>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - V Edycja

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dzięki, że doceniacie prace włożoną w ten turniej i cieszę się, że wszystkim (prawie?) przypadl on do gustu. To niezwykle mobilizuje.. ;)

Kolejne edycję na pewno się odbędą. Planujemy też turniej mistrzów, w ktorym zmierzyliby się finaliści i półfinaliści wszystkich edycji. Zobaczymy co z tych planów wyniknie.

W sprawie nagród najlepiej niech się wypowie michau bo to on je załatwiał. Ja ze swojej strony mogę jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom za grę i pogratulować najlepszej czwórce V Edycji Turnieju Snookerowego.

Pozdrawiam.. ;)
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jutro wieczorem najpóźniej wyślę listę z nagrodami do GameDesire, więc w środku tygodnia można się ich spodziewać. Adres do wysłania koszulki do zwycięzcy również posiadam.

pozdrawiam
 
a7pro 0

a7pro

Użytkownik
Jeśli można, to już teraz proszę mnie zapisać do kolejnej edycji turnieju snookerowego, nawet jeśli nie ma jeszcze zapisów, a to z takiego powodu, ponieważ przez nieuwagę ominąłem już dwie lub nawet trzy wcześniejsze edycje i nie mogłem w nich wystąpić!
Dlatego jak coś to bez pytania proszę mnie zapisać. Dzięki.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jeśli można, to już teraz proszę mnie zapisać do kolejnej edycji turnieju snookerowego, nawet jeśli nie ma jeszcze zapisów, a to z takiego powodu, ponieważ przez nieuwagę ominąłem już dwie lub nawet trzy wcześniejsze edycje i nie mogłem w nich wystąpić!
Dlatego jak coś to bez pytania proszę mnie zapisać. Dzięki.
Nie ma czegoś takiego, że ktoś się zapisuje z góry. Musisz po prostu zaglądać na forum. Przez swoją nieuwagę przegapiłem parę turniejów i teraz zaglądam częściej.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Ludzie z Game Desire już pewnie przepili nasze Wirtual Money$$$$$:]To tylko wirtualna gotówka i do niczego nie jest potrzebna,ale powinni sie wywiązywać z obietnic:razz:Bo zerkam dziś na konto i wciąż ani Vipa ani$$:cool:Chyba że te formalności tyle trwają i gdzieś na wiosne do nas dotrze wygrana heh..Pzdr!
 
michau 84

michau

Forum VIP
Ludzie z Game Desire już pewnie przepili nasze Wirtual Money$$$$$:]To tylko wirtualna gotówka i do niczego nie jest potrzebna,ale powinni sie wywiązywać z obietnic:razz:Bo zerkam dziś na konto i wciąż ani Vipa ani$$:cool:Chyba że te formalności tyle trwają i gdzieś na wiosne do nas dotrze wygrana heh..Pzdr!
Wysłałem do nich wczoraj ponownie maila, może tak jak ostatnio wylądował u nich w spamie...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
A ja bym sobie zagrał, ale w Snooker 2004 ;] co prawda niedługo minął 2 lata od mojego ostatniego frejma ale pewnych rzeczy sie nie zapomina ???? nowego snooka na powaznie nie probowałem więc raczej nie ma sensu się pchać do turnieju
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja bym sobie zagrał, ale w Snooker 2004 ;] co prawda niedługo minął 2 lata od mojego ostatniego frejma ale pewnych rzeczy sie nie zapomina ???? nowego snooka na powaznie nie probowałem więc raczej nie ma sensu się pchać do turnieju
Nie różni się znacząco od starego.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Hehehe Świety Mikołaj może coś da . Mozna zrobic z nagrodami ale wpisowe wtedy musialoby byc po 5 zl powiedzmy i nagrody by byly bo z wlasnej kieszeni nikt nie wylozy .
 
Do góry Bottom