>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

chris7 7

chris7

Forum VIP
Faktycznie osób jest za dużo , bo Rumuni podali hasło u siebie na forum ???? Zagadka była za prosta, ale nie chcieliśmy pretensji , że ktoś nie może sobie poradzić .
Jeżeli hasło nie znalazło by się na tamtym forum to grałoby ok. 100 osób, czyli tylu co powinno.
Z drugiej strony 160 osób przy turnieju z taką pulą to nie jest dużo. Nie liczcie , że zagracie tutaj Freeroll 500$ w 30-50 osób my takich takich turniejów organizować nie będziemy.
Proponowałbym nie narzekać tylko grać ???? Z biegiem czasu może to będzie inaczej wyglądało, póki co trzeba tutaj rozruszać dział pokerowy, potem będziemy myśleć o innych sposobach podawania haseł, ograniczenia postów , bo przykładowo na wczorajszy Freeroll było mało chętnych.
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
Kurde weryfikacja e-mailia mnie rozbroila i w konsekwencji nie zarejestrowalem sie do turka a szkoda bo pula calkie calkiem a graczy tylko 170
Masz racje rumini graja a ja nie przez weryfikacjie maila pierwszy raz sie z tym spotkalem zeby podczas rejestracji do turka wola o weryfikacje
 
maniaknhl 4

maniaknhl

Użytkownik
heh rumun mnie wycioł z turnieju miałem AJ i na flopie as z 7 i4 wiec ja raise a rumun call potem dałem all i sie okazało ze dostał AK
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Masz racje rumini graja a ja nie przez weryfikacjie maila pierwszy raz sie z tym spotkalem zeby podczas rejestracji do turka wola o weryfikacje
W każdym sofcie cake network przed zarejestrowaniem się do jakiegokolwiek turnieju trzeba mieć zweryfikowany mail , podobnie jest też w merge gaming . Szkoda , że nie grasz :-| , ale następnym razem już będziesz wiedział o konieczności weryfikacji maila
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
chris ja wiem ze 160 osob na taka pule to nie duzo, ale inaczej to wyglada gdy gra 160 polakow z forum niz jakies pionki z rumuni nie majacy nic wspolnego z forum
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Chris a jak jest z wyplata z tego power poker?? bo zajalem 3cie miejsce czyli wpadlo 55 dolcow i czy moge to bez zadnego obracania itp wyplacic??
niestety 2gi byl jakis obcokrajowiec ale 1sze miejsce ktos nie z forum...
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Tak, możesz wypłacić bez żadnego obracania. Z tego co kojarze to chyba depozyt nawet nie jest potrzebny.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
co do konga wiem, ze problem w zeszlym roku byl ogromny, przynajmniej dla mnie, powywgrywalem troche u nich we freerolach i kazali mi obraca to jeszcze zdobywajac pkt, no to obrocilem, wplacilem wymagane depo pogralem depozytem i wyplata po 2 &lt;!&gt; miesiacach dopiero byla na koncie moim.. od tamtej pory nie gralem.
zaznaczam ze to bylo rok temu i to byl moj przypadek,nie wiem jak jest teraz,ale wtedy nie tylko polscy gracze mieli z tym problemy, na stolach jak sie rozmawialo to tez ludzie mowili ze chca pograc i wyplacic i sie pozegnac z tym roomem, zreszta frekwencja na stolach czy w turniejach sama mowi za siebie, to nie jest wcale nowy pokerroom..
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Również czytałem, że teraz nie ma problemów z wypłatą . Inna sprawa , jak ktoś korzystał z promocji no deposit , to wtedy wymyślają różne obroty. Z tego co wiem i odszukałem w archiwalnych tematach była w tym roomie promocja no deposit 20$ .
Nie ma co się martwić na zapas , bo pewnie kolejny turniej nie ruszy ...
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
byla promocja no deposit ale tez wszystkim im nie dali, ja np nie mialem, bo za pozno sie wtedy zarejestrowalem , a skoro sie zarejestrowalem to chcialem troche pograc, we freerolach tam bardzo malo osob gra/gralo i troche udalo sie uzbierac, i kontakt miedzy graczem a roomem byl tragiczny, no ale moze sie poprawili, jest tyle roomow ,ze na szczescie jest wybor;]
 
Do góry Bottom