>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie, sugestie dotyczące MLB

grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Sezon kończy się w końcem Września.
To , że przed ASG i po nie gra się meczy nie znaczy , że sezon sie skończył.
Jesteśmy na półmetku.
Nawet takie Houston , które jest daleko może spokojnie w teorii awansować do Postseason.
 
A 2

azbest1910

Użytkownik
co wchodzi w sklad Errors na tablicy wynikow? tzn co zaliczasie do errorów? co to jest error (blad) na tablicy? nie wiem jak to inaczej napisac;]
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Error
O nim decdyuje sędzia
Dotycza one błędów w defesnywie.
Np.
3B łapie piłkę i posyła ją do pierwszobazwoego , lecz posyła ją za wysoko i ten nie może jej złapać.
Zawodnik ofensywy biegnie dalej i zdobywa drugą baze , zamiast pewngeo outu na pierwszej.
3B dostaje Error [fielding lub throw].
Kolejny.
Piczer przy pickoffie attempt rzuca tak , ze 1B jej nie lapie i leci na foul [pilka jest alive] , zanim defensywa dobiegnie i ją rzuci na infield , to runner jest na 3B.
Piczer dostaje error w postci pickoff.
Error moze byc kosztowny , tzn ofensywa zdobedzie tzw. unearned run lub tylko stanie sie tyle ze zaowdnik bedzie na bazie i koledzy mu nie pomoga dobiec do home plate.
Najwiecej errorów mają SS/3B , mniej OF i 1B oraz C.
Defesnywa to długa opowiesc i patrzec na errory jest mylące , bo wszytsko zalezy od ustawienia , szybkości , zasięgu , czasami stadionu.
Baqu - wikipedia jest napisana zbyt sztywny językiem i uczenie sie zasad z niej jest słabe.
Angielska wikipedia pomoze , ale trzeba znać żargon i nazewnictwo.
Zazwyczaj obok tego kto popelnil blad jest napisane za co.
 
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
Witam.
Trzy dość złożone pytanka do was Panowie, mam nadzieję, że niezbyt uciążliwe.
1) Sezon trwa od początku kwietnia do końca września i później znów pół roku przerwy do kwietnia ? I kiedy zaczynają się play-offy (po ilu rozegranych meczach) ?
2) Który buk (z tych łatwiej dostępnych, niekoniecznie zagranicznych typowo) oferuje najlepszą ofertę jeżeli chodzi o MLB, od paru lat stawiałem pojedyncze pozycje i interesowałem się ogólnikowo ligą jednak teraz zamierzam zagłębić się w amerykańskie portale i powoli grać 1-2 spotkania za większa sumę. Nawiązując do stwierdzenia, że kursy poniżej 1,7 to zwykle wał - jak to rozumieć ? Opłaca się szukać tylko pozycji z kursami zazwyczaj 1,9-2,3 itp. ?
3) Gdzie można sprawdzić czy dana seria będzie trwała 3 czy 4 spotkania ? Na portalach typu mlb.com czy espn podają tę informację (czy po prostu szukać tego w terminarzu na pierwszej lepszej stronce ze statami) ?
Z góry dzięki.
 
blads 187

blads

Użytkownik
1. Odpowiedzi udzieli ktoś bardziej obeznany, nie chcę wprowadzać w błąd
Każda drużyna gra 162 mecze w sezonie regularnym. Sezon zaczyna się w pierwszą niedzielę kwietnia,
a kończy w ostatnią niedzielę października.
Baqu

2. Bet365 według mnie najlepszy, masa spotkań live często nawet całe kolejki, przeróżne zakłady naprawdę bogata oferta. William także ma fajną ofertę i dużo spotkań live. Okresowo gram na betsafe ale to tylko ze względu na opcję remisu w pierwszym inningu. Odradzam betsson oraz bwin (marne kursy, często mniejsze niż u konkurencji) Chociaż warto czasem sprawdzić ofertę betssona, ostatnio dali perełkę w postaci sumy runów 1 ;) zakład zagrany, oczywiście wygrany i nie anulowany. Jeżeli chodzi o te niby &quot;wały&quot; to jest takie umowne określenie. Często bywa że murowani faworyci nie dają rady a kursy na nich są strasznie zaniżone. Spotykałem się z tym nie raz, trzeba uważać. Wiadomo że porażka na wyższym kursie boli mniej :p Jeżeli masz wiedzę która daje ci pewność że jakiś &quot;dog&quot; po kursie ponad 2 wejdzie to graj, wtopić można na wszystkim kwestia szczęścia.
Ja polecam Pinnaclesports i 5Dimes - lepszych kursów niż tam nie znajdziesz
Baqu

3. Tak jak napisałeś tam wszystko znajdziesz, http://sportsillustrated.cnn.com/baseball/mlb/probables/today/?eref=sinav tu masz jeszcze dobry link. Podają starterów na dzień dzisiejszy oraz na kolejne dni, łatwo zobaczyć jak długa będzie seria spotkań. Link zresztą podawany na forum, bardzo dobry często z niego korzystam. W jednym miejscu znajdziesz dużo interesujących informacji
Używam http://scores.covers.com/baseball-scores-matchups.aspx wszelkie dane tutaj są
Baqu
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
1) Sezon trwa od początku kwietnia do końca września i później znów pół roku przerwy do kwietnia ? I kiedy zaczynają się play-offy (po ilu rozegranych meczach) ?
koniec lutego - koniec marca =&gt; Spring Trening
koniec marca/poczatek kwietnia - polowa lipca =&gt; I połowa sezonu MLB
połowa lipca =&gt; All Star Game
Połowa lipca - koniec września =&gt; druga połowa sezonu
pażdziernik =&gt; Postseason
Między meczem gwiazd , a sezonem jest 1-2 dni przerwy.
3) Gdzie można sprawdzić czy dana seria będzie trwała 3 czy 4 spotkania ? Na portalach typu mlb.com czy espn podają tę informację (czy po prostu szukać tego w terminarzu na pierwszej lepszej stronce ze statami) ?
W terminarzu to masz danej ekipy , który już nie pamietam kiedy sie pojawia [albo koniec roku wcześniejszego/albo gdzieś w Styczniu].
 
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
I jeszcze pytanie co do tego gdzie zdarza się wam oglądać mecze. Poza jednym darmowym meczem na mlb.com z każdej kolejki nie udało mi się znaleźć żadnej relacji. Stronki typu atdhenet.tv czy fromsport raczej nie oferują takich pozycji, a chciałbym móc częściej na żywo śledzić poczynania zawodników.
 
Baqu 918,5K

Baqu

Forum VIP
I jeszcze pytanie co do tego gdzie zdarza się wam oglądać mecze. Poza jednym darmowym meczem na mlb.com z każdej kolejki nie udało mi się znaleźć żadnej relacji. Stronki typu atdhenet.tv czy fromsport raczej nie oferują takich pozycji, a chciałbym móc częściej na żywo śledzić poczynania zawodników.
wszystko jest w temacie

▶ http://forum.bukmacherskie.com/f31/baza-linkow-mlb-186.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
Dzięki, nie pomyślałem o najprostszym czyli przeszukaniu całego tematu. Sporo przydatnych linków już wrzuciłem w zakładki więc zaczynamy dziś operację MLB. Pozdrawiam.
 
thecoon 0

thecoon

Użytkownik
Dziś mamy właśnie podobną sytuację w meczu Giants z Piratami. Zaczyna Vogelsong, który gra świetnie, a po drugiej stronie Morton, któremu nie wiodło się przeciw hitterom rywali w ostatnich 5 latach. Z kolei statystyki H2H pokazują, że mimo wszystko Piratom na wyjeździe grało się nie najgorzej. Na San Francisco kurs oscyluje w granicach 1,50-1,55. Ciekawym typem może być handi +1,5 na piratów po kursie ok. 1,7. Parę dni trzeba będzie poobserwować te zależności, a później zagrać coś za więcej.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W Piratach nie ma ciekawej atmosfery. Pocisnęli parę wymian przed deadline&#39;m, liczyli, że włączą się do walki i nagle zaczęli wtapiać. Padres ich roznieśli. Więc myślę, że ten team już stracony w tym sezonie i raczej trzeba grać przeciwko. Giants po cięzkiej serii z Phillies, ale mimo wszystko muszą walczyć bo czują za plecami Diamondbacks. Jeśli miałbym grać to Vogelsonga nawet z hc.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam pytanie - w tym tygodniu jest dosłownie 0 transmisji MLB na atdhe i livetv.ru a myp2p forum nie działa.
Co się dzieje i czy ktoś zna jakieś alternatywne źródła MLB w streamingu?
 
A 2

azbest1910

Użytkownik
następne pytanie:
zauważyłem ze w national league miotacz także pałkuje w meczu a w american jest zawodnik DH designed hitter ktory palkuje za niego. są jeszcze jakieś inne różnice (przepisy) miedzy tymi ligami?
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Z tego co widzę to nie ma.
W przeszłości były wyraźniejsze , ale teraz te podziały są bardziej symboliczne.
W Interlidze na stadionach ligi AL ekipy Nationals grają DH
Na stadionach ligi NL w ekipach American pojawiają się piczerzy jako ten #9 w line-upie
Jak śledzisz ligi bardziej to pewnie zauważysz , że w AL więcej jest runów na mecz , a w NL piczerzy mają niższe ERY.
Z powodu jednak nieoficjalnego początku &#39;&#39;pitcher era&#39;&#39; po &#39;&#39;steroid era&#39;&#39; te proporcję się mieszają.
 
Do góry Bottom