>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie mam pojęcia... Czytałem gdzieś, że ktoś wypłacił bez problemu , ale na netellera . Nie pomogę , bo też nie znam za bardzo tego roomu , dopiero od jakieś czasu zauważyłem , że organizują sporo różnych turniejów dla for.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Sądzę, że większość by chciała wypłacić na moneybookers jeśli wygrali lub wygrają w drugim turnieju pieniądze ... Może mógłbyś jakoś z managerem pogadać czy coś, że jesteśmy zawiedzeni i czy moglibyśmy po depozycie wypłacić na mb...
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dziwna sprawa , też nie rozumiem jeżeli jest możliwość wpłaty tym sposobem to i powinna być możliwość wypłaty, zobaczę potem to i spróbuje zapytać czemu tak mają, ale nie sądzę , że by liczyli się z moim zdaniem ????
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dzieja sie takie rzeczy... Niektore malo znane pokerroomy robia tak zeby nie wyplacac na mb czy paypall to zostaje albo przelew gdzie nikt nie chce czekac 3-5 dni roboczych albo chamsko na karte kredytowa gdzie pobieraja sobie prowizje...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja dzis sie spytalem o wypłate i gość powiedział że wygrane z freeroli wypłacać mozna po 7 dniach

beka z nich tez ugralem 80

koleżce na chacie powiedzieli że wyplata tylko na karte i nie ma innej mozliwości

jednym mówią tak kolejnym siak, już nie wiem OCB
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
ja dzis sie spytalem o wypłate i gość powiedział że wygrane z freeroli wypłacać mozna po 7 dniach
Prywatne Freerolle raczej w to nie wchodzą , chodziło mu raczej o ich zwykłe freerolle , gdzie pisze po kwocie ,,Freeroll winnings&quot;. Tutaj nic takiego nie było, więc coś źle chyba mówił.

Ogólnie to oddsmaker nie ma najlepsze rankingu w SBR , bo tylko D- , wiele tam jest złych opinii na temat ich zakładów, pracy supportu , szybkości wypłat . Mimo, że są problematyczni to wypłacalni tylko na każdym kroku mają dziwne zasady żeby to utrudnić????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
właśnie zagadałem do nich ponownie i potwierdził że musze czekc 7 dni, przy opcji wypłat pisze ,,kontakt z supportem,,..w sume jak wypłacalni to luz nic sie nie stanie jak chwile poczekam, może się cos zagra na LM bo oferta opłakana
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
a ktos wie jak z wyplatami z cashisking? chodzi mi o to czy wyplacaja normalnie na zasadach ipokera czyli po depo na mb do 48h jest, czy dalej bankowosc z easyplay? bo tam juz tez depo robilem na merge, a liveczat nigdy nie dostepny..
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
wiem,juz odpowiedz od nich dostalem,ale jeszcze tam troche pogram, dali nam takie freerolle fajne ze trza cos pograc troche..
 
puchaczowy 0

puchaczowy

Użytkownik
Co do oddsmaker to męczę sie z nimi juz 11 dni (sama wyplata ). Wygrałem w prywatnym turnieju 50 $ zrobiłem depozyt przez MB i grałem na stolikach . Dobiłem do 200$ po paru dniach i chcialem zlecić wypłatke . No i tutaj zdziwko ???? w wypłatach dostepne tylko bank transfer ( opłata 10$ ) , neteller ( opłata10 $ ) i czek ( opłata 45$ !! ) . Najlepsze , że jedyna opcja dla nas to neteller bo na konto bankowe nie wyplacimy , gdyż trzeba podać routing code banku (9 cyfrowy) ktorych uzywaja tylko banki w USA .. Po kilku rozmowach na LC nietrybiaszcza pani w koncu załapała , ze jestem z Polski i moge wypłacic na netellera ( wczesniej wmawiali mi ze nie ma takiej mozliwosci . Po kilku wymianach maili z supportem poproszono o skany , wyslalem ,otrzymalem odp. ze wsio ok . wypłata w toku . Od tamtej pory mineło kilka dni ,nie odpowiadaja na maile . Kasy jak nie było tak nie ma, a w kasjerze cały czas pending LOL .
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
W tych merge panuja dziwne zasady z wyplatami .Podalem Ci na priv gdzie napisac i powinno to rozwiazac sprawe ;) bardzo szybko
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Name mozna wpisac imie i nazwisko . Company nie musisz wpisywac .W tresci napisz pokeroom ,username ,ID wyplaty( jaka kwota) ,od kiedy czekasz i ze masz konto zweryfikowane .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Pewnie zaraz pojawią się komentarze i pytania dlaczego dzisiaj hasło było nie zakodowane, więc wyjaśnię wcześniej. Ustalamy z nimi ligę i dzisiaj musiało zagrać trochę więcej osób niż 30-40 , bo inaczej mógłby być problem z ligą .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co do OddsMaker to z tego co tutaj wyczytałem trochę się przraziłem lecz kasa w miare szybko doszła na Netellera, kase zleciłem w czwartek wczoraj zaksięgowali bez depozytu, bez dokumentów czyli 3 dni a święta były...może dobrze zapisać ten sam email na Net-Odds
Support durnowaty owszem w jeden dzien kazali mi depo zrobić jak poszedłem do banku i wplacilem na Netellera okazało się że nie da się wpłacać do Odds jeżeli posiadamy pieniądze na koncie
 
Do góry Bottom