>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, opinie i dyskusja na temat forumowych turniejów.

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
no kurde, nie wiem jak mnie to przekierowalo ale bylbym 20-dziesty - a tak to lipa : ( (ze nie zagram - bo napewno 1 osoba sie znajdzie)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
no kurde, nie wiem jak mnie to przekierowalo ale bylbym 20-dziesty - a tak to lipa : ( (ze nie zagram - bo napewno 1 osoba sie znajdzie)
No niestety pisałem na dwa adresy , ale nikt nawet nie odpisał , to chyba nie sprawdzili nawet dlaczego nie możesz się zarejestrować :-|


Zostało 30 minut i dalej brakuje 1 osoby !! Wezcie kogos zwerbujcie ????
Tyle problemów z tym Kongiem , trzy razy turniej się nie odbył , teraz w ostatniej chwili niektórzy mają problemy z rejestracji.. , że szczerze mówiąc chciałbym już zapomnieć o tym kongu ;)
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Czesc,

mam takie pytanie do moderatorów, chciałbym również, aby użytkownicy wypowiedzieli się na temat tego pomysłu.

Mam pomysł, aby wprowadzić na forum ranking pokerzystów (można by taki ranking prowadzić przez 3 miesiące a po 3 miesiącach od początku)
Za zajęcie miejsca np. 1-5 (do ustalenia) w turniejach forumowych dostawałoby się pkt do głownego rankingu.

Po powiedzmy 3 miesiącach pierwsza dziesiątka tego rankingu zagrała by w specjalnie wcześniej zaplanowanym turnieju... pula nie musi być duża, ale wiadomo im większa tym walka była by ciekawsza.

Myślę, że dzięki takiemu rankingowi w turniejach z mniejszymi pulami brałoby udział więcej osób, aby zodbywać pkt do rankingu.

Można by jeszcze pomyśleć nad nagrodzeniem 4 najlepszych graczy roku (zwycięzców czterech turnieji rankingu pokerzystów)

Co o tym sądzicie ?
 
mik 53

mik

Użytkownik
raczej nie zagracie, ja też nie mogę dołączyć do turnieju.
cały czas jest 19 osob i magiczny komunikat
You cannot register at this moment
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
To ja już nic nie rozumiem , może oni specjalnie tak ustawili przy 19 osobach , że nikt nie może się dopisać ????
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Pierwszy (ktory doszedl do skutku) i chyba ostatni turek na Kong88 się zakonczył :cool:
I w związku z tym orientuje się ktoś jak wypłacić kaske dobiłem do wymaganego progu 25 $ i chce wypłacic albo Neteler albo MB ale nigdzie niema opcji zeby wpisac adres lub numer na jakie konto maja wypłacic
 
Do góry Bottom