>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
Zaczynając od dzisiaj seria ciekawych freerolli dla forum. Przez wszystkie dni do końca z wyłączeniem wtorku jest zaplanowany jakiś turniej:
25.03 Czwartek
20:00/Tellgaming/Freeroll/ 100 €ZAPISY
25.03 Czwartek
20:00/Raineman/Freeroll/ 50$ZAPISY
26.03 Piątek
20:00/Odssmaker/Freeroll/ 100$ZAPISY
27.03 Sobota
20:00/CashIsKing/Freeroll/ 100$ZAPISY
28.03 Niedziela
20:00/Poker-Awards/Freeroll/ 75$ZAPISY
30.03 Wtorek
20:00/Burro Poker/Freeroll/ 50$ZAPISY
31.03 Sroda
20:00/Betsafe/Buy in: 1,10$ ADDED:100$/ 50$ZAPISY
Żeby ułatwić wam przeszukiwanie działu z turniejami forumowymi taką ikonką przed temat :
oznaczamy turnieje, które odbywają się w danym dniu , więc jeżeli to widzicie to znaczy, że dzisiaj jest tam turniej dla forum . Jeżeli temat jest zamknięty tzn. , że turniej jest zakończony i już się odbył .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiaj hasło również w formie zagadki , bo za każdym razem grają nie proszeni goście ???? Dzisiaj jeszcze zwiększony poziom trudności zagadki jeżeli ktoś będzie miał problemu to szybko można pisać PW po podaniu hasła do mnie, ale raczej każdy sobie poradzi ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
To jest najlepsze , że zawsze wszyscy się budzą przed podaniem hasła ???? Temat tam gdzie podajemy jest dobrze widoczny , jeszcze w dodatku jest przy nim ikonka z wykrzyknikiem , żeby nikt tego nie pominął .
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
to po co w takim razie tam gdzie zapisy dajesz takie zdanie:
&quot;Hasło: ( w dniu turnieju post zostanie edytowany i w tym miejscu będzie link do hasła lub inna informacja , jak będzie podane hasło)&quot; -
a hasło ostatecznie dajecie w innym temacie.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Od dwoch miesiecy haslo jest zawsze w tym samym temacie .Mysle ze nikt kto sie naprawde interesuje tym dzialem nie ma najmniejszego problemu z jego znalezieniem

Takie zdanie jest faktycznie ,ale nie siedzimy tu 24 na 24 by o wszystkim pamietac .Samo zalatwianie lig i turniejow zajmuje wystarczajaco czasu .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Zapomniałem dzisiaj dodać tam link , właściwie nie jest to konieczne , bo prawie zawsze podaje tam link do tego tematu , który jest cały czas widoczny tylko go edytujemy przed każdym turniejem. Ten temat : ,,Hasło na dzisiejszy freerolll w Tellgaming &quot; i informacja , że hasło będzie &quot; Kilka minut przed startem turnieju&quot; wyedytowałem wczoraj , więc nie widzę problemu w znalezieniu hasła.
Informacja tego typu &quot;Hasło: ( w dniu turnieju post zostanie edytowany i w tym miejscu będzie link do hasła lub inna informacja , jak będzie podane hasło)&quot; będzie podana zawsze , bo na niektóre turnieje hasło będzie wysyłane na PW i wtedy ktoś by mógł zarzucić, że hasło w inny sposób podane , a on o tym nie wiedział.
Wszystko jest dokładnie i zrozumiale podane w dodatku są jeszcze różne ikonki dołączane do tematu, jeżeli ktoś nie lubi czytać to może na to chociaż zwróci uwagę.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Co za dzieciarnia... gdzie jest haslo gdzie jest haslo... ciezko zobaczyc ze jest w innym temacie.... Chris mozesz tlumaczyc 10 razy ale to i tak 5 osob co turniej bedzie pisalo gdzie haslo....
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Co za dzieciarnia... gdzie jest haslo gdzie jest haslo... ciezko zobaczyc ze jest w innym temacie.... Chris mozesz tlumaczyc 10 razy ale to i tak 5 osob co turniej bedzie pisalo gdzie haslo....
Dokładnie tak , pozostaje się tylko z tym pogodzić i przyjmować to ze spokojem innego wyjścia nie ma ????
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Ale zawiodłem się na oddsmaker... Wygrałem wczoraj 30$ za 2-gie miejsce. W chwili obecnej mam ok. 80$ i nie mogę wypłacić na moneybookers...nawet jeśli zrobię depozyt z moneybookers to i tak nie będę mógł wypłacić...
Kto mi powie czemu ?
 
Do góry Bottom