>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Ekstraklasa i I Liga

robson11 862

robson11

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f328/3-kolejka-ekstraklasa-i-i-liga-z-ladbrokes-11-03-11-13-03-11-a-56455-5.html
1. Proszę usunąć dwa moje posty, mam jakieś dziwne problemy z netem.
2. W związku z problemami mój post dodał się minutę przed rozpoczęciem meczu. Wiem, że jest to niezgodne z regulaminem, jednak dokładnie o 14:38 klikałem żeby zatwierdzić. Dodało się jak się dodało, więc jeżeli jest to problem i złamanie regulaminu to proszę ten mecz zastąpić takim zdarzeniem jak:
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa X @ 3,10
Dzięki i sorry za problem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Moim zdaniem powinno wprowadzić się jakiś limit kursu. Bardzo dużo ludzi wali typy z kursami kosmicznymi z nadzieją że w końcu się uda. W końcu wejdzie komuś taki kurs i nieźle się wybije. Nie lepiej byłoby ustalić ten limit tak jak w TD? Większość ludzi na ślepo wkleja te mecze a to chyba nie o to chodzi w tym wszystkim. Wtedy można by się pobawić, rywalizować a nie liczyć na fart ;) Takie jest moje zdanie i jestem ciekawy co o tym myślicie. Ja tutaj i tak nie mam nic do gadania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Moim zdaniem powinno wprowadzić się jakiś limit kursu. Bardzo dużo ludzi wali typy z kursami kosmicznymi z nadzieją że w końcu się uda. W końcu wejdzie komuś taki kurs i nieźle się wybije. Nie lepiej byłoby ustalić ten limit tak jak w TD? Większość ludzi na ślepo wkleja te mecze a to chyba nie o to chodzi w tym wszystkim. Wtedy można by się pobawić, rywalizować a nie liczyć na fart Takie jest moje zdanie i jestem ciekawy co o tym myślicie. Ja tutaj i tak nie mam nic do gadania.
Szczerze też mi się to w oczy rzuciło...Są wklejane na pałę kursy po 23 a może sie uda...I generalnie wystarczy, że siądzie 1 taki kurs na 5 spotkań i dziękuje. A np 5 trafionych spotkań po w miarę normalnych kursach nic nie daje...Troszkę to jest bezsensu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ta sama uwaga co koledzy wyżej- wejdą komuś na farcie 2 takie zdarzenia z kursami 23 i nie ma szans z takim wygrać...
 
G 277

geryx

Użytkownik
zgodzę się z przedmówcami, pisałem o tym kilkanascie postów temu, bez echa, teraz to juz wg mnie nie można wprowadzać zmian bo ci co potraiali takie kosmiczne kursy byli by uprzywilejowani
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
zgodzę się z przedmówcami, pisałem o tym kilkanascie postów temu, bez echa, teraz to juz wg mnie nie można wprowadzać zmian bo ci co potraiali takie kosmiczne kursy byli by uprzywilejowani
Można by wprowadzić taki punkt od następnej kolejki - nie widzę problemu. To czekamy na opinię któregoś &quot;zielonego&quot;.
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
macie z tym problem?
to również obstawiajcie po takich kursach i może i wam wejdzie, a teraz mi to wygląda na &quot;płacz&quot; bo mi nie weszły mecze i nie będzie miał bonusu 100 złotowego.

ale pamiętacie, to jest tylko gra
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Owszem limit kursu dobra rzecz, ale nie z taką ofertą jaką dysponuje Ladbrokes.
Żadnych under/over, zadnego BTS nic tam w ogóle nie można ciekawego zagrac więc trzeba szukac wysokich kursów i liczyc że się uda.
Organizatorzy niech rozważą możliwośc dodania &quot;normalnego&quot; buka z szeroką ofertą do wyboru typów. Bo tak to konkurs jest naprawde ubogi i polega na farcie troche.
Pzdr
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
macie z tym problem? to również obstawiajcie po takich kursach i może i wam wejdzie, a teraz mi to wygląda na &quot;płacz&quot; bo mi nie weszły mecze i nie będzie miał bonusu 100 złotowego. ale pamiętacie, to jest tylko gra
Tak mam z tym problem. Bo za chwilę w tym konkursie będą same kursy po 23 i totalny totolotek. Mi taki konkurs nie odpowiada, bo to polega na farcie kto trafi 23 i 25 a nie kto trafi 5 spotkań po w miarę normalnych kursach 2-4.

I nie chodzi mi o te 100 zł, ale o jakiś sens tej zabawy i rywalizacji. Tyle. Proszę o złączenie postów.
 
Z 0

zyhu

Użytkownik
Hit kolejki: Cracovia Kraków - Lech Poznań
DW: 1:1
Strzelec gola: Alexandru Suvorov

1. Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1 @1.90 ⛔ 100
2. Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa (HT/FT) 2/2 @5.00✅400
3. Cracovia Kraków - Lech Poznań X @3.20⛔100
4. ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki (HT/FT) 1/1 @1.80 ⛔100
5. Kolejarz Stróże - MKS Kluczbork 1 @2.25✅125

&quot; 2. Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa (HT/FT) 2/2 @5.00✅400&quot; źle podliczone ... Polonia przegrała ????
błąd u Belfast Boy
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
To się robi irytujące... 3.kolejka i 3.raz ktoś z zielonych ma źle podliczone typy na swoją korzyść. Wiem,wiem... Przy takiej ilości mylić się można,ale zawsze na korzyść moderatorów..? Dziwne. Co do limitu kursu, regulaminu w trakcie się nie zmienia...
 
G 277

geryx

Użytkownik
macie z tym problem?
to również obstawiajcie po takich kursach i może i wam wejdzie, a teraz mi to wygląda na &quot;płacz&quot; bo mi nie weszły mecze i nie będzie miał bonusu 100 złotowego.
ale pamiętacie, to jest tylko gra
to ty masz chyba jakiś problem gościu, bo ja wyraźnie napisałem że w czasie trwania zabawy zmian się nie powinno robić, co nie zmienia faktu że wg mnie powinien być górny próg
 
Z 0

zyhu

Użytkownik
Widać że moderatorzy wyraźnie grają na swoją korzyść Belfast Boy postawił typy po dawczan który miał tak samo Typ na Polonie i mu postawiono minus od razu za nim jest moderator który postawił również na Polonie i ma przyznane punkty na plus hmmm... 2 posty wyżej jest kolejny gracz który postawił identycznie co Belfast Boy i ma na -400 Oj dziwnie dziwnie to wygląda Wilki -
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Panowie, po co siejecie zamęt?
Moderator to też człowiek i czasami nie zauważy i pomyli plus z minusem (mi też się to zdarzyło nie raz), ale to chyba nic wielkiego. Wystarczy na spokojnie poinformować opiekuna konkursu by to poprawił i już.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Miałem nie zgłaszać tej pomyłki, ale widzę, iż została już zauważona... Szkoda! :grin:
A tak na poważnie... Nikt tu z nikim nie leci w %$#@!. Po prostu błąd, który akurat niefortunnie trafił się w poście tzw. zielonego. I tak wszystko zawsze &quot;wypłynie na wierzch&quot;. Bawmy się bez napinek. Naprawdę nie ma sensu dopatrywać się z naszej (moderatorów) strony nie wiadomo czego.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Czy kiedyś pojawi się tabela? Bo chciałbym zobaczyć jak to się prezentuje po 3 kolejkach aktualna sytuacja. No i drugie pytanie. Kiedy zostaną wypłacone freebety za pierwszą kolejkę. Ja swój login już dawno podałem.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
błąd u Belfast Boy
Poprawiłem.
Nie rozumiem skąd te oskarżenia. Wcześniej podliczałem typu w &quot;swoich&quot; grupach w Uczcie a następnie dokończyłem podliczać tutaj. Po tylu typach może pojawić się pomyłka. U Belfasta wynikła ona najprawdopodobniej z tego, że to Zagłębie prowadziło do przerwy i na koniec. Pomyliłem się na korzyść moderatora dlatego tutaj o tym głośno, ale raczej nie ma się co oszukiwać, tak samo pewnie zdarzyły się pomyłki na korzyść u zwykłych graczy (moje czy też innego moderatora, który podliczał), ale takich przecież się nie zgłasza.
Mam też propozycję dla Obserwator (M), który już kolejny raz niczym A. Macierewicz węższy wielki spisek, aby zgłosił się do pomocy przy podliczaniu wtedy na pewno wszystko będzie poprawnie podliczone.
 
Do góry Bottom