>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

conti73 106

conti73

Użytkownik
Potwierdzam to odnośnie odblokowania,ja też mam że nastąpi po obrocie 3-krotności bonusa.O kursach nic nie ma,czyli te 1,8 myślę że tu nie ma znaczenia
Otóż raczej ma teraz cisnę Turcję i chciałem z h-c, ale mówię sprawdzę
bez h-c i poszło kurs poniżej 1.80 i nie zaliczyli do obrotu, więc myślę że musi być ten kurs 1.80
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Witam, Panowie mogę potwierdzić w 100% że wystarczy grać single po kursie 1.8
właśnie skończyłem obrót i mam w miejscu bonusu
&quot;Nie posiadasz zablokowanych środków na swoim koncie.&quot;
Dzięki i pozdro
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Ogólnie myślałem nad jakąś nową formułą konkursu, która mogłaby być atrakcyjniejsza od obecnych. Myślałem, myślałem, ale nic sensownego nie wymyśliłem.
można by popróbować coś z podziałem na kategorie, tj. zamiast wszystkie typy wrzucać do jednego worka zrobić osobną klasyfikację GP, osobną ligi polskiej, osobną w Szwecji itd. Jeśli ktoś byłby takim absolutnym hegemonem, to zgarnąłby tak jak teraz pełną pulę, w przypadku porażki na którymś froncie jego strata. ;-) Troszkę by to również zmniejszyło szkody dla osób, które zapomniałyby typować.
Ewentualnie nieco z innej beczki, mogłyby się pojawiać po jednym typie na dane zdarzenie,. jak np. Tomasz Gollob w GP Włoch - ile punktów, albo DW meczu Lejonen - Indianerna i tu w zależności od marginesu błędu można by przyznawać dodatkowe punkty, lub robić jakiś bilans, tutaj już pole manewru jest większe.
Reasumując jednak, aktualny system wcale najgorszy nie jest : )
 
Do góry Bottom