>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
3 kolejka: sobota 25.04 - wtorek 28.04
2. dawid1892 - psotnick

1. 25 Kwi 02:05 CET Toronto Raptors @ Washington Wizards | Washington Wizards @ 1.50 za niski kurs
I jeszcze jedno, bo dopiero po fakcie to zauważyłem, że w całym zamieszaniu wkradła się tu jakaś pomyłka chyba.
Nie może być kurs za niski, bo w tej kolejce to ja jestem gospodarzem, więc kurs @1.50 jak najbardziej prawidłowy i należy się jeden kosz ✅
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tobie to już się widzę wszystko pomieszało. ????
Nie no bez jaj..
Gramy do trzech wygranych pojedynków, z przewagą rozstawienia graczy będących wyżej w drugim etapie - pierwsze dwa mecze u siebie, potem dwa na wyjeździe i decydujący mecz u siebie.
Co to za pomysł żeby zmieniać układ nagle? z naprzemiennego na 2-2-1?
Widze, że tu trzeba się pilnować jak na polu minowym bo nigdy nie wiadomo kiedy się reguły zmienią.
Juz nie mam pytań.
Gratuluję awansu.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W sprawie psotnicka:
W drugim typie chodziło oczywiście o over pkt Wizards, nie wiem gdzie to zniknęło &quot;Washington Wizards&quot;. Do niczego innego taka linia nie pasuje, na Toronto linie były sporo niższe. Zresztą oba typy obliczone na kiepską obronę Toronto, dlatego win Wizards i ich over pkt po wyższej linii niż standardowa.
Przeciwnik przysłał mi priva, w którym jasno zdeklarował, że nie ma znaczenia, czy jest to półfinał czy nie - typ jest niepoprawny, więc zaliczamy na minus.
Nie no bez jaj..
Co to za pomysł żeby zmieniać układ nagle? z naprzemiennego na 2-2-1?
Widze, że tu trzeba się pilnować jak na polu minowym bo nigdy nie wiadomo kiedy się reguły zmienią.
Juz nie mam pytań.
Gratuluję awansu.
Nie za bardzo rozumiem, kto gdzie zmieniał reguły z 1-1-1-1-1 na 2-2-1 - to pierwszy mecz do 3 wygranych i tak zostało ustalone. Poza tym przed każdą rundą podaję, kto z kim gra i na jakim jest miejscu, więc zawsze można zajrzeć. Typ na minus ze względu na zbyt niski kurs.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
trochę śmieszne. Już rozpoczęły się 2 mecze a tematu nie ma...
Śmieszny to Ty jesteś pisząc tutaj takie rzeczy - nie siedzę 24h na necie, żeby temat założyć. Skoro nie ma na dzisiaj, zacznie się od jutra i nie widzę problemu.

A jak 2 mecze Ci robią różnicę, to trzeba było podać tutaj i bym dopisał. Proste?
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Śmieszny to Ty jesteś pisząc tutaj takie rzeczy - nie siedzę 24h na necie, żeby temat założyć. Skoro nie ma na dzisiaj, zacznie się od jutra i nie widzę problemu.

A jak 2 mecze Ci robią różnicę, to trzeba było podać tutaj i bym dopisał. Proste?
hahaha tak się odnosi organizator konkursu do jego uczestników ????

temat mogłeś zrobić wczoraj a nie pisać bezwartościową informację że finały zaczniemy z rozpoczęciem 2 rundy. Tyle. Jeśli nie potrafisz dopilnować podstawowych terminów, nie bierz się za organizację konkursów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
hahaha tak się odnosi organizator konkursu do jego uczestników ????
temat mogłeś zrobić wczoraj a nie pisać bezwartościową informację że finały zaczniemy z rozpoczęciem 2 rundy. Tyle. Jeśli nie potrafisz dopilnować podstawowych terminów, nie bierz się za organizację konkursów.
Ja z organizacji konkursu nie mam złamanego grosza, więc ciesz się, że powstał dzięki mnie na tym forum konkurs o NBA i poświęcałem swój cenny czas, żeby tacy jak Ty mogli wykazać się swoją wiedzą z tego zakresu.

Jak masz jakiś problem, to ja niestety nic na to nie poradzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dobra, poluzujcie szelki.
zaczniemy od drugiego dnia, nikomu się krzywda nie stała, wszyscy mają takie same warunki.
Będzie temat na finał/3 miejsce i gramy!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Temat ostatni otwarty - przepraszam za drobne opóźnienie i życzę grającym powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Nie będę tam edytował żeby nie było ale jakby dało radę dodać cyfrę 1 do kursu żeby wyszło 1.91 to bym się ucieszył bo mi zjadło. :p

INT Raczej jasna sprawa - dodane ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Grają ze sobą drużyny A i B, czy mogę zagrać dwa typy, jeden na over/under drużyny A i drugi typ też na over/under tylko że drużyny B?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Grają ze sobą drużyny A i B, czy mogę zagrać dwa typy, jeden na over/under drużyny A i drugi typ też na over/under tylko że drużyny B?
6a. W jednej rundzie można zagrać dwa typy na ten sam mecz, ale nie mogą one dotyczyć tego samego zdarzenia.

W związku z powyższym nie gramy w ten sposób i możesz podać under/over tylko jednego z zespołów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Gratuluję serdecznie dawidowi 1892 zwycięstwa i Kamillo13 2 miejsca ????
Do rozstrzygnięcia pozostała nam kwestia 3 miejsca i tu już zagramy od półfinałów - nie będę otwierał dziś tematu, bo któryś z graczy mógłby zostać poszkodowany. Maksymalnie zostały dwa pojedynki, więc spotkań w półfinałach i w finale wystarczy ;)
UWAGA!!!
Proszę już wszystkich, którzy wygrali nagrody, o podsyłanie mi loginów z WilliamHill, abym natychmiast po zakończeniu konkursu mógł przekazać je do Marcina. Proszę o zamieszczenie również miejsca i wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dzięki za zabawę i konkurs ???? Gratuluję Dawidowi zwycięstwa w turnieju ;) dziękuję modom i tobie Intelowiec za organizację konkursu. Dodam że bardzo się cieszę że pomimo ostatniego miejsca premiowanego awansem co owocowało gorszym rozstawieniem, udało się dojść tak daleko ???? do zobaczenia w przyszłym sezonie!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czwarta kolejka o 3 miejsce rozpisana na 6 pierwszych spotkań 1/2 - powodzenia ;)
Przypominam o przysyłaniu loginów z WilliamHill tym, którzy tego jeszcze nie zrobili - im szybciej dostanę wszystkie, tym szybciej otrzymacie nagrody.
Nagrody wypłacane są w postaci freebetów.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wciąż nie otrzymałem loginów od następujących userów: JanekPL, roan79, Arka Gdynia, psotnick, Kitex, dtunam. W związku z tym ustalmy następującą rzecz:
Czas do wysyłania loginów - do 31 maja (jeśli do tego czasu skończy się pojedynek o 3 miejsce).
Po tym terminie wysyłam loginy do Marcina i kończę konkurs. Kto nie dośle, będzie załatwiał sprawę w swoim zakresie.
 
Do góry Bottom