>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu IV

B 0

belmondo

Użytkownik
Man City - Liverpool (Man City czas 1 bramki) do i włączając połowę 1,70 ✅

Newcastle - Chelsea 2 2,05 ⛔
Wigan - Southampton (H 0-1.) X 4,00 ⛔
WBA - Tottenham (H 1-0) X 4,00 ✅
Blackburn - Bristol City 1 1,75 ✅
Birmingham - Nottingham 1 2,62 ✅
Preston - Sherwsbury 1 1,91 ⛔
Exeter - Aldershot 1 2,15 ⛔

William Hill

18,34
Trafione: 62,36
Nie podliczyłeś mi hitu kolejki (3,40)
pozdrawiam
Ramzesa//Ja źle podliczyłem. Poprawione. Następnym razem podawaj bezpośredniego linka do posta.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
i druga sprawa to lepiej na przyszłość dla przejrzystości będzie jak mod nie będzie edytował własnych typów podliczając je
chcesz mi coś zarzucić ? Chcesz to Ci podeślę screen historii edycji posta w celu wyjaśnienia wątpliwości.
2 miejsce nice komu i gdzie podać login do freebeta na WH ?
poczekaj jeszcze cierpliwie aż wszyscy sobie sprawdzą czy dobrze jest podliczone. 3 modów podliczalo, prawie 120 postów więc było trochę roboty. dziś miałem stawić już oficjalne wyniki ale widać zdarzają się jeszcze &quot;kwiatki&quot; więc lepiej poczekać do jutra
 
K 0

krisss79

Użytkownik
Poprawcie mi mój typ bo przez pomyłkę wstawiłem tak, że może być nieczytelny.

1. Chelsea - Wigan : Chelsea -: 2 - 3,20

Powinno być
1. Chelsea - Wigan : Chelsea -2 - 3,20
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
chcesz mi coś zarzucić ?
nie.
po prostu zawsze tak uważałem i uważam że niezależnie od konkursu, mod podliczając własne typy powinien to robić cytując post a nie edytując.
Nic to nie kosztuje a przejrzystość jest zachowana ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
po prostu zawsze tak uważałem i uważam że niezależnie od konkursu, mod podliczając własne typy powinien to robić cytując post a nie edytując.
Nic to nie kosztuje a przejrzystość jest zachowana
4 edycje zajmuje się tym konkursem i jakoś problemu nie było ???? No ale dobra, specjalnie dla Ciebie jak już będę podliczał swoje typy to albo poprzez cytowanie, albo poproszę innego moda jak będzie aktywny ;)
PS: Dostałeś &quot;gratisowe obrazki&quot; na PW w celu wyjaśnienai jakich kolwiek wątpliwości ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jutro zrobię tabele.
Zbiorę niki i prześlę odpowiedniej osobie a ta przekaże je do bukmachera.
Po jakim czasie WilliamHill dopisze ? Nie wiadomo, czasem dopisywali po 2-3 dniach , czasem po tygodni. Pewne jest, ze w ten weekend raczej nie pograsz za freebet
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
jeśli jest taka możliwość mogę się zgłosić do pomocy przy konkursie ... podliczanie typów np ; ) nie było by problemu mam troche wolnego czasu ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jeśli jest taka możliwość mogę się zgłosić do pomocy przy konkursie ... podliczanie typów np ; ) nie było by problemu mam troche wolnego czasu ????
4 osoby przy prowadzeniu konkursu wystarczą ;)
ale dzięki za chęci
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to kiedy tabelka bedzie ? i te nicki pozbierane na freebety ?
Kurde.
Nie bój się, nic Cie nie ominie. Po za tym chwilowo nie ma Marcina-Odry, który te wszystkie niki przesyła do bukmacherów wiec bez różnicy by było jakbym wysłał w piątek,sobotę czy dziś bo i tak go nie ma. Jutro,ew we wtorek ma wrócić.
 
Do góry Bottom