>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności Typera F1

D 0

dziduszko1

Użytkownik
Ja mam pytanie co do freebetów. Czy za te Q1 i poszczególne wyścigi będą one złączone czy pojedyncze. Np: Wygrałem Q1 - 400zł i 2 wyścigi -200zł. Czy będę miał freebet na 600 zł czy 3 freebety?
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Ja tez mam pytanie odnośnie nagród. Otóż wygrałem w Q1 300zł i czy ta kwota, którą dostane w formie freebetu musi być cała postawiona na jeden kupon?? Czy przypuśćmy będzie taka możliwość, że zrobię z tego 15 kuponów po 20zł?? I jaki trzeba wykonać obrót dotyczący tej kwoty??
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
No to i ja zadam pytanie. Chodzi o nagrody dla najlepszych po pierwszych 4 wyścigach. Loginy bwin podajemy teraz, czy na koniec konkursu i dopiero wtedy przypisane zostaną freebety?
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
No to i ja zadam pytanie. Chodzi o nagrody dla najlepszych po pierwszych 4 wyścigach. Loginy bwin podajemy teraz, czy na koniec konkursu i dopiero wtedy przypisane zostaną freebety?
Z tego co Marcin napisal na 3 stronie w tym temacie to nagrody sa przyznawane na koncu Q1 Q2 i Q3 wiec chyba teraz
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja mam pytanie co do freebetów. Czy za te Q1 i poszczególne wyścigi będą one złączone czy pojedyncze. Np: Wygrałem Q1 - 400zł i 2 wyścigi -200zł. Czy będę miał freebet na 600 zł czy 3 freebety?
Prawdopodobni będziesz miał łączną sumę, czyli 600pln.
Ja tez mam pytanie odnośnie nagród. Otóż wygrałem w Q1 300zł i czy ta kwota, którą dostane w formie freebetu musi być cała postawiona na jeden kupon?? Czy przypuśćmy będzie taka możliwość, że zrobię z tego 15 kuponów po 20zł?? I jaki trzeba wykonać obrót dotyczący tej kwoty??
Freebety działają na zasadzie bonusu powitalnego w bwin. Musi zostać obrócony min 5 razy. Jeśli coś się zmieni to dam znać.
Dane wysyłać na PW, w treści login z bwin i wysokość nagrody.
No to i ja zadam pytanie. Chodzi o nagrody dla najlepszych po pierwszych 4 wyścigach. Loginy bwin podajemy teraz, czy na koniec konkursu i dopiero wtedy przypisane zostaną freebety?
Teraz, chyba że chcesz czekać do końca sezonu? :grin:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie, zostaniecie poinformowani o tym. Lista nie jest jeszcze gotowa, gdyż nie wszyscy podali swoje dane.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Wstaw najlepiej listę,kto już podał,lub kto nie podał,niektórzy mogą nie zaglądać nawet kilka dni do tego działu i nie wiedzieć,że po Q1 jest już pierwszy podział nagród ???? A minęły 4 dni od Twojej prośby o loginy,tylko 10 czy tam 11 osób wygrało,więc powinno to pójść szybciej;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czilout nie podał danych, reszta osób podała.
Lista zostanie wysłana w poniedziałek z uwagi na zbliżający się weekend.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Pieniądze na kontach,Powodzenia wszystkim????
Marcin?wiesz może,czy mogę skorzystać z tego bonusu 100%,który wyświetla mi się zaraz po zalogowaniu??Nie wpłacałem nigdy odziwo do BWIN,chyba jako do jedynej z większych firm,a chętnie poobracałbym dłużej ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin?wiesz może,czy mogę skorzystać z tego bonusu 100%,który wyświetla mi się zaraz po zalogowaniu??Nie wpłacałem nigdy odziwo do Bwin,chyba jako do jedynej z większych firm,a chętnie poobracałbym dłużej
Zobacz do warunków bonusu. Jeśli masz wpisane 10 dni od rejestracji to musisz pisać do supportu. Można się z nimi dogadać ;)
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Zobacz do warunków bonusu. Jeśli masz wpisane 10 dni od rejestracji to musisz pisać do supportu. Można się z nimi dogadać ;)
No nic,nie da rady z tym bonusem 100%, ale trudno,a warunków obrotu tej wygranej nie widzę ???? Mam tylko nadwyżkę w &quot;prawdziwe pieniądze&quot; na to wygląda,że nadwyżkę można wypłacać,tak jak to jest np w Betsson przy różnorodnych bonusach.....
 
Do góry Bottom