>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
W tym turnieju w ComeOn 17.03 jest potrzebne jakieś minimum graczy żeby się odbył i czy jeśli ruszy liga w ComeOn to turnieje będą freezeout tak samo jak ten testowy ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Minimum 10 graczy.
Na razie to tylko turniej testowy i na tej podstawie będziemy ewentualnie ustalać zasady turniejów ligowych.
Na razie na taką ligę się nie zanosi.
 
B 25

bacius93

Użytkownik
ja bym chetnie zagral , ale same problemy mam z tym serwisem , jak rozwiaze jeden to sie pojawia kolejny. Szkoda moich nerwów ;)
 
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Też bym z chęcią zagrał jeszcze w forumowych turkach ale nie mam konta w comeon i na chwile obecną nie opłaca się zakładać. Musiał bym wtedy stracić bonus wpłacając pierwszy depozyt na turniej. Lepszym rozwiązaniem było pokerstars.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Też bym z chęcią zagrał jeszcze w forumowych turkach ale nie mam konta w comeon i na chwile obecną nie opłaca się zakładać. Musiał bym wtedy stracić bonus wpłacając pierwszy depozyt na turniej. Lepszym rozwiązaniem było pokerstars.
wcale nie musisz brać bonusu
 
C 339

chablo

Użytkownik
Miejsce: ComeOn
Data: 17.03.2013
Godzina: 20:00
Wpisowe : 1,1$
Nazwa turnieju: ForumBukmaherskieCom
ID turnieju :----
Pula: 50$ dodane
blindy - 15 minut
stack początkowy - 5000
rebuy, addon - brak
Turniej jest o 21:00.
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Pilnie - w ciągu 45 minut od teraz- potrzebuję się skonsultować z kimś kto jest specjalistą od pokera , i orientuje sie w nietypowych zachowaniach, wymuszeniach czy oszustwach związanych z pokerem / płatnościami online
moje gg 1698402
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Troszkę późne info o turnieju na Everest, ale mam nadzieje, że zbierze się minimalnych 10 graczy. Żeby być precyzyjnym pula turnieju to 100$(wg. oprogramowania Everest), a nie 100€ jak w temacie. Oczywiście pula i tak interesująca.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Zna ktoś takie oprogramowanie żeby można było zrobić sobie turniej na żetony ? np 1 gracz jest adminem zaprasza 5 kolejnych i odbywa się normalna gra turniejowa w gronie znajomych ?
Pozdrawiam
 
sc00by 159

sc00by

Użytkownik
Zna ktoś takie oprogramowanie żeby można było zrobić sobie turniej na żetony ? np 1 gracz jest adminem zaprasza 5 kolejnych i odbywa się normalna gra turniejowa w gronie znajomych ?
Pozdrawiam
Jak chcecie grać online to pokerstars home games się nada. Jeżeli live to spróbuj pokerstars clock.
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Widze że spora część ludzi zapisanych na dzisiejszy turniej dopiero dzis zarejestrowala sie na forum i ich jedynym postem jest zapis... Czy nie powinniscie wprowadzic co do tego jakiś restrykcji?
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Jeżeli chodzi o jutrzejszy turniej na everest to fajnie byłoby hasło dostać na pw dla tych co są na liście. Bo znowu będzie tak jak ostatnio, że w turnieju więcej jest węgrów niż graczy z naszego forum :? Użytkowników nie będzie kilkuset także bardzo uciążliwe to by nie było ????
 
G 42

gks711

Użytkownik
Jeżeli chodzi o jutrzejszy turniej na everest to fajnie byłoby hasło dostać na pw dla tych co są na liście. Bo znowu będzie tak jak ostatnio, że w turnieju więcej jest węgrów niż graczy z naszego forum :? Użytkowników nie będzie kilkuset także bardzo uciążliwe to by nie było ????
Popieram.
 
Do góry Bottom