>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

S 0

sprinter1111

Użytkownik
Czy ktoś ma problem na Sega Poker z zarejestrowaniem się i ściągnięciem softu ?? Nie moge zrobić ani jednego ani drugiego ..... Nie wiem czy to coś z ich stroną czy mi coś komp szaleje
 
S 0

sprinter1111

Użytkownik
Ściągnąć ściagłem usuwając pliki tymczasowe i cookies, ale teraz nie mogę się zarejestrować :] ... New account registration, loading i czekam czekam czekam i nie mogę się doczekać ...
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
jest jakies minimum do sega? bo cos widze malo zarejestrowanych jest..
narazie 2 osoby a ma byc min 100 ;/
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
wam też tak muli soft segapoker?? wyskkuje mi cos ze cannot contact the gaming server.... wszystkie inne pokery mi ladnie smigają tylko z tym coś.. poradxcie cos
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Też zauważyłem , że soft i stronka czasami wolno działa , ale to pewnie dlatego że producentem jest SEGA ???? Jeżeli długo wam się otwiera stronka lub okienko do zakładania konta to poczekajcie spokojnie dłużej powinno ruszyć.
Za kilka minut wszystkie zapisane do tej pory osoby otrzymają hasło na PW . O minimum nie ma co się przejmować przy takiej puli będzie bez problemu , a jak będzie brakować osób przed starem to coś poradzimy ;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie wiem o której jest czasu CET , ale na naszą godzinę turniej jest o 21:00 i nic się nie zmieniło.
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
To coś nie gra chyba?
Bo zawsze myślałem, że w Polsce jest czas CET ????
Dobrze turniej o 21 , a kolega na P chyba strefy czasowe pomylil ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
&quot;W Polsce czas środkowoeuropejski obowiązuje w zimie (tj. od ostatniej niedzieli października do ostatniej niedzieli marca). &quot; W okresie letnim obowiązuje czas środkowoeuropejski letni czyli tak naprawdę wschodnioeuropejski , a nazwa jest tylko umowna. Możliwe że coś pokręciłem ale nie będziemy dyskutować o czasach ... ????
Turniej jest o 21:00
 
Do góry Bottom