>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Grupy nr.1 i 2 podliczone po 6 kolejkach. W moich grupach wszyscy ładnie biorą udział. ????
Trochę źle podliczyłeś bo w mojej parze powinien być remis ????

karmol
Faktycznie, poprawię późnym wieczorem, jak będę na swoim kompie. Także jesteś na 3 miejscu. ????
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Pozostały jeszcze dwa niedzielne mecze i kończymy dziś kolejkę grupową.
Proszę wszystkich, którzy mi pomagają, aby w miarę możliwości do jutra pojawiły się końcowe tabele - pamiętajcie o modyfikacjach, jeśli jakiś uczestnik nie podał typów w trzech kolejkach.
Jeśli do jutra uda się wszystko podliczyć, we wtorek startujemy z kolejną fazą.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Tabele końcowe grup 3 &amp; 4 wrzucone. Najlepszym gratuluje awansu dalej i życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 511

chemiczny

Użytkownik
Chciałem przeprosić za brak typów w konkursie, ostatnio trochę miałem spraw osobistych na głowie. Proponuję wszystkie swoje spotkania potraktować jako walkower.
 
deepred 740,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś sugestie zanim rozpoczniemy, proszę o posty w tym temacie ;)
Ja mam pytanie dotyczące zakładania tematu do drugiej fazy. Rozumiem, że każdy gra z każdym, natomiast nie do końca czytelne jest dla mnie założenie własnego tematu.
1. W jakim dziale należy założyć ten temat?
2. W jakiej kolejności odbędą się pojedynki każdy z każdym?
3. Czy swoje typy trzeba wpisywać w temacie użytkownika z którym się pojedynkujemy, czy w swoim?
Myślę, że inni użytkownicy też chętnie by się dowiedzieli jak to ma wyglądać. Z góry dzięki za odpowiedź
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dziękuję serdecznie wszystkim podliczającym za pomoc :spokodfhgfh:
Jeśli któryś z Was chciałby również pomóc ogarniać kolejny etap, proszę o wysłanie prywatnej wiadomości.
Jako że wszystkie grupy podliczone, czekamy w dniu dzisiejszym do 24 na reklamacje. W nocy albo jutro pozakładam tematy i od jutrzejszej nocy startujemy w kolejnym etapem ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące zakładania tematu do drugiej fazy. Rozumiem, że każdy gra z każdym, natomiast nie do końca czytelne jest dla mnie założenie własnego tematu.
1. W jakim dziale należy założyć ten temat?
2. W jakiej kolejności odbędą się pojedynki każdy z każdym?
3. Czy swoje typy trzeba wpisywać w temacie użytkownika z którym się pojedynkujemy, czy w swoim?
Myślę, że inni użytkownicy też chętnie by się dowiedzieli jak to ma wyglądać. Z góry dzięki za odpowiedź
Każdy gra z każdym i nie ma żadnych ram czasowych. Jeśli wystartujemy od jutrzejszej nocy, to będzie około 12-14 dni na oddanie wszystkich typów. Każdy z graczy decyduje, kiedy ma je oddać. Po upływie terminu rundy zamykamy tematy i zaczynamy podliczanie.

1. Ja pozakładam każdemu z uczestników rundy tematy ;)

2. Kolejność jest dowolna - ważne, żeby w trakcie trwania rundy oddać wszystkie typy.

3. Typujemy w tematach innych uczestników - po jednym zestawie typów w każdym temacie. W Twoim temacie typują inni.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dopisałem jeszcze jeden punkt do regulaminu drugiej rundy grupowej:

Zgodnie z punktem 10, jeśli jakikolwiek z uczestników tej rundy nie wytypuje 7 lub więcej zestawów, podobnie jak w poprzedniej rundzie zmieniamy wszystkie jego wyniki na walkowery 0:3.

Jeśli nie odda typów w 6 lub mniej zestawach, pozostaje w grze. Wówczas przeciwnicy, przeciwko którym nie oddał typów, muszą trafić przynajmniej 1 kosz, aby wygrać. Jeśli nie trafią, będzie remis.
Proszę wszystkich o przeczytanie regulaminu drugiej fazy grupowej i ewentualne pytania i sugestie przed startem rundy, aby wszystko było do jutra jasne - będę na necie i chętnie odpowiem ;)
 
deepred 740,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
OK, zrozumiałem, ale jeszcze jedno. :p
Jeżeli np. Ty napiszesz w moim temacie swoje typy przykładowo 10 marca, to czy ja muszę w tym samym dniu napisać swoje typy w twoim temacie, czy data moich typów względem Ciebie nie ma znaczenia?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
OK, zrozumiałem, ale jeszcze jedno. :p
Jeżeli np. Ty napiszesz w moim temacie swoje typy przykładowo 10 marca, to czy ja muszę w tym samym dniu napisać swoje typy w twoim temacie, czy data moich typów względem Ciebie nie ma znaczenia?
Cały urok tego etapu polega na tym, że nie ma znaczenia. Możesz czekać, aż ktoś poda pierwszy i później na podstawie wyników przeciwnika typować, aby wygrać, ale im dłużej czekasz, tym mniej opcji do typowania ;)
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czarna lista konkursowa, lub jeśli taka nie istnieje, to brak wstępu do kolejnych edycji tego konkursu:

UltrasAvanti
Flushcell
Bukszpanns
pestka7
pklonik
krzosz1978
easy
Magician
Chemiczny
jaimeq
lars19
 
Do góry Bottom