>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności Typera F1

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wydaje mi się, że jest to spowodowane problemami technicznymi jakie obecnie ma bwin.com. Gdy się uporają na pewno dopiszą freebety.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Marcin - Odra wyjaśnił Wam na tyle na ile może skąd te opóźnienia, pozostałe posty usunąłem, bo już wystarczająco &quot;wisiały&quot;, a utrudniają mi wyłapywanie postów czysto konkursowych...
Poczekajcie, skoro Bwin jest sponsorem, to kiedyś te nagrody się pojawią, a nie płacz a la Ekstraklasa i I Liga... Przypominam o puli nagród i warunkach obrotu, więc nie wiem po co narzekanie się pojawia. Bez odbioru.
Obserwator (M) ; widzę, że już dostaliście kasę, niektórzy z odsetkami;), więc wreszcie się skończy ten temat:razz:
TABELA PO 2.WYŚCIGU Q3 : http://forum.bukmacherskie.com/f326/tabela-57455.html#post2335692
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Alonso - Button @ 3.55 Bwin (Q)✅255
Alonso - Massa @ 9.00 Bwin (Q)✅400
Schumacher - Heidfeld @ 3.20 Bwin (Q)⛔
Najszybsze Okrążenie : Webber
Zwycięzca : Vettel
Safety Car : Nie
Obserwator (M), skąd wytrzasnąłeś taki kurs na Felipe? Z tego co widziałem to przed Q na Alonso było 1,25 to jak mogło być 9,00? ????
 
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Ze strony sponsora konkursu... Zamiast coś sugerować najpierw sprawdź u źródła lub popytaj:]
Wiesz tak jakbym nie wiedział. Chyba po to jest ten temat, żeby pytać? Jesteś jego moderatorem więc się nie rzucaj tylko odpowiedz normalnie... Jak masz na Alonso 1,25 to jak możesz mieć na Felipe 9,00. Trochę dziwne.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wiesz tak jakbym nie wiedział. Chyba po to jest ten temat, żeby pytać? Jesteś jego moderatorem więc się nie rzucaj tylko odpowiedz normalnie... Jak masz na Alonso 1,25 to jak możesz mieć na Felipe 9,00. Trochę dziwne.
Temat jest, żeby pytać, a nie żeby sugerować niesłusznie zawyżanie kursu...
Pisząc &quot;popytać&quot; miałem na myśli inne osoby, np. te które podawały typy przede mną lub ew. poszukać kogoś, kto grał kwale w Bwin...
Nigdzie nie potwierdziłem, że na Alonso w tej parze było 1.25, a przynajmniej nie wtedy, gdy pisałem post...
Poza tym, gdybym miał zawyżać, to wystarczyłoby do 5.00, bo wyźsze kursy rozliczamy wg tego progu.
Sprawę zna kukla ( jeden z dwóch moderatorów tego działu, bo ja tu tylko &quot;pomagam&quot;), może odpowie, jeśli znajdzie potwierdzenie kursów, bo obiecał poszukać potwierdzenia @ 9.00 na Massę.
Od Bwin takiej informacji nie można uzyskać, na stronie porównującej kursy F1, też nie znalazłem potwierdzenia, więc jeśli coś sugerujesz, to poszukaj potwierdzenia tego, ze w chwili dodania mojego typu kurs był niższy !
Dla mnie koniec tematu. Jak coś to pisz posty adresując je do pozostałych opiekunów konkursu.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Czy GP Belgii liczone jest do Q3? Jeżeli tak to gdybym się teraz zapisał i udałoby mi się wskoczyć do top10 to wystarczyłoby na udział w wyścigu głównym? Bo nie wiem czy jest sens się zapisywać.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Czy GP Belgii liczone jest do Q3? Jeżeli tak to gdybym się teraz zapisał i udałoby mi się wskoczyć do top10 to wystarczyłoby na udział w wyścigu głównym? Bo nie wiem czy jest sens się zapisywać.
Jest liczone do Q4 wiec masz szanse dotac sie do glównego wyscigu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy GP Belgii liczone jest do Q3? Jeżeli tak to gdybym się teraz zapisał i udałoby mi się wskoczyć do top10 to wystarczyłoby na udział w wyścigu głównym? Bo nie wiem czy jest sens się zapisywać.
Prawdopodobnie oprócz osób, które dostały się do wyścigu głównego będzie też możliwość wygrania bonusów dla pozostałych userów. Po Q3 zrobimy małą korektę nagród tak, aby co wyścig każdy mógł wygrać nagrodę.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W 1. Liczy się tylko ile punktów zdobędziesz.
Generalnie dziś zakończyliśmy kwalifikacje.
Została najlepsza 30, która zmierzy się finale.

Postaram się(!) jutro w nocy policzyć całą kolejkę i przedstawić finalistów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chciałem zapytac jak zostaną rozliczone typy w których jest Sumacher
Jeśli mnie pamięć nie myli, to podobnie było kiedyś z Nickiem i zostanie rozliczone tak samo...
Głupi pomysł zmieniania zasad w trakcie. Po co robić &quot;kwalifikacje&quot; do top 30, żeby później zmieniać zasady, zapewne po to, żeby konkurs nie zrobił się dla wybranych...
 
Do góry Bottom