>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie ma ???? Problem w tym , że on nie zawsze gra, ostatnio była niedziela , gdzie grał turnieje a tym razem niestety nie . Pisałem do niego dzisiaj nawet maile, ale niestety bez odpowiedzi.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
To ja już nie wiem , wydawało mi się, że zagraniczni nie poradzą sobie z odgadnięciem takiej zagadki . Na betsafe i feltstars ostatnio nie było żadnych obcokrajowców , tutaj większa pula to sobie poradzili . Może jakiś Polak podał komuś z zagranicy i tak się rozeszło.
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
a tu na forum niezapisywali sie jakieś typki zza granicy w temacie? mi sie wydaje ze jednak tak... tylko jak hasło rozkminili
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Gra 10-15 osób , to nie chodzi o to czy ten za tydzień turniej co jest w lobby się odbędzie, bo minimum 3 osoby, tylko o kolejne turnieje, które miały być kontynuowane w następnym miesiącu , ale nie wiadomo czy jest na nie szansa , jak tak mało osób gra.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
hm.. wciąż organizowane są nowe freerolle, oczywiście popieram ????
ale jak widzę, to rejestrują się dwie osoby na krzyż ;p
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak źle jeszcze nie jest , większość zapisuje się w dniu turnieju , a co niektórzy kilka minut przed startem ???? Faktycznie mogłoby być trochę większe zainteresowanie , szczególnie tymi turniejami z mniejszą pulą , bo z tymi z wyższą pulą to nie ma problemu jest dużo chętnych.
Staramy się, żeby poker był u nas na forum na dobrym poziomie. Są ligi , turnieje z różnymi pulami, promocje , podajemy na bieżąco turnieje specjalne , próbujemy brać udział w pojedynkach forumowych . Sam już nie mam pomysłu co jeszcze można zrobić, teraz potrzeba większego zainteresowania od strony użytkowników , bo jest tutaj sporo osób zainteresowanych pokerem.
Pod koniec marca i w kwietniu jest już całkiem sporo turniejów, więc myślę, że będzie coraz lepiej i więcej osób będzie traktowało dział pokerowy jako dobre forum pokerowe na wysokim poziomie, a nie tylko miejsce gdzie można znaleźć wszystkie najnowsze promocje no deposit ;)
 
Do góry Bottom