>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
Trzeba odczekać chwile czasu też miałem dzisiaj taki problem, że nie otwierało mi się okienko logowania . Poczekałem kilka minut i wszystko działało.
 
A 15

artiz5

Użytkownik
Chris7 tylko że mi wyskakiwał błąd że nie może się połączyć ...ale wszedłem przez stronę i wygrałem nawet 6$ za 13 miejsce hehe...nie wiecie jaka jest min wypłata?!
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Chris7 tylko że mi wyskakiwał błąd że nie może się połączyć ...ale wszedłem przez stronę i wygrałem nawet 6$ za 13 miejsce hehe...nie wiecie jaka jest min wypłata?!
Pograj pomnóż , nie wygłupiaj się z taką kwotą.
W ipoker zresztą przeważnie wymagają min depozyt przed wypłatą.
 
Z 0

zabekpoker

Użytkownik
mam problem zapisuje sie do turnieju a mojego posta nie widac juz z 15 razy probowalem i dalej nic sie nie zmienilo. co mam zrobic?
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Witam!
Mam problem jak poprzednik. Zapisuje sie do turnieju ale mojego postu nie widac. Czyzby jakis bug? ???? Probowalem z 4 razy jezeli wszsytkie widac to sorki.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
&quot;Hasło: Osobom z dużą liczbą postów i co często grają nasze turnieje wysyłam hasło na PW wcześniej, dla pozostałych kilka minut przed startem w temacie &quot;
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
przepraszam ze tutaj napisze ale zapisanych 35 gra 44 czy tak trudno jest zapisac sie ?
Zawsze tak jest i będzie dalej nawet jak hasło jest wysyłane tylko na PW to gra więcej osób nic się zapisało . Nie ma sensu nawet o tym dyskutować nie gra we freerolu dużo osób 44 osób całkiem mała liczba.
 
Do góry Bottom