>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Konrad140 - ja tam Ci wierzę i nie rozumiem tego sporu.
Ktoś mi może powiedzieć, że się nie znam na czymś, że coś źle napisałem ale nie dam sobie zarzucać oszustwa, i to jeszcze na kasę. To są już grube zarzuty i sobie nie pozwolę.
Typ poprawił mi Kuba86 na moją prośbę, co ciekawe kurs był prawie identyczny i co ciekawe oba by weszły. RVP strzeli i United wygra, i MU HT/FT, kursy odpowiednio 2.55 czy 2.50 i 2.60
 
N 23

nekar

Użytkownik
Konradzie, regulamin obowiązuje nas wszystkich, również Ciebie a może nawet przede wszystkim Ciebie. Jak ustaliliście, że nie można zmieniać typów, to nie można i koniec kropka.
n.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Konradzie, regulamin obowiązuje nas wszystkich, również Ciebie a może nawet przede wszystkim Ciebie. Jak ustaliliście, że nie można zmieniać typów, to nie można i koniec kropka.
n.
To teraz mam ze wszystkich III edycji konkursu robić poprawki i anulować typy wszystkim tym co mięli robione poprawki ?
Najlepiej to wszystkim pomagać, wszystkim zmieniać typy robić poprawki, a sobie już nie wolno ? Rozumiem nawet, jakbym zmieniał typ po rozpoczęciu kolejki, ale przed rozpoczęciem meczu po to aby podnieść sobie kurs czy coś to okej, to by było nie fair bo wiedziałbym jakie typy mi weszły jakie nie i co muszę zrobić aby poprawić wynik. ALE TU BYŁA DROBNA KOREKTA, z kursu 2.50 na 2.60. W sobotę przed startem kolejki poprosiłem Kubę o poprawę typu, bo poniekąd mogłem spodziewać się jakichś zarzutów i poprawił. Więc w czym problem ? Najlepiej to podliczać typy na bieżąco, najlepiej żeby tabela była już w poniedziałek rano, a jak jest jakiś kłopot to komuś dupę obrobić
 
the-citizens 111

the-citizens

Użytkownik
To teraz mam ze wszystkich III edycji konkursu robić poprawki i anulować typy wszystkim tym co mięli robione poprawki ?
Najlepiej to wszystkim pomagać, wszystkim zmieniać typy robić poprawki, a sobie już nie wolno ? Rozumiem nawet, jakbym zmieniał typ po rozpoczęciu kolejki, ale przed rozpoczęciem meczu po to aby podnieść sobie kurs czy coś to okej, to by było nie fair bo wiedziałbym jakie typy mi weszły jakie nie i co muszę zrobić aby poprawić wynik. ALE TU BYŁA DROBNA KOREKTA, z kursu 2.50 na 2.60. W sobotę przed startem kolejki poprosiłem Kubę o poprawę typu, bo poniekąd mogłem spodziewać się jakichś zarzutów i poprawił. Więc w czym problem ? Najlepiej to podliczać typy na bieżąco, najlepiej żeby tabela była już w poniedziałek rano, a jak jest jakiś kłopot to komuś dupę obrobić
Konrad ma w 100% racji.. Po co się spinacie skoro zmienił przed rozpoczęciem meczu jak wy tak samo robicie? Ehh szkoda mi Was, ignoranci..
 
N 23

nekar

Użytkownik
Punkt 9 Regulaminu:
9. OPCJA EDYTUJ W TYM DZIALE JEST ZABLOKOWANA, A WIĘC PRZED PODANIEM SWOICH TYPÓW ZASTANÓW SIĘ!!!
n.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
W takim razie robimy tak..Pełno czasu już straciłem podczas obliczania wyników,że z łaską musiałem dopisac do połowy typów naszego sponsora a w regulaminie też coś jest napisane nt temat.Tak samo,więc jak ktoś się pomyli to NIE PROSIĆ w pytaniach o zmianę typu.Dyskusja w takm razie powinna być skończona.
Od początku ligi angielskiej robisz przekręty wraz z kolegami moderatorami.
Te słowa obrzydliwie mnie uraziły.Sugerujesz w takim razie,że od edycji 1 były machlojki ? Udowodnij to.Mnie osobiście te słowa tez uraziły,bo w 3 edycji byłem prowadzącym i w tej również od następnych kolejek biorę się do roboty i jak zwykle,żeby gawędź zadowolona była oblicze je w ten sam weekend co zawsze kolejka się kończy ! Mimo,że matkę mam chorą i nie życze tej już popularnej choroby w Polsce i świecie żadnej osobie z Twojej rodziny.Mógłbym olac konkurs,bo w końcu robię to charytatywnie,dla zabawy i zająć się rodziną,bo łatwo nie jest.Nikt nigdy nikomu nic nie zarzucał,tylko były pochwały,że fajnie konkurs prowadzony.Szczerze,ode mnie to nie zależy,bo na forum może pisac każdy itd,ale nie chcę widzieć Ciebie w tym konkursie już.Udowodnij wine komuś(najlepiej wszystkim jak to pisałeś,że każdy robi przekręty) to można pogadac wtedy.
Podsumowanie takie,że nie będziemy dopisywać sponsora,jeśli ktoś zapomni i typy będą więc niezaliczone.Już tyle razy się szło na rękę a z uporem maniaka ciągle te same błędy się powtarzają.Od dziś tez jeśli ktoś się pomyli i napiszę zły kurs,zły typ itd to po prostu wasz problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Nie rozumiem po co rozkręcacie aferę. Temat można by drążyć gdyby ktokolwiek przedstawił screeny potwierdzające manipulacje Konrada przy typach już po rozpoczęciu spotkań. Jeśli takich dowodów nie ma to nie ma dyskusji.

Co do 9 pkt. regulaminu - skoro wielokrotnie w poprzednich edycjach prowadzący szli na ustępstwa innym userom zmieniając im typy mimo formalnego zakazu to nie widzę powodu dla którego akurat teraz mielibyśmy być tak bezwzględni w stosunku do Konrada. Dajcie spokój.

Będąc jednak obiektywnym stwierdzam, iż dobrze byłoby gdybyś Konradzie dokonał tej zmiany drogą oficjalną (prośba w pytaniach/dyskusjach -&gt; zatwierdzenie i zmiana dokonana przez Kubę) bo w tym momencie pojawiła się dość niezręczna sytuacja i jakiś tam niesmak pozostanie. Musisz przywyknąć, że jesteś na cenzurowanym dlatego lepiej nie dawać powodów do podnoszenia larum nazbyt wyczulonym i nieufnym userom. Miałeś dowód na to już po 1 kolejce i wątpliwościach @malin&#39;a, więc przed 2 kolejką powinieneś już być bogatszy o to doświadczenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
G 277

geryx

Użytkownik
Spór sporem, ale musze zaprotestować że Polakko tylko w konkursach pisze, cenię sobie jego typy tenisowe
 
B 3

broda91

Użytkownik
Ja również bym prosił o poprawienie mojego rozliczenia!
spokojnie, właśnie poprawiałem. Tabeli jeszcze nie robię więc bez różnicy czy teraz, czy jutro poprawie./Konrad
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
AKO: 37.63
Podobna sprawa: AKO uzyskane 101.61 minus 50 pkt. za za małą liczbę typów czyni 51.61
podobno czytałeś regulamin ? skoro wyżej tak zacnie go cytujesz

17. Jeżeli jakiś użytkownik pomyli ilość typów na daną klasę rozgrywkową dostaje 50 ujemnych punktów AKO.
to co zacytowałeś wyżej dotyczy osób które pomyliły liczbę typów na poszczególne ligi czyli 3 z Premier League, 2 z nPower i po 1 z L1 lub L2m lub 2 z tych lig.
Dla Ciebie jest ten zapis regulaminu:

16. Żeby brać udział w danej kolejce trzeba podać wszystkie 7 typów.
Hit się nie wlicza. Zostaje Ci 6 typów, gdzie nawet przy 6 nie wiadomo co typujesz
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Proponuję po prostu od tej kolejki nie edytować typów/dopisywać bukmachera itd. Wysyłając post z typami trzeba być pewnym i już, a nie zmieniać sobie/innym potem. Wysyłając kupon nie mamy możliwości zmiany jego składników.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
jestem za ! regulamin jest po to aby go przestrzegać ; ) Jak mówiłem nie mam nic do CB Konrad i jestem za tym aby teraz każdy uważał co dodaje i nie było popraw .
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Głupich nie sieją, sami się rodzą ????INTELOWIEC
Ligi nie grają w ten weekend...
Brawo ;) ligi grają tylko nie gra Premier League, a bez tej ligi nie ma co się bawić ;) /Konrad
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Od tamtej pory zrobilem z 3 screeny, typy były zmieniane nawet w czasie kiedy trwał mecz.
Wielkie dzięki za screeny, udowodniłeś właśnie jakiś jesteś fajny i prawdomówny. W tym momencie wyszedłeś na (odpowiednie wstawić). Szkoda, tylko że przyszedł taki ktoś i popsuł atmosferę w konkursie, bo do tej pory odbywało się to bez najmniejszych kłopotów.

Stawiam, że za kilka dni się zalogujesz na forum i dalej będziesz sępił w konkursach. Zbłaźniłeś się do dna panie screen.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Konrad nie przejmuj się, bo każdy kto śledzi życie forum wie, że jesteś uczciwy i miałeś w tej niepotrzebnej aferze rację. Gdyby faktycznie były jakieś dowody, to by od razu się tu pojawiły screeny, a nie tylko nimi straszono.
A Ci co cytują regulamin są żałośni. W każdym konkursie jest identyczny pkt regulaminu dotyczący braku edycji postów i mimo wszystko moderatorzy poprawiają po kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt postów dziennie innych użytkowników, którzy chcą coś dopisać lub zmienić w swoim poście z typami.
 
Do góry Bottom