>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

Z 653,3K
Trzeba pisać, kto z kim gra - obowiązuje normalny wzór zapisywania typów, jak w rozgrywkach grupowych.

Niestety na minus - pilnujcie, proszę, takich spraw.
A poco pisac kto z kim gra jak wiadomo,że ci co podaja typy w temacie danego gracza graja znim.Nigdzie w regulaminie niema tego wymagania.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
A poco pisac kto z kim gra jak wiadomo,że ci co podaja typy w temacie danego gracza graja znim.Nigdzie w regulaminie niema tego wymagania.
Po to, że mam 992 zestawy do wpisania przy podliczaniu całego etapu do arkusza i nie będę się domyślał, kto z kim gra albo szukał za każdym razem.

Obowiązują ogólne zasady, które są zapisane w regulaminie, dotyczące tego, co typ powinien zawierać. Ponadto w KAŻDYM TEMACIE jest wzór typowania, na który wystarczyło spojrzeć.

I uprzedzę Twoje kolejne pytanie - dotychczasowe Twoje zestawy są za zero koszy - mogłeś dopytać, jeśli nie byłeś pewny. Jakoś inni mogli zapytać albo napisać, kto z kim gra, a Ty nie.
 
Z 653,3K
Po to, że mam 992 zestawy do wpisania przy podliczaniu całego etapu do arkusza i nie będę się domyślał, kto z kim gra albo szukał za każdym razem.

Obowiązują ogólne zasady, które są zapisane w regulaminie, dotyczące tego, co typ powinien zawierać. Ponadto w KAŻDYM TEMACIE jest wzór typowania, na który wystarczyło spojrzeć.

I uprzedzę Twoje kolejne pytanie - dotychczasowe Twoje zestawy są za zero koszy - mogłeś dopytać, jeśli nie byłeś pewny. Jakoś inni mogli zapytać albo napisać, kto z kim gra, a Ty nie.
W takim razie ja rezegnuje z konkursu i prosze moj temat usunąc.a tak na marginesie kto sprawdzi czy dany gracz niepodal takich samych typow z kilkoma przeciwnikami,np 1 mecz sie powtorzyl.To robota chyba dla Sherlocka Holmsa lub komisji sledczej.Przeciesz takie sprawdzenie zajmie godziny lub dni.Dziekuje za konkurs i zycze powodzenia uczestnikom
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
W takim razie ja rezegnuje z konkursu i prosze moj temat usunąc.a tak na marginesie kto sprawdzi czy dany gracz niepodal takich samych typow z kilkoma przeciwnikami,np 1 mecz sie powtorzyl.To robota chyba dla Sherlocka Holmsa lub komisji sledczej.Przeciesz takie sprawdzenie zajmie godziny lub dni.Dziekuje za konkurs i zycze powodzenia uczestnikom
Nikt nie będzie bawił się w detektywa - albo ktoś zgłosi, albo ktoś przypadkowo znajdzie. Raczej gracze są uczciwi i do czegoś takiego nie dojdzie. Przykro mi, że rezygnujesz, bo nadal miałeś duże szanse - Twój temat zamknięty.
 
deepred 708,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pierwszy dzień podliczony - w razie jakichś pytań, bądź niedogodności piszcie na PW.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jako że otrzymałem kilka takich pytań, odpowiem od razu, że nie przewidujemy dołączania kolejnych uczestników w miejsce tych, którzy się wycofali. Formuła etapu nie precyzuje, że koniecznie potrzeba 32 graczy - może równie dobrze być mniej i również da radę płynnie tę rundę rozegrać.
Jeśli przyjąłbym jednego gracza. natychmiast wywołałoby to sprzeciw pozostałych, którzy zajęli piąte miejsca lub mieli historie typu niepodanie poprawnej daty w ostatniej kolejce itd.
Decyzja jest taka, że gramy w 31 i proszę o zrozumienie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Apeluję do grających jeszcze raz - sprawdzajcie poprawność zapisu, bo szkoda tracić przez to punkty, a znów musieliśmy dziś z prozaicznych przyczyn kilka zestawów policzyć za zero ????
Dziękuję milkoutd i DeepRed za sprawne podliczanie - w tej formule konkursu warto podliczać codziennie, bo później może się nawarstwić. Jak każdy z nas ogarnie codziennie swoje tematy, to po zakończeniu rundy w 2-3 dni wszystko zliczę i jedziemy dalej ;)
 
deepred 708,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Użytkownicy, którym rozliczam zostali podliczeni. W razie jakichkolwiek niedogodności pisać na PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 33

janekpl

Użytkownik
Pomyliłem sobie datę. Zamiast wpisać spotkania wieczorne w NBA na 8 marca podałem datę 9 marca! Bardzo prosze o zmianę. Moje typy oddałem w temacie Kamillo13!

DeepRed: niestety zmiana nie jest możliwa, o czym pisał wcześniej między innymi INTELOWIEC. Twoje typy będą rozliczone za 0 punktów. Gdyby to ode mnie zależało to chętnie bym ci zmienił, ale to nie ja jestem organizatorem i to nie ja ustalałem regulamin.
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli to możliwe to mniej więcej w połowie 2 rundy przydałaby się jakaś klasyfikacja cząstkowa, żeby było wiadomo kto, co gdzie i kiedy.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jeśli to możliwe to mniej więcej w połowie 2 rundy przydałaby się jakaś klasyfikacja cząstkowa, żeby było wiadomo kto, co gdzie i kiedy.
Niestety ze względu na czas, jaki trzeba poświęcić na podliczanie tego etapu pojawi się jedynie klasyfikacja końcowa na koniec rundy. Nie jestem w stanie tak długo siedzieć na forum, żeby dwa razy liczyć to samo - w środku i na koniec rundy. Proszę o zrozumienie.
Każdy prowadzi na pewno swoje indywidualne statystyki i wie mniej więcej, w jakim miejscu się znajduje ;)
 
Do góry Bottom