>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

deepred 682,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Prośba do was - sprawdzajcie swoje tematy na bieżąco. Zgłaszajcie wszelakie błędy albo w tym temacie, albo poprzez wysłanie prywatnej wiadomości. Pisać albo do mnie, albo do Intelowca.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Kitex - dtunam

1. 12.03.2015 03:05 Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves Phoenix Suns (-4.5) @ 1.91 ✅ 2 kosze
2. 12.03.2015 03:35 GS Warriors - Detroit Pistons Detroit Pistons (+9.5) @ 3.00 ✅ 3 kosze
3. 12.03.2015 03:35 Portland Trail Blazers - Houston Rockets Portland Trail Blazers @ 1.71 ✅ 1 kosz
WilliamHill

5 koszy
2+3+1=6

DeepRed: poprawione.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wszystkie tematy ogarnięte - sprawdzajcie, czy gdzieś nie ma błędów, bo przy takiej ilości podliczeń mogą się zdarzyć ;)

PRZYPOMINAM, ŻE DO KOŃCA ETAPU POZOSTAŁY TRZY NOCE, CZYLI TRZY ZESTAWY SPOTKAŃ NBA!!!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Zakończyliśmy kolejny etap konkursu i moje wszystkie tematy zostały już podliczone. Przypuszczam, że DeepRed dziś też podliczy swoje, bo sumiennie mi cały czas pomagał, więc zostawiamy czas do jutra (piątek) do 24 na zgłoszenie wszystkich błędów w podliczeniach.
UWAGA!!! Jeśli do piątku do 24 nie zostanie zgłoszony jakiś błąd, nie będziemy później już go poprawiać.
Spowodowane jest to dużym nakładem pracy, jaki związany byłby z poprawkami po tym, jak zacznę wrzucać wszystkie wyniki i sumować. Dziękuję za zrozumienie.
Jak dobrze pójdzie, to faza play off zostanie rozpisana w poniedziałek i startujemy z meczami z poniedziałku na wtorek.
 
deepred 682,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wszystkie moje tematy podliczone. Mogą się pojawić błędy, bo trochę mi się spieszyło. Wszelkie nieprawidłowości bądź wątpliwości związane z konkursem proszę zgłaszać albo na PW albo w tym temacie. Miłego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Proszę wszystkie poprawki zgłaszać tutaj, gdyż zacząłem już nanoszenie wyników na arkusz. Jeśli ktoś zgłosi na priva do DeepRed i DeepRed poprawi, ja nie będę tego widział i na arkuszu pozostanie stary wynik ;)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mam propozycję odnośnie kolejnych faz konkursu, czyli playoff. Ta faza grupowa która właśnie się skończyła, to tempo jej rozgrywania było stanowczo za szybkie i często trzeba było podawać typy trochę na siłę, żeby się wyrobić(przynajmniej w moim przypadku tak było). Może teraz warto zwolnić, żeby jakość typów była lepsza i żeby nie trzeba było podawać typów, których zbytnio się nie czuje, byle tylko się wyrobić w terminie.

Mam nadzieję, że nie planujecie skończyć konkursu za miesiąc, kiedy to sezon zasadniczy się kończy, tylko jeszcze trochę potypujemy fazę playoff.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Faza play off jest długa i trzeba będzie szybko grać - konkurs debiutuje i wystartował za późno. Jeśli będzie nam dane powtórzyć go w przyszłym roku, będzie zdecydowanie więcej czasu.
Co do sugestii, to całkowita racja - ja sam padłem ofiarą tego systemu, gdyż nieraz musiałem podawać typy na pałę.
Jak dla mnie można grać również w trakcie fazy play off NBA - policzę wszystko i zobaczę, co da się zrobić. Być może skrócę play off w 1/8 i 1/4 do 2 wygranych i w zamian za to wydłużę czas kolejek.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Będzie małe opóźnienie z tabelą - jest tego trochę do obliczania i do jutra na pewno się nie wyrobię. Myślę, że na środę na 100% wszystko będzie przygotowane.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Z moich obliczeń w notatniku wynika że mam bilans 13-9-8 a nie 12-9-9, a to dla mnie zasadnicza różnica, ponieważ oznacza że powinienem awansować. Proszę o sprawdzenie. Pozdro ????

INT wysłałem Ci na priva wszystkie Twoje wyniki - sprawdź i daj znać, czy błąd był po mojej czy Twojej stronie, a jeśli źle coś wpisałem, to podaj, w którym meczu i co jest do poprawki. Dzięki!
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Tabela minimalnie skorygowana - faktycznie jedną wygraną opmihau zaliczyłem jako porażkę, więc tym samym opmihau zajął w 16 miejsce jaspera.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Dzięki za ulgę z czarną listą, niestety zaspałem z kilkoma dniami, choć też myślałem, że nocka 19 ( u nas 20) też się wlicza i niestety brakło typów. Pzdr

INT szkoda Waszej pracy, bo Wam dwóm zabrakło jednego typowania, ale trzymamy się regulaminu, więc niestety nic tu się nie dało już oprócz czarnej listy zrobić.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Od jutrzejszej nocy startują play offy - gramy w 1/8 i 1/4 do 2 wygranych, za to z dłuższym czasem na pojedynki, a od 1/2 do 3.
Powodzenia wszystkim ????
 
Do góry Bottom