>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności Typera F1

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tabela będzie jutro w godzinach popołudniowych...
Niestety, ale w tym tygodniu miałem trochę zajęć (dodatkowo na 1.mscu stawiam konkurs siatkarski, bo tam do spółki z adqs i Redwitz&#39;em &quot;jedziemy&quot; na bieżąco) i nie zdążyłem ze wszystkim, a kukla i Snajper obecnie nie mają czasu, więc zamiast narzekać, spokojnie poczekajcie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Może któryś z opiekunów tego konkursu wytłumaczyć, dlaczego do tej pory nie zostały podliczone typy i zrobiona tabela? Dzisiaj kończy się Q2 i trzeba grać w ciemno. Rozumiem, że może brakować czasu ale jednak czasem lepiej byłoby poświęcić go troche na podliczanie typów zamiast na przesiadywanie w Hydeparku (pozdrowienia dla najlepszego moderatora 2010). Mam nadzieję, że w dalszej cześci konkursu podejdziecie do sprawy bardziej odpowiedzialnie.
Obserwator (M) ; odpowiedzi na swój post szukaj powyżej ; oficjalnie &quot;brak czasu&quot;, dlatego też dołączyłem do opiekunów i Q2 trochę nadrobiłem, jednak brakło mi wolnego czasu;) i odrobiny chęci (nikt nie docenia poświęcania czasu przeze mnie, to co się będę &quot;wysilać&quot;:razz::], żeby wszystko było dopięte...
Q3 będzie na bieżąco co wyścig... o decydującym starciu nie wspominając, bo tam walczymy o sporą kasę, to sam będę ciekawy, jak mi idzie;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Obserwator (M) ,Z czego Ty się tłumaczysz??;) to Kukla i Snajper powinni wziąć na klatę zaległości i sami wytłumaczyć się w stosunku do osób,które pytają co i jak,nie są jednak zainteresowani,mają takie prawo,Ty robisz od jakiegoś czasu kupę dobrej roboty na forum i Tobie na pewno nikt nie ma nic do zarzucenia,nie baw się w rzecznika,bo pomimo starań i dobrej woli,odbije się to przeciwko Tobie;)Sumada napisał wyżej bardzo dobrego posta,wiesz Kukla,że Cię lubię,ale byłbym frajerem,gdybym trzymał Twoją stronę ???? Sesja sesją,ale gdybyś chciał,to czas na to miałeś,mniej HP,więcej pracy,bo tytuł o którym piszę wyżej na czarno Sumada,do czegoś zobowiązuje,na koniec dodam,że dla mnie wyniki mogą się pojawić nawet w Listopadzie,ale czasem trzeba napisać coś szczerego,bez lizania dupy;) Powodzonka wszystkim ????
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Dzięki Obserwator (M) za odpowiedź (gdyby nie Ty to nic by tu nie ruszyło), jednak nadal czekam na to co do powiedzenia mają Kukla i Snajper.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Co tu dużo pisać.
Przed ostatnią kolejką powinna być tabela. Jej brak to spory kłopot i tylko nasza wina.
Tak się składa, że w tym roku prócz sesji wypadło nam coś &quot;większego&quot; i nieco bardziej istotnego ale nie jest to wytłumaczenie. Nie będziemy się też zasłaniać innymi obowiązkami moderatorskimi i tym, że konkursy to tylko dodatek. Cały czas nie zmienia to faktu, że tabela powinna być gotowa.
Doszło nawet do tego, że typy podajemy (przynajmniej ja) bez specjalnej analizy i poświęcenia czasu. Jeśli nie uda się znaleźć dodatkowych rąk do pomocy (a o rzetelną i UCZCIWĄ pomoc nie jest łatwo o czym już zdążyłem się przekonać w poprzednich konkursach) to nadrobimy to sami. Jeśli się uda... będzie łatwiej.
Wymierna pomoc Obserwator&#39;a (M) miała bardzo duże znaczenie. Nie wystarczyło jednak czasu aby dokończyć jego pracę.
Dalsza dyskusja na ten temat wydaje mi się zbędna.
Wierzę, że nie dojdzie już do takich sytuacji
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Ja nie moge przeciez nie ma sie o co spinac. Kazdy z TOP 10 dostanie ta kase a czy to bedzie trwalo kilka dni dluzej to przeciez nie ma sie co denerwowac. Sam wiem jak duzo pracy jest przy takim podliczaniu czy robieniu tabeli wiec prosze o troche wyrozumialosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
snajper 322

snajper

Forum VIP
W sumie ja nie będę się powtarzał, bo sytuacje wyjaśnił kukla. Wiem, że zawaliłem bo obiecałem tabele zrobić przed ostatnim wyścigiem, no ale kurde nie wyszło mi i tyle. Wcale nie dziwią mnie Wasze zastrzeżenia do nas, bo sam będąc zwykłem userem biorącym udział w konkursie byłbym niezadowolony.
Większość z pewnością o tym nie wie, ale na przełomie roku 2010/11 złożyłem rezygnacje z moda. Bo wiedziałem, że zapowiada mi sie taki okres w życiu, że może być ciężko z udzielaniem sie na forum i chyba to doskonale widać tutaj w typerze jak i w dziale. Nie wiem, może to był błąd, że jednak decyzja została zmieniona. Z mojej strony mogę Was tylko przeprosić za organizacje tego konkursu oraz podziękować davidowi jak i Obserwatorowi za pomoc.
PS: Wszystko wskazuje na to, że z mojej strony podczas wakacji sytuacja się nie zmieni...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dobra, Q2 podliczone w 99 %...;)
Zwycięzcy wyścigów dostali PW, więc wysyłać dane do Marcina-Odry...
Potrzebuję informacji nt. tego, jak Bwin rozliczył zakłady z kwalifikacji GP Hiszpanii z udziałem Heidfelda ?!? Support nie udziela informacji o wynikach, więc może ktoś z Was wie ? W przeciwnym razie policzę wg oficjalnych wyników...
Zapoznać się ze swoimi wynikami w poszczególnych wyścigach, bo dużo ⛔ za brak &quot;Q&quot; lub &quot;W&quot;, sponsora itd, więc reklamacje mogą się pojawić:razz:
Jakby ktoś miał wątpliwości, to pisać w tym temacie lub na PW...
Tabela jutro...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
charlson 226

charlson

Użytkownik
Obserwator (M), ściągnąłem tą tabelę, która jest w temacie i niestety, ale zawiera ona dość sporo błędów, zatem prośba, żebyś sprawdzał wszystko jak będziesz publikował finalną wersję.
Pozdrawiam
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
prośba, żebyś sprawdzał wszystko jak będziesz publikował finalną wersję
Melduję wykonanie zadania;)
Tabela z poprawionymi błędami znajduje się w odpowiednim temacie.
Wszyscy nagrodzeni, zarówno za zwycięstwa w kolejkach, jak i za TOP 10, zostali powiadomieni poprzez PW, więc zbieranie danych powinno przebiegać w miarę sprawnie...
Prośba na przyszłość do wszystkich : podawajcie typy wg przykładu, a nie 1-2, wypisanie nazwiska itp...
Ew.uwagi / zauważone błędy na PW.
Żeby podziękować klikamy &quot;dzięki&quot;:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 11

cbool

Użytkownik
Dobra robota Obserwator !
Dziękujemy ;)
Obserwator (M) ; &quot;Żeby podziękować klikamy &quot;dzięki&quot;:razz:&quot;
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Wielkie DZIĘKI! za całą robotę Obserwator (M) !! ????
Miałbym prośbę. Czy Marcin mógłby napisac posta jak wyśle cała listę z wygranymi do Bwin?
Obserwator (M) ; znając życie Marcin napisze o fakcie wysłania listy, gdy to nastąpi (patrz posty w tym temacie po Q1);)
 
mikikimi 263

mikikimi

Użytkownik
Podaję typy do konkursu z drugiego konta, ponieważ wciąż mam problemy techniczne z kontem głównym, ciągle brak odpowiedzi. Proszę wziąść pod uwagę te okoliczności.
Obserwator (M) ; nie wiem, o co kaman, zgłoszę moderatorom, oni zdecydują, albo i nie:razz:... wówczas normalnie chyba pociągniesz dalej
 
artur5236 2

artur5236

Użytkownik
Wczoraj popełniłem mały błąd w podaniu typów http://forum.bukmacherskie.com/f326/2-kolejka-q3-niemcy-62007.html#post2326058
Zapomniałem zamienić Q na W (skopiowałem z pierwszego posta). Typy były podane już po kwalifikacjach więc wiadomo, że chodzi o wyścig. Jednak chciałbym się zapytać jak to zostanie rozpatrzone?
Obserwator (M) ; gdybyś nie zgłosił, to byłby ⛔, a tak zmienione na (W):wink: czas podawania nie ma znaczenia ; Q/W być musi i to w odpowiedniej formie
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f326/1-kolejka-q3-w-brytania-61402-2.html#post2307165
Nie zaglądam zbyt często tutaj do tematów ale teraz zauważyłem taką rzecz. Skoro typy podawałem w niedziele to po co mam pisać czy W czy Q? Chyba logiczne, że nie podałem typów na kwalifikacje, gdyż ofertę brałem w niedziele. Warto czasem pomyśleć trochę...
Obserwator (M) ; też miałem takie wątpliwości podczas Q1, no ale wzór podawania typów jest jasny... Brak Q/W Bwin itd = ⛔300 i takiego rozliczania się trzymamy od samego początku...
 
Do góry Bottom