>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

itachi 0

itachi

Użytkownik
Hasła do turniejów dla osób nie zarejestrowanych w tematach powinny być podawane max 15 min przed turniejem. Ostatnio było ponad 40 osób więcej niż zarejestrowanych w temacie. Powinno się podawać hasło wcześniej tylko w wypadku gdy brakuje graczy do niezbędnego minimum.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
czasem trudno zebrac minimun na turnieje z taka pula a tu juz ponad 90 osob ale moze chociaz nastepne turnieje beda ...
Trudno zebrać na te turnieje, które są dla osób z linku/banera. Hasło przedostało się na zagraniczne fora. W betboo jest organizowanych ostatnio dużo turniejów dla różnych krajów.
bezsesu jest podanie hasla na dzisiejszy turniej.bylo przeciez duzo osob zapisanych.
Wysyłałem hasło na PW , ale właśnie nie było już sensu gdy hasło było podane na innych forach. Podałem w temacie, bo już nie ma żadnej różnicy czy zagra 100 czy 80 osób i tak było 2x więcej niż zapisanych w temacie.
Inna sprawa to musicie zrozumieć, że już nikt nie chce organizować turniejów dla 10-20 osób. Są różnego typu turnieje na naszym forum. W jednych gra 20 osób, a w innych tak jak dzisiaj 100 i musicie to zaakceptować, bo tak będzie nadal.
 
maks 2

maks

Użytkownik
Siedze wlasnie przy stole finalowy dzisiejszego freerolla i z tego co widze jest moze jeden polak oprocz mnie w tej chwili, hasla powinny byc przesylane max. 10 min. przed rozpoczeciem turnieju, bo jesli sa wczesniej to momentalnie rozchodza sie po necie. Takie moje zdanie.
 
K 19

kalma-nawardze

Użytkownik
zapisywalem sie w temacie w piatek na dzisejszy turniej w BigBet Poker,ale tiketu nie dostalem.jest jeszcze szansa ze mnie dopisza?widze ze w turnieju jest tylko8 osob a mininum to10 graczy.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Widzę, że są osoby, które zapisywały się po Tobie, więc tickety dopisywali. Sprawdź czy dobrze podałeś dane. Wyślę dzisiaj całą listę ze wszystkimi zapisanymi i napiszę, żeby to sprawdzili.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Nie wiecie przypadkiem jak wypłacić kasę z BigBetPoker? Bez depozytu się nie obędzie?
nie obedzie sie i bez dokumentow raczej tez nie, dowod plus rachunek weryfikacja i wtedy dopiero wyplata, po depozycie mozesz grac turnieje dla depozytorow przez 14 dni bodajze..
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
nie obedzie sie i bez dokumentow raczej tez nie, dowod plus rachunek weryfikacja i wtedy dopiero wyplata, po depozycie mozesz grac turnieje dla depozytorow przez 14 dni bodajze..
A rachunek to może być na przykład wyciąg z konta bankowego?
PS; Dzieki za błyskawiczną odpowiedź.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
tja, zreszta oni ci sami powiedza ale w wiekszosci przypadkow tak jest..kasa napewno nie zginie,sprawdz czy to nie czasem freeroll winings bo takie musza przez 7 dni na koncie lezec ,ale raczej chyba nie..firma porzadna,bez obaw
ad2. ilosc slowakow na freerollu oriona jest zdecydowanie za duza;p.. ale nie dalo rady bez tej late reg??
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Minimum bylo 40 osob . Ile bylo zapisanych na forum widac wiec turniej by sie nie odbyl wcale .
Dziekujemy za dobre rady ;)
 
Do góry Bottom