>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

power30 18K

power30

Forum VIP
https://forum.bukmacherskie.com/f558/liga-mistrzow-a-b-138542-5.html#post6154649
Odnośnie mojego posta. Jestem pewny wczoraj, że pod tym postem dodałem od razu posta z numerem kolejki, grupą i datą. Nawet się zdziwiłem, że pomiędzy moim pierwszym, a drugim postem, zdążył jeszcze swoje typy podać Xavy. Proszę o sprawdzenie tego jeśli jest to możliwe. Może ktoś myślał, że zdublowałem typy i usunął mojego posta.
Tak tyle, że podałeś kolejkę dopiero w 2. poście. Zgodnie z regulaminem pod uwagę bierze się tylko 1. post w kolejce, a każe kolejne są usuwane.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Wg mnie wszystko się zgadza, tyle że nie oddałeś typu w 7. kolejce, co jest równoważne z -3 pkt do tabeli.
Nie oddałem typu bowiem cały dzień byłem poza domem bez dostępu do internetu, sytuacja kryzysowa że tak powiem można nawet spojrzeć po typach dnia , zawsze daje typ na wieczór wczoraj podałem z rana, bowiem nie mogłem wcześniej, niestety....
 
power30 18K

power30

Forum VIP
No nic złośliwość rzeczy martwych... Regulamin jest taki, a nie inny. Pozostali userzy również mieli ujemne punkty za brak typów, tak więc musimy być konsekwentni.
Mimo wszystko nadal masz szansę na awans do kolejnej fazy ;)
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
No nic złośliwość rzeczy martwych... Regulamin jest taki, a nie inny. Pozostali userzy również mieli ujemne punkty za brak typów, tak więc musimy być konsekwentni.
Mimo wszystko nadal masz szansę na awans do kolejnej fazy ;)
z TEGO CO WIDZĘ TO BĘDZIE BARDZO CIĘŻKO ,ALE TRUDNO AKCEPTOWAŁEM REGULAMIN PO PROSTU TAK WYSZŁO, ŻYCIE... ;)
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Proszę o informację czy miałem jakieś ujemne punkty w tej rundzie, bo mam 5 zwycięstw, a 12 punktów w tabeli
P/ Sorka, moje niedopatrzenie. Faktycznie masz 15. punktów. Zaraz wrzucę poprawkę.
 
Do góry Bottom