>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Rejestracja w pokerach bossmedii konczy sie czesto 5 minut przed rozpoczeciem turnieju . Haslo Chris wysylal zapisanym wczesniej wiec nie musiales czekac do samego konca z rejestracja . Nastepnym razem kulturalniej ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie wiem czy dobrze rozumiem to co piszesz. Zastanów się czasami i przeczytaj to co trzeba. Rejestracja skończyła się o 19:55. Miałeś to napisane w kilku miejscach :
http://forum.bukmacherskie.com/f220/freeroll-75e-w-virginpoker-12-11-20-00-a-49987.html#post1931248
Hasło: kilka minut przed turniejem (koniec rejestracji 19:55!!)
Hasło miałeś podane w temacie kilka minut wcześniej, a jak dobrze pamiętam to dostałeś też je na PW kilka godzin wcześniej, więc miałeś sporo czasu żeby się zapisać.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
co do dzisiejszefo FR w Jetbullu... to tak niestety jest , jak podaje się hasło na 2 h przed rozpoczęciem turnieju,w dodatku nawet osobom , które ledwo założyły tutaj konto...
 
A 53

artur18

Użytkownik
Powinno byc podawane haslo 2-3 min przed albo wgle tylko dla tych co sie zapisali, bylo do przewidzenia ze tak to sie rozpłynie ..
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Powinno byc podawane haslo 2-3 min przed albo wgle tylko dla tych co sie zapisali, bylo do przewidzenia ze tak to sie rozpłynie ..
Było podane na PW tylko dla tych co się zapisali , ale wg mnie niepotrzebnie tak szybko... no a już na pewno nie osobom , które ledwie tutaj konto założyły..
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Było podane na PW tylko dla tych co się zapisali , ale wg mnie niepotrzebnie tak szybko... no a już na pewno nie osobom , które ledwie tutaj konto założyły..
Dokladnie...niejeden &quot;obcy&quot; założył tu konto dzisiaj i rozpylił hasło!!!
I dzieki temu juz mam 152 osoby....
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Chris nie wysylal tym co dopiero zalozyli konto . Kolejne haslo 2-3 minuty przed turniejem . Tylko prosze wtedy nie pisac ,ze ktos nie wiedzial gdzie bedzie haslo lub nie zdażył ;)
W innym turnieju z taka sama pula jest ponad 600 osob ;)
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Gdyby zagralo 20 - 30 to Jetbull prawdopodobnie odwolałby kolejne turnieje .Powyzej 50 postow to ma sens tylko co z tego jak i tak wiekszosc osob podaje hasla znajomym
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Gdyby zagralo 20 - 30 to Jetbull prawdopodobnie odwolałby kolejne turnieje .Powyzej 50 postow to ma sens tylko co z tego jak i tak wiekszosc osob podaje hasla znajomym
no to nie da sie zrobic nagrod tylko dla zapisanych?
tz wygrywaja tylko CI co sa na liscie, pozostali moga grac ale nawet jak wygraja to kasy nie dostana
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Oczywiscie,ze nie .Myslisz,ze komus u nich bedzie sie chcialo takie cos robic . Gdyby pula byla z 1000$ lub wiecej to moze wtedy .Przy takiej malej nie dadza sie na to namowic .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Da się zrobić wiele różnych sposobów rozgrywania turniejów np. na listę graczy lub turnieje tylko dla osób z banera. Wszystkie sposoby już były próbowane i żaden nie przyniósł określonego efektu. Zapisuje się lub gra wtedy bardzo mało osób.
Jutro mamy turniej na ManiakPoker i nie widać dużego zainteresowania. Trzeba pewnie będzie szukać pomocy na innych forach, żeby turniej odbył się (50 minimum). Póki nie ma dużego zainteresowania turniejami, to zasady podawania haseł są takie jakie są i nie zmienią się aż nie zwiększy się zainteresowanie.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
na malo popularnych serwisach sa te turnieje, ja sam gdybym nie mial konta na jetbullu bym nie gral - bez sensu mi sie jest rejestrowac tylko dla freerolla w ktorym gra pelno osob
postarajcie sie moze dla pokerroomu w jednym z bardziej znanych serwisow, moze nie pokerowych, ale bukmacherskich typu - unibet - w ktorym gracze maja konta bo graja u buka, a poker to bedzie dodatek
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
W tych mało popularnych nie gra ,,pełno&quot; osób. Ostatnio były turnieje np. na Virgin poker to grało 20-30 osób przy puli 75E. Mało popularne nie znaczy, że gorsze. W niektórych są również zakłady, a w tych co nie ma możesz wypłacić.
Te bardziej popularne nie chcą za bardzo organizować turniejów ????
 
Do góry Bottom