>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
W tym turnieju w ComeOn 17.03 jest potrzebne jakieś minimum graczy żeby się odbył i czy jeśli ruszy liga w ComeOn to turnieje będą freezeout tak samo jak ten testowy ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Minimum 10 graczy.
Na razie to tylko turniej testowy i na tej podstawie będziemy ewentualnie ustalać zasady turniejów ligowych.
Na razie na taką ligę się nie zanosi.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
ja bym chetnie zagral , ale same problemy mam z tym serwisem , jak rozwiaze jeden to sie pojawia kolejny. Szkoda moich nerwów ;)
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Też bym z chęcią zagrał jeszcze w forumowych turkach ale nie mam konta w comeon i na chwile obecną nie opłaca się zakładać. Musiał bym wtedy stracić bonus wpłacając pierwszy depozyt na turniej. Lepszym rozwiązaniem było pokerstars.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Też bym z chęcią zagrał jeszcze w forumowych turkach ale nie mam konta w comeon i na chwile obecną nie opłaca się zakładać. Musiał bym wtedy stracić bonus wpłacając pierwszy depozyt na turniej. Lepszym rozwiązaniem było pokerstars.
wcale nie musisz brać bonusu
 
C 339

chablo

Użytkownik
Miejsce: ComeOn
Data: 17.03.2013
Godzina: 20:00
Wpisowe : 1,1$
Nazwa turnieju: ForumBukmaherskieCom
ID turnieju :----
Pula: 50$ dodane
blindy - 15 minut
stack początkowy - 5000
rebuy, addon - brak
Turniej jest o 21:00.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Pilnie - w ciągu 45 minut od teraz- potrzebuję się skonsultować z kimś kto jest specjalistą od pokera , i orientuje sie w nietypowych zachowaniach, wymuszeniach czy oszustwach związanych z pokerem / płatnościami online
moje gg 1698402
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Troszkę późne info o turnieju na Everest, ale mam nadzieje, że zbierze się minimalnych 10 graczy. Żeby być precyzyjnym pula turnieju to 100$(wg. oprogramowania Everest), a nie 100€ jak w temacie. Oczywiście pula i tak interesująca.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Zna ktoś takie oprogramowanie żeby można było zrobić sobie turniej na żetony ? np 1 gracz jest adminem zaprasza 5 kolejnych i odbywa się normalna gra turniejowa w gronie znajomych ?
Pozdrawiam
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Zna ktoś takie oprogramowanie żeby można było zrobić sobie turniej na żetony ? np 1 gracz jest adminem zaprasza 5 kolejnych i odbywa się normalna gra turniejowa w gronie znajomych ?
Pozdrawiam
Jak chcecie grać online to pokerstars home games się nada. Jeżeli live to spróbuj pokerstars clock.
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Widze że spora część ludzi zapisanych na dzisiejszy turniej dopiero dzis zarejestrowala sie na forum i ich jedynym postem jest zapis... Czy nie powinniscie wprowadzic co do tego jakiś restrykcji?
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Jeżeli chodzi o jutrzejszy turniej na everest to fajnie byłoby hasło dostać na pw dla tych co są na liście. Bo znowu będzie tak jak ostatnio, że w turnieju więcej jest węgrów niż graczy z naszego forum :? Użytkowników nie będzie kilkuset także bardzo uciążliwe to by nie było ????
 
G 42

gks711

Użytkownik
Jeżeli chodzi o jutrzejszy turniej na everest to fajnie byłoby hasło dostać na pw dla tych co są na liście. Bo znowu będzie tak jak ostatnio, że w turnieju więcej jest węgrów niż graczy z naszego forum :? Użytkowników nie będzie kilkuset także bardzo uciążliwe to by nie było ????
Popieram.
 
Do góry Bottom