>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

dawi 14

dawi

Użytkownik
Dawi nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
skoro jesteśmy przy temacie Mark, nie wiesz czemu ja mam zablokowane?:grin:

znowu administrator miał zły dzień czy to sprawka modów?:grin:
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Suchoparek poproś administracje aby mi odblokowali mozliwosc wysylania wiadomosci ????
Nie mam juz zadnej kary.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
dzięki wielkie ;) to zaczynamy, tylko ciekawe czy 6 h przed bedzie dobrym terminem, aby troche ludzi sie zapisalo. Ale rozumiem, trzeba strzec hasla ;)
Moge podac wczesniej/S.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Zamiast wygranej w dolarach/euro dostaniesz (bilet) ticket,za który możesz się wkupić do turnieju.
Posiadane bilety (ticket) sprawdzisz w zakładce Requests &gt;&gt;&gt; Tournament Tickets
PS
Tak jak Marcin-Odra napisał: liczymy na większe zainteresowanie,bo udział 30 osób we freerollach,czy tez &gt;20 w turku z niskim wpisowym nie zachęca menagerów do przyznawania nam specialnych turków.
PS 2
Przypominam o promocji na PokerStars : Droga do 100 miliardów pokerowych rozdań: 90 miliardów,gdzie przy odrobinie ;) szczęscia można trafić trochę gotówki.
Przykładem może być taki fisz jak ja (link)

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak ostatecznie wyjdzie, że to &quot;zwykłe&quot; 100$ to chyba lepiej dla Was...
Pierwotnie miał być 1 turniej - darmowy, gdzie nagrody byłyby wypłacane w ticketach. Ostatecznie wyszła mini liga z 6 turniejami i forma nagród uległa zmianie. Przez weekend nie udało mi sie tego ustalić. Dla TOP3 turniejów będą walizki pokerowe.
Zachęcam do grania, bo od dłuższej przerwie udało się zorganizować kilka turniejów pokerowych dla Was. Jeśli będzie dobra frekwencja to zorganizujemy kolejne. W innym przypadku to znów niestety będzie długa przerwa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom