnika i wygrywac pojedynki jesli to takie proste ;)
ci co czekaja to czasem nie maja za bardzo z czego wybierac, a jak przeciwnik ustrzeli 3-4/5 to maja problem - nie ma ryzyka, nie ma zabawy ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tak rygorystycznymi zasadami jakie są w obecnym regulaminie zdecydowanie zniechęca sie do zgłaszania się nowych osób. Podałem typ 15 minut (!) za wcześnie i mam już ako dzisiejsze rozliczone na 0 bez przesady bądźmy ludźmi, rozumiem że zasady są po to żeby ich przestrzegać, ale takie postrzeganie regulaminu prowadzi do absurdu, takie zapisy jak ten o czasie podawania typów, zwłaszcza przy przedwczesnym podawaniu typów powinny mieć charakter instrukcyjny, bo inaczej zatraca się uczciwą rywalizację... podobnie rzecz się ma przy braku dopisania sponsora albo podliczenia ako , ja rozumiem, ze to wymogi sponsora itp., ale nie wiem co byłoby złego w dodaniu możliwości uzupełnienia tego braku przez moderatora, zgliszonego załóżmy w ciągu godziny? Ot takie moje luźne przemyślenia, odnośnie tego co może zniechęcać ludzi do udziału w tego typu zabawach/konkursach
Prowadzę ten konkurs już chyba czwartą czy piątą edycje. Wierz mi, że stosowane były już różne propozycję aby unikać kar za takie błędy wynikające z pośpiechu, rozluźnienia czy innych powodów. Z doświadczenia wiem, że idąc na ustępstwa konkurs &quot;rozlazłby się jak stare gacie&quot;. Byłoby mnóstwo narzekań bo temu zmieniono, a innemu nie. Bo jak można jedno dopisać to czemu nie można drugiego. My jako opiekunowie mielibyśmy mnóstwo kłopotu by wszystkich pogodzić. Myślę, że tylko około 10% osób które się zgłaszają czyta wcześniej dokładnie regulamin. Są też ludzie, których regulamin nie obchodzi do czasu otrzymania kar. Konkurs ma swoje prawa, a jedną z nich jest podawanie typów wg. schematu w odpowiednim miejscu i czasie.
Tyle razy mówiłem, że warto przed zatwierdzeniem posta wcisnąć jego podgląd i przeczytać czy wszystko ok. Wtedy kłopotów nie będzie i pretensji nie będzie.
inni wyczekują i tu wlasnie o to chodzi zeby nie robic ``czajki`` ktos np poda spotkania na godz 20 ta i do 22 beda rozstrzygniete , a druga osoba znajac juz rezultat przeciwnika , ktory trafi np 1 wynik i malo punktow wtedy moze sobie dobrac odpowiednio zestaw spotkan i wygra taki pojedynek, moze nie zawsze, ale jest w lepszym połozeniu w takiej sytuacji , ale to moja sugestia , zapewnie beda zwolennicy jak i przeciwnicy z tym co tu napisalem.Nie wypowiadam sie juz wiecej w tej kwesti i pozostawiam to wlodarzo konkursu.
Dlatego, aby w konkursie wygrać, potrzeba nie tylko dobrego typowania ale także dobrej taktyki. Stawiając wygrane spotkania można nie dać szans na wygraną przeciwnikowi nawet gdy będzie znał rezultat wszystkich Twoich spotkań. Ponadto w nocy oferta nie jest już tak bogata jak w ciągu dnia. Są plusy grania w nocy ale też i minusy.
Ten punkt regulaminu nie zostanie zmieniony, ponieważ są ludzie interesujący się także ligami zza oceanu.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
LM grupa C i D zaktualizowana. Wszelkie błędy zgłaszajcie w temacie lub na pw ;)
Aktualizacja po 9. kolejce będzie w niedzielę ok 9-10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom