>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niezgodności - Typuj niższe ligi

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Otworzy ktoś temat?
W sumie od dziś się toczy ta świąteczna kolejka, i w sobotę może nie być nic do grania.
W tym dniu tygodniu, z powodu świąt, nie ma chyba sensu otwierać tematu. Raz, że oferta słabsza i podzielona na kilka dni, dwa, że w niedzielę nie ma żadnych meczów, a powinniśmy typować zdarzenia weekendowe, a trzy to oczywiście to, że wiele osób na święta wyjechało i może mieć problem z oddaniem typów.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
W tym dniu tygodniu, z powodu świąt, nie ma chyba sensu otwierać tematu. Raz, że oferta słabsza i podzielona na kilka dni, dwa, że w niedzielę nie ma żadnych meczów, a powinniśmy typować zdarzenia weekendowe, a trzy to oczywiście to, że wiele osób na święta wyjechało i może mieć problem z oddaniem typów.
OK, rozumiem ???? Jak stoisz z tabelką? Jak coś to rozumiem wszystko i nie ma pośpiechu, ale tylko informacyjnie pytam ????
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
quote1.05.11 15:00 Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki - X - 3.15 (II Liga Wschód)✅21,5
1.05.11 16:00 Jarota Jarocin - Górnik Wałbrzych - X - 3.10 (II Liga Zachód)⛔10
1.05.11 16:00 Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg - X - 3.10 (III Liga Lubelsko-Podkarpacka)✅21
1.05.11 17:00 Lubań Maniowy - Limanovia Limanowa - 2 - 2.45 (IV Liga Małopolska)⛔10
1.05.11 16:00 Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko - X - 3.20 (IV Liga Podkarpacka)⛔10

Extra typ:

1.05.11 14:00 Rominta Gołdap - Błękitni Orneta (IV Liga Warmińsko-Mazurska)
Typ: 1 ✅
over 2.5✅
DW: 3-1⛔

✅12,5[/quote]
tutaj wychodzi chyba więcej niż 12.5 na plusie ;) strona 3 poprzedniej kolejki, proszę o poprawę. pozdro
Kuba86 // poprawione. ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
typ został mi policzony jako przełożony, a w takim przypadku mam prawo do typu zastępczego, będzie on podliczony?
Owszem masz prawo do typu zastępczego, ale akurat Twój niestety nie będzie liczony. Jeden z punktów regulaminu mówi:
7. Typy na każdą kolejkę podajemy przynajmniej na 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego spośród typowanych przez nas spotkań.
Podałeś ok 3minuty przed rozpoczęciem spotkania ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zgadza się, w tabeli poprawię po ósmej kolejce. Błąd jest też u dawida1892, nie ma wpisanych wyników za ostatnie typowanie. To też będzie poprawione przy następnej aktualizacji.
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Witam,
w siodmej kiolejce dostalem -10 pkt za mecz trzeciej ligi pom-zachpom
kaszubia koscierzyna-orkan rumia,ktory obstawilem under 2,5dostalem punkty ujemne za zla date.Ludzie sa omylni i na TOBET rowniez czasami sie myla i wydaje mi sie,ze na stronie TOBET byl blad ,z drugiej strony mecz byl w niedziele a ja podalem swoj typ w sobote,wiec nie zmienia to faktu ze i tak obstawilem wynik przed meczem nie znajac wyniku.Prosze o wyjasnienie
Pzdr
Conti73
 
Do góry Bottom