>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dodałem istotne trzy podpunkty do regulaminu fazy play off:
- Jeżeli w pojedynku danej rundy każdy z graczy zdobędzie taką samą ilość koszy, mamy remis i każdy z graczy otrzymuje punkt

Przykład: Jeśli mamy 0:0 i gramy pierwsze spotkanie w play off do 2 zwycięstw i razem zdobyliśmy po 4 kosze, wynik po pierwszym meczu brzmi 1:1

- Jeżeli w danym meczu na koniec mamy remis, o awansie do kolejnej rundy decyduje dogrywka przeprowadzona w ciągu jednego dnia poprzez podanie przez każdego z graczy trzech typów na tych samych zasadach

Przykład: Jeśli w pojedynku między dwoma graczami do 2 zwycięstw po 3 meczach mamy remis (może się zdarzyć, że zremisowali któreś ze spotkań, patrz przykład powyżej), gramy właśnie dogrywkę
- W dogrywce gospodarzem jest gracz wyżej rozstawiony w play off - jeśli dogrywka nie przyniesie rezultatu, gramy kolejną, i tak aż do skutku
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Myślę, że pytam w imieniu wszystkich pozostałych uczestników. Czy powstanie oddzielny temat na typy kolejnej rundy, czy gdzie trzeba podawać swoje typy?
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
o co chodzi z tym spotkaniem? Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder
Rózne godziny są podane w williamhill
30 Mar 02:05 CET 30 Mar -03:05 CET

INT Skoro były różne godziny, to obydwie będą ok
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Zwracajcie, proszę, uwagę, że w 2 spotkaniu są zamienieni gospodarz z gościem i piszcie w poprawnej kolejności - to ułatwia mi sprawdzanie. Dzięki!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
o co chodzi z tym spotkaniem? Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder
Rózne godziny są podane w williamhill
30 Mar 02:05 CET 30 Mar -03:05 CET

INT Skoro były różne godziny, to obydwie będą ok

Z tymi godzinami jest o tyle ciekawa sprawa, że normalnie jest np. 2:05, a po kliknięciu w ten mecz jest już 3:05. Poprawna jest ta druga godzina jak np. w dzisiejszych meczach dla przykładu Brooklyn gra o 1:35, a nie o 0:35, a Clippers grają o 4:35, a nie o 3:35, no ale oczywiście za takie coś kar być nie powinno jak ktoś poda o godzinkę wcześniej, bo jak widać ta zmiana czasu wprowadziła trochę zamieszania u bukmachera.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Z tymi godzinami jest o tyle ciekawa sprawa, że normalnie jest np. 2:05, a po kliknięciu w ten mecz jest już 3:05. Poprawna jest ta druga godzina jak np. w dzisiejszych meczach dla przykładu Brooklyn gra o 1:35, a nie o 0:35, a Clippers grają o 4:35, a nie o 3:35, no ale oczywiście za takie coś kar być nie powinno jak ktoś poda o godzinkę wcześniej, bo jak widać ta zmiana czasu wprowadziła trochę zamieszania u bukmachera.
Oczywiście nie będzie z tym żadnych problemów - grajcie na spokojnie ;)
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Prosze o usuniecie pierwszego posta napisanego dzisiaj, bowiem zle ponumerowałem sobie mecze!

INT Napisałeś prośbę, jakbyś dopiero zaczynał ten konkurs i nie wiedział, że takie zmiany nie są możliwe i niepoprawny numer dyskwalifikuje typy. Przykro mi - oba typy na minus.
 
J 33

janekpl

Użytkownik
A czemu mojemu przeciwnikowi policzyłeś +2 i +3 jak w swoich postach nie podał sponsora! Skąd on wziął te typy? Za coś takiego też przecież jest minus. Według regulaminu jest to niepoprawnie zapisany typ!
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Tak samo rzecz ma się z 1 kolejką! Z jakiej strony pobrał on kursy? Jak niby mam mu wierzyć skoro on tego nie napisał! Chciałbym zobaczyć skad on to wziął wiec prosze o info i ewentualnie scany z kursami z WH!
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem, czy jestem odpowiednią osobą, żeby zabierać głos w tej sytuacji, bo mnie ona pośrednio dotyczy, natomiast z tego co widzę to mniej więcej połowa użytkowników nie wpisuje w swoich postach bukmachera i nikt jakoś nie robi z tego powodu problemu. A to, że napisałeś WilliamHill to też nie znaczy, że kursy są od tego bukmachera. Masz jakieś skany z tymi kursami? Nie chcę robić nikomu problemów, gdybym ja był organizatorem tego turnieju to bym Ci uznał i naniósł poprawki, natomiast w chwili obecnej nie mogę tego zrobić.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
W regulaminie jest przykładowy post z typami i nie ma tam wymogu wpisywania nazwy bukmachera :p
Co do numeracji skoro nie można poprawiać typów to nie ale jeśli ktoś jednego dnia poda typy 1. i 2. a drugiego 2. i 3. to teoretycznie ten z numerem 3. jest poprawny i mógłby być uznany ;p to tak jak ze złą datą - jak ktoś poda 4 typy w poście i jeden ma złą datę to tylko ten jeden jest nieuznawany a reszta jest ok, to taka moja interpretacja tej sytuacji ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Po rozpatrzeniu wszystkich komentarzy przychylam się do takiego rozwiązania - typ nr 3 został uznany i potraktowałem wszystkie zamieszczone typy zgodnie z numeracją, więc uczestnik JanekPL ma uznany typ za 3 kosze i pozostał mu 1 typ do końca konkursu.

Co do pytania potwierdzam, iż nie ma obowiązku podawania bukmachera.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ja tego nie wyłapałem, ale otrzymałem reklamację od użytkownika Kamillo13, w której powołał się na jeden z punktów regulaminu i muszę w związku z tym unieważnić wszystkie dotychczasowe typy pawrosa, gdyż zostały podane w strefie czasowej CET.

Zgodnie z punktem 5 regulaminu:

5. Prawidłowy typ musi zawierać następujące informacje: kto z kim rywalizuje, numer typu, datę i godzinę rozpoczęcia meczu (według czasu polskiego), nazwy obu zespołów, opis typu i kurs (...)

Zgodnie z punktem 12 regulaminu:

12. W terminarzu bierzemy pod uwagę czas polski rozpoczęcia spotkań (...)

Przejrzałem poprzednie typy pawrosa, bo gdyby typował tak przez cały konkurs, nie mógłbym nie uznać, ale zdarzyło się to tylko w tej rundzie, więc niestety cztery typy na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pawros 22,3K

pawros

Użytkownik
jak tak bardzo koledze kamillo13 zależy na wygranej to trzecia kolejkę oddaję walkowerem!, i dziekuję za rywalizację.
 
Do góry Bottom