>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.


Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin :!:

==============

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum.bukmacherskie.com oraz posiadać konto gracza w William Hill
Jeżeli nie masz konta w William Hill, a chcesz wziąć udział w konkursie załóż je teraz jak najszybciej z tego linku


 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Co oznacza w regulaminie zwrot - odnośnie aktywnego uczestnictwa? Można by to nieco skonkretyzować? (jakaś liczba postów do napisania itd.)
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
pisać analizy, wnosić swoje zdanie do dyskusju itp. nie tylko gdy masz zamiar wystąpić w konkursie zapewne ;)
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
&quot;W celu otrzymania nagrody gracz musi aktywne konto! Oznacza to, iż w ciągu ostatnich 40 dni musiał dokonać minimum 1 depozytu o dowolnej wartości!&quot;
Mam pytanie odnośnie tego pkt regulaminu. W przypadku ewentualnej wygranej, liczy się 40 dni od startu konkursu? 40 dni od wygranej np. danej kolejki? czy może 40 dni od momentu gdy ewentualna nagroda ma zostać już dopisana na konto?
Bowiem ostatnią wpłatę miałem 27 grudnia, czyli 37 dni temu i jestem ciekawy. :p
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wpłacisz depozyt kilka dni wcześniej przed otrzymaniem freebeta i będzie oki. Na freebety na ogół czeka się z 10 dni, to powiedzmy w niedzielę wygrywasz kolejkę, robisz depozyt min 10€ i czekasz spokojnie te kilka dni na freebeta ;)
Patrząc na &quot;Twój fart&quot; ???? w tym konkursie już możesz robic kolejny depozyt ????
 
dexm 28

dexm

Użytkownik
Czy konieczne jest pisanie pod typami -William Hill? Przecierz i tak wiadomo że z tego buka są kursy? Jak nie napisałem to są jakieś konsekwencje?
 
H 17

horba19

Użytkownik
W myśl 16 punktu regulaminu: ,,16. Żeby brać udział w danej kolejce trzeba podać wszystkie 7 typów&quot; nie ma sensu podawać już typów tylko na jutro?
 
o_losie 30

o_losie

Użytkownik
źle doczytałem regulamin i typowałem ogólnie lige angielską %-)

Hit kolejki: Manchester City - Liverpool 2x @ 1.85
1.Watford - Bolton 2x @ 1.75
2. Crystal Palace - Charlton 1 @ 1.80
3.Sheff Wed - Brighton 1 @ 2.80
4. Millwall - Hull 2 @ 2.70
5. Blackburn - Bristol City 1 @ 1.65
6. Preston - Shrewsbury 2 @ 3.60
7.Bury - Doncaster 2 @ 2.45

odrzucicie pierwsze 3 mecze i resztę policzycie czy cała kolejka w plecy ?
- 3 typy z Premier League,
- 2 typy z nPower Championship,
- 2 typy z League One oraz League Two.*
wg tego zapisu tylko pierwsze 3 zjebałem ????
całość źle / K86
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Niby decydujące nie, ale pierwsza trójka każdej kolejki zgarnia nagrodę, także ich szybkość rozliczenia może interesować.
 
Do góry Bottom