>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

J 7K

juanroman08

Forum VIP
O Gigantach się nie wypowiadam bo może to być subiektywne zdanie, więc pominę ich fakt, aczkolwiek ciężko mi uwierzyć aby obronili tytuł, a pisanie że SP utrzymają formę z PO jest moim zdaniem trochę niedorzeczne, ale każdy ma swoje zdanie. Cardinals - &quot;Freese i wszystko jasne&quot; no ok, ale musi być zdrowy i być w formie, a do tego długa droga, poza tym, Cards jakoś bez przekonania dla mnie.
Podzielam zdanie Grzesia, co do Nats, na tę chwilę wygląda to bardzo dobrze, S.S. już bez limitów na inny także pełna dyspozycja, no i cały lineup wygląda bardzo dobrze, Harper będzie miał pole do popisu.
Jestem ciekaw jak będą spisywać się NYY, szkoda mi Pinedy, który nadal jest kontuzjowany, do tego dochodzi Granderson na DL, kilku kluczowych graczy odeszło, więc nie zdziwi mnie nawet brak NYY w PO.
Dosyć śmieszne uzależnianie Toronto od postawy Reyes&#39;a, który tak naprawdę jest tam jednym z wielu i moim skromnym zdanie, będzie znaczącą postacią w tym sezonie. Trochę gorzej u Blue Jays z pitchingiem, ale doszli Johnson i Dickey, a to już daje spore pole manewru, zakładając że dojdą do najlepszej dyspozycji, wtedy Toronto może być bardzo groźnym rywalem, dla każdego.
Anioły z samym Weawerem na SP wiele nie zdziałają, ofens przedni, ale to za mało na sukcesy.
Interesuje mnie postawa Mariners, którzy dokonali kilku ciekawych &quot;trejdów&quot; i mogą tu być czarnym koniem.
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Spragniony sezony ?
Jutro o 19:10 mecz San Diego @ Mets będzie za darmo do obejrzenia na stronie MLB.com
Wystarczy się tylko zarejestrować.
Nie mogłem tam zacytować więc robię to tu. Tak z ciekawości oni częściej robią takie &quot;promocje&quot; ? Przykładowo jeden mecz na tydzień. Czy to bardziej jednorazowy pokaz.
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
W zeszłym sezonie mecz był codziennie.
W 2011 mniej więcej od połowy Kwietnia
Na wtorek tez widzę jest mecz , na dalsze dni nie ma aktualizacji planu i transmisji wiec jeszcze nie ma.
Przeważnie mecz za darmo jest ogłaszany na tydzień na przód na stronie MLB.com
Edit:
Gry wybierają oni , wiec czasami jest o 19 naszego czasu , czasami o 4.
Cięzko trafić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dudi18 7

dudi18

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie obstawiania. W bet365 przy obstawianiu meczy MLB masz do wyboru 4 opcje czyli:
1.Wskazani pitchersi muszą zacząć
2.Pitcher gospodarzy musi zacząć
3.Pitcher gości musi zacząć
4.Nieważne kto będzie pitcherm
Co najlepiej wybrać i dlaczego?
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
1. , ponieważ analizujac meczu przewaznie patrzy sie na miotaczy.
Jak wybierzesz 4. , a zmieni sie miotacz to bardzo duza możliwość ze zmienia sie kursy i szansa na wygrania akurat twojej ekipy.
Przeważnie bierze sie dostępnego miotacza , a Ci sa nieco gorsi od tych anonsowanych wcześniej.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Grzesio bądź JuanRoman, podacie jakieś w miarę niezawodne linki do streamów MLB? MLB nie jest mi obca ale jakoś nigdy przesadnie nie oglądałem za dużo na żywo (oprócz AtBat). Ale pomyślałem, że od tego sezonu zacznę sobie o jakiś przyzwoitych porach śledzić jak grają live. Więc za wszelką pomoc dzięki ???? Pozdrawiam
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
http://forum.wiziwig.eu/forums/22-MLB-Baseball?
Przyznam się szczerze , że dawno nie szukałem stremaów z racji wykupienia MLB Gameday Audio. Nie zawsze tez mam czas na ogladanie etc. , wiec radio mi wystarczy.
W zeszłym sezonie była promocja.
Grając w gre Beat The Streak na MLB zbierało sie punkty i mając odpowiednią ilośc punktów można było zakupić MLB.TV na jeden miesiąc za darmo.
Mi sie udalo wylapac mniej wiecej od polowy Sierpnia.
Kiedyś transmisje były na pewnej dominikańskiej TV - CDN.
Ale chyba zakodowali mecze , bo dawno nie widziałem ich tam.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
Mam kilka pytań.

1.Kiedy w przerwie między Innigami widzę trzy tabelkiz literkami R H E

domyslam się zę pierwse to RUNS i.HITS.

A ta literka E??

2.Czasami widzę taka sytuację że pałarz się zamachnie ale piłka wu przelatuje np nad plecami lub odskakuje w bok i toczy się za liniami bocznymi.Widzę zwykle ze ejst to strike.Na pewno nie jest to miss swing and miss ani called strike bo był tutaj zamach i trafienie w piłkę ,ale nieczyste przez co piłka odskoczyła w bok,bądz przeskoczyła plecy pałkarza i kozłowała za liną boczną. Nie jest to też piłka ignorowana bo nie wyladowała na trybunach..
Więc czym jest
3.Te trzy trójką cici koło tablicy z wynikami z których jeden adz dwa palą się na zółto...Co one oznaczają..
 
onos 28

onos

Użytkownik
1. Literka E oznacza error czyli po polsku blad. Pokazuje nam to sytuacje w ktorej druzyna ktora broni popelnia blad z ktorego korzysta druzyna atakujaca. Wytlumaczylem jak potrafilem heh ;P
2. Nie zrozumialem pytania
3. Te zolte swiatelka oznaczaja outy.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Mam kilka pytań.

2.Czasami widzę taka sytuację że pałarz się zamachnie ale piłka wu przelatuje np nad plecami lub odskakuje w bok i toczy się za liniami bocznymi.Widzę zwykle ze ejst to strike.Na pewno nie jest to miss swing and miss ani called strike bo był tutaj zamach i trafienie w piłkę ,ale nieczyste przez co piłka odskoczyła w bok,bądz przeskoczyła plecy pałkarza i kozłowała za liną boczną. Nie jest to też piłka ignorowana bo nie wyladowała na trybunach..
Więc czym jest
Jest to faul , do 2 strike jest to uznawane jako strike ale przy 2 strike na liczniku już nie . Wtedy palkarz może mieć nieograniczoną liczbę strike .
 
grzesio 50,5K

grzesio

Forum VIP
Stolen Base to inaczej kradzież bazy.
Akcja dzieje sie podczas narzutu miotacza.
Zawodnik ekipy atakującej musi w trakcie narzutu dobiec do następnej bazy nie zostając zbitym [Caught Steal]
Zbicie polega na posłaniu piłki od łapacza do bazowego stojącego najbliżej bazy i jeśli ten rękawicą z piłką dotknie zawodnika kradnącego baze zanim ten osiągnie baze wtedy jest Caught Steal.
Najkrócej.
W momencie narzutu zawodnik z bazy biegnie ile sił w stronę nastepnej bazy by ją skraść. Łapacza widząc to łapie piłkę i narzuca ją w strone bazpowego.
Jeśli bazowy z piłką uprzedzi baserunnera masz CS , jeśli nie to SB
Czasami też łapacz nie pośle piłki do bazowego bo już będzie za pozno.
Przewaznie używa sie do tego szybkich zawodników.
Jeśli zawodnik dostanie sygnał od managera - pozwolenie/zielone światło etc. to dzieje sie takie coś.
Tak samo z tego pwodou rzadkością są leworęczni łapacza [tj. lewe ramie to ramie gotowe do rzutu].
Jest też pewna niepisana zasada że przy wysokim prowadzeniu nie robi sie kradzieży baz.
Tu masz kradzież bazy.
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=25978989&amp;amp;c_id=mlb&amp;amp;topic_id=vtp_opening_week
Bazowi dostali pilke , ale bylo raz ze za pozno , dwa łapacz nieco w zla strone poslal pilke
Jeszcze jedna.
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=19791913
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
Aaaaa dzięki za wytłumaczenie. Bo oglądałem mecz i się działo coś takiego a ze słów komentatora wyłapałem to steal base :p dzięki już wiem o co chodzi ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Mam pytanie konkretnie co do zakładów bo na baseballu sie nie znam. Szczególnie jesli ktoś gra na Pinnaclu.
Odp. mi potrzebna bo gram surebety i nie chcialbym sie wyłożyć ????
Przyklad z dziś :
Pinnacle
New York Yankees ( I.Nova ) 1,86 - 2,06 STL Cardinals ( C.KLUBER )
i ponizej okienka &quot;must start&quot; przy tych nazwiskach które można odznaczyć bez zmiany kursu
Comeon
NY ( I.Nova ) 1,96 - STL 1,88 ( Z.McAllister )
tu już bez zadnych &quot;cudów&quot; z odznaczaniem , mozna postawic albo nie.
Pytanie oczywiscie o te nazwiska , o co z tym chodzi i jaki wpływ ma to czy &quot;odznaczę&quot; to na Pinnaclu czy nie , na stawiany przeze mnie zaklad. ( W meczach preseason nazwisk nie bylo ) , jak buki rozliczaja takie zaklady ( jest to zwykle ML ).
Drugie pytanie powiązane z pierwszym - dlaczego na drugim buku przy druzynie STL widnieje inne nazwisko niz na Pinnaclu.
Z góry sorry za pewnie oczywiste dla znawców pytania ale na tym sporcie kompletnie sie nie znam i thx 4 help ????
 
porky 104

porky

Użytkownik
Nazwisko w nawiasie to pitcher jakiego drużyna wystawiła na dany mecz.
W niektorych bukach jest tak, ze nawet jesli zmieni sie tuz przed meczem SP to Ci zalicza zaklad.
A w pinnacle masz taka opcje, jesli zaznaczysz, a sie zmieni SP dostaniesz zwrot stawki, a czy z niej skorzystasz czy nie to zalezy od Ciebie.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Czyli w Pinnacle jesli zaznacze to okienko ,pitcher sie zmieni i zaklad potem wejdzie to nie jest on wygrany tylko dostaje zwrot ?
 
K 0

kristoferr

Użytkownik
czesc ... interesuje mnie czy gdzieś na jakieś stronie o mlb podaje się jakim składem będzie grac drużyna w danym meczu chodzi mi o rotacje pitcherow na dane spotkanie i pozostałych zawodników. a dokładnie chodzi mi o cos takiego jak oglądam relacje z meczu na stronie mlb jest w tabelce podany skład, gdzie takie cos można znalesc ? tych statystyk jest tyle ze nie orientuje sie za bardzo jeszcze.
 
kombajn 210,4K

kombajn

Użytkownik
czesc ... interesuje mnie czy gdzieś na jakieś stronie o mlb podaje się jakim składem będzie grac drużyna w danym meczu chodzi mi o rotacje pitcherow na dane spotkanie i pozostałych zawodników. a dokładnie chodzi mi o cos takiego jak oglądam relacje z meczu na stronie mlb jest w tabelce podany skład, gdzie takie cos można znalesc ? tych statystyk jest tyle ze nie orientuje sie za bardzo jeszcze.
Siemka - ja przewaznie korzystam z tej BEZPLATNEJ strony, jezeli chodzi o sklady i zaawansowane statystyki... Na samej gorze &#39;tabelek&#39; masz pitcherow, jacy wystapia w danym dniu, a sklady pojawiaja sie przed meczem, jak trenerzy je ustala ;)
LINK
 
Do góry Bottom