>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak sama nazwa wskazuje - pytania, propozycje i niezgodności

Jeżeli czegoś nie wiesz to przeczytaj REGULAMIN , jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie to przeczytaj drugi raz REGULAMIN , jak i to nie poskutkuje to zapytaj tutaj.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Potrzeba nam kilka osób do pomocy przy konkursie. Chodzi o podliczanie na bieżąco i tworzenie tabeli. Chętnych proszę o kontakt na PW.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
kiedy start ? bo w piątek mam wyjazd do niedzieli , a nie wiem jak bedzie z netem tam gdzie będę
Przyszły weekend.
Szukamy moderatorów do podliczania i tworzenia tabeli. Sponsor zaoferował w ramach pomocy drobne bonusy za pomoc przy konkursie.
Ktoś chętny?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zapisy trwają już długi czas, a mimo to nie ma o dziwo wielkiego zainteresowania. Zapisy ostatecznie trwają do czwartku 22 września. Zachęcam jeszcze raz gorąco do wspólnej zabawy. Zapisanych jest niewielu więc prawdopodobieństwo awansu z ligi do drugiej fazy turnieju jest bardzo duże.
W piątek 23 ruszamy z konkursem.
Mogę być chętny w zależności od wysokości tych &quot;skromnych bonusów&quot; ;)
Kolego, Ty już oferowałeś swą pomoc w konkursie jakiś czas temu. ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z racji, że ta edycja nie cieszy się dużą popularnością zmieniłem nieco zasady rozgrywek aby były ciekawsze.
Liga rozpocznie się tradycyjnie. Pojedynki każdy z każdym natomiast awans do LM dają miejsca 1-3, do LE 4-6.
W drugiej fazie zamiast ośmiu grup po czterech uczestników będzie cztery grupy po sześciu uczestników. Awans z każdej grupy miałoby pierwszych czterech uczestników. Potem rozpoczyna się faza pucharowa od 1/8. Analogicznie będzie w LE.
W przypadku kiedy w jednej z grup będzie większa ilość zdyskwalifikowanych to wolne miejsce w LE zdobędzie osoba z innej grupy, która postawiła we wszystkich kolejkach i ma najwyższe AKO wśród tych którzy odpadają.
Pojawił się terminarz na pierwsze kolejki w odpowiednim temacie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pojawiły się Ligi do których można od tej chwili podawać już typy na kolejkę piątkową. Niestety nie mamy kompletu więc parę lig zakończy się nieco wcześniej. Jeśli by ktoś jeszcze chciał powalczyć o nagrody to zapraszam. Już bez losowania ale dokoptuję do ligi gdzie jest 8 uczestników.

Zwracajcie uwagę jaki jest schemat podawania typów. Przez pierwsze kolejki w miarę możliwości ja wraz z opiekunami będziemy starać się pomagać (przymykać oko).

W razie pytań czy ewentualnych próśb pisać proszę w tym temacie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego zostałem pominięty i nie naleze do żadnej ligi?
Mały błąd już poprawiony. Jesteś w lidze 7.

Z racji, że dopisało się trzech nowych uczestników zmiany terminarza nastąpiły w ligach 4, 5, 6.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Prosze o zastąpienie moje postu w Lidze 7 na ten. Przepraszam, ale pomieszało mi się z innym konkursem a w ostatniej chwili nie doczytałemw regulaminie. Jeszcze raz przepraszam za błąd
1 kolejka 23.09
MeFiuU - Robson1416
1. Braunschweig - Dusseldorf 1 @ 1,95
2. Termalica - Wisła Płock over 2,5 @ 2,10
3. Concarneau - Beziers (3 Francja) 1 @ 2,00
4. Dunkerque - Consolat (3 Francja) 1 @ 1,80
5. Liefering - Neustadt (2 Austria) 1 @ 1,42
Sportingbet
AKO: 20,93
s90// Zrobione. Kolejnym razem podrzucaj link do swoich typów.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie ma okreslonego czasu na podawanie typow prawda ? Byle tylko mecze zaczynaly sie przed 8:00 dnia nastepnego tak?
20. Typy można podawać NAJSZYBCIEJ po zakończeniu poprzedniej kolejki.
Np: jest 20 kolejka 08.08 i 21 kolejka 14.08 , to typy na 21 kolejkę można podać NAJSZYBCIEJ o godzinie 8:00 dnia 09.08 gdyż kolejka nr 20 kończy się o 7:59 dnia 09.08.
Tak jak w regulaminie ????
 
Do góry Bottom