>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Suchoparek, moze sprobuj zorganizowac jakas niewielka lige na niedziele. Zobaczymy czy damy rade uzbierac min. Cos trzeba dzialac, bo troszke nam podupada ten dział ( Turnieje i ligi forumowe )
 
hama 11

hama

Użytkownik
Myślę że jak to będzie odpowiednio wcześniej podane to znowu &quot;pokerowa ekipa fb&quot; będzie uczestniczyła lajtowo, tyle, że fajnie by było gdyby właśnie turnieje nie koligowały z tą ligą drużynową na ipoker jeśli mielibyśmy na ipoker grac ????
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Zamierzam zrobić jakiś depozyt w przyszłym tygodniu więc jakby było coś wiadomo o lidze to pewnie tam bym zdeponował
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na pewno jak coś da się &quot;załatwić&quot; to odpowiednie osoby napiszą w dziale ;)
Z tego co MI się wydaję (a nie zajmuje się pokerem tutaj) to za mało osób deklaruje udział/wpłatę. Raczej nikt nie zrobi ligi dla 6 osób ;)
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
hama 11

hama

Użytkownik
Trzeba bedzie byc z linku na redbet? To znaczy o free mi nie chodzi ale ew o jakies BI w przyszłości, a niestety mam już tam konto od jakiegoś czasu.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Zalezy na jakim sofcie bedzie ,ale raczej nie musi byc. Kazda nowa rejestracja jednak wskazana bo wtedy bedzie latwiej o nastepne turnieje
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
Panie Suchoparek mam prośbę może zorganizujemy jakiś freeroll lub turniej tylko dla graczy z naszego forum.

Może być nawet wpisowe do 3,30$ na Betfair ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Postaram się w najbliższym czasie zorganizować z 2-3 turnieje. Organizowanie np. ligi pokerowej zawsze kończyło się mega klapą tj z Betclic czy 2 turnieje z PokerStars. Zero rejestracji. Jesteśmy forum bukmacherskim, a nie pokerowym, dlatego pod tym kątem jest ciężko coś lepszego zorganizować.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
a turniej z Betsafe i innych? przecież kilkadziesiąt ludzi grało wtedy ???? dobre nagrody, ale dobra była promocja, bo ja np. przekonałem się do tego pokerroomu. Myślę, że parę osób też. Ale nawet tak dla zabawy pograć, to trochę ludzi by się ogarnęło i zagrało ????
 
C 46

chudinho

Użytkownik
No wakacje minęły i można coś pomyśleć o jakimś turnieju ???? Wiemy że to nie forum pokerowe ale kilku graczy jest więc jak coś da radę to robić:pP
 
melamber 80

melamber

Użytkownik
okey, zapisy się skończyły do turków free i buy-in(forumowe)/ czy w związku z tym jest już jakiś harmonogram tego w co moglibyśmy zagrać?
 
Do góry Bottom